Банкя 2009 (Банкя)

BGSupporters форум

Банкя 2009 (Банкя)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 14:30 1 кръг Д Мрамор (Мрамор) 0:3
09.09.2018 17:00 2 кръг Г Надежда II (Доброславци) 1:4
16.09.2018 14:30 3 кръг Д Локомотив 2016 (София) 1:3
23.09.2018 17:00 4 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:3
30.09.2018 17:00 5 кръг Д Левски (Чепинци) 0:8
07.10.2018 16:00 6 кръг Г Изтребител (Иваняне) 5:2
14.10.2018 16:00 7 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:4
21.10.2018 16:00 8 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 0:6
- 9 кръг
почива
04.11.2018 11:30 10 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 2:3
11.11.2018 14:00 11 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 0:6
18.11.2018 14:00 12 кръг Д Сокол (Негован) 0:8
25.11.2018 14:00 13 кръг Г Житен (Житен) 4:6
02.03.2019 16:00 14 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:2
10.03.2019 14:00 15 кръг Д Надежда II (Доброславци) 2:1
17.03.2019 16:00 16 кръг Г Локомотив 2016 (София) 2:4
24.03.2019 16:00 17 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
31.03.2019 16:00 18 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
07.04.2019 14:30 19 кръг Д Изтребител (Иваняне) -:-
14.04.2019 17:00 20 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
21.04.2019 17:00 21 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 22 кръг
почива
04.05.2019 18:00 23 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
12.05.2019 18:00 24 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
19.05.2019 18:00 25 кръг Г Сокол (Негован) -:-
24.05.2019 15:30 26 кръг Д Житен (Житен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 15 5 2 8 27:49 17
10 Въстаник 26 (Войнеговци) 15 3 6 6 23:39 15
11 Житен (Житен) 15 4 3 8 24:33 15
12 Банкя 2009 (Банкя) 15 2 0 13 19:63 3
13 Изтребител (Иваняне) 14 0 1 13 8:65 1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2019 14:30 - Д Драгоман (Драгоман) 0:7

Банкя 2009 (Банкя)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
16.09.2018 12:30 1 кръг Д Арес (София) 1:2
23.09.2018 10:10 2 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:3
30.09.2018 10:10 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:1
- 4 кръг
почива
14.10.2018 12:30 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:0
21.10.2018 11:20 6 кръг Г ДАФ (София) 13:0
28.10.2018 11:20 7 кръг Д Сердика (София) 2:0
04.11.2018 12:30 8 кръг Г Олимпиец (София) 0:2
11.11.2018 09:00 9 кръг Д Спортист 13 (София) 7:1
18.11.2018 13:40 10 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1
25.11.2018 10:10 11 кръг Г Н спорт (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Метал 2002 (Перник) 10 8 1 1 31:6 25
4 Арес (София) 10 5 2 3 17:13 17
5 Банкя 2009 (Банкя) 10 5 1 4 28:13 16
6 Сердика (София) 10 4 2 4 23:10 14
7 Металург 1957 (Перник) 10 4 2 4 18:17 14
Втора фаза / Група "В"
10.03.2019 09:00 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:1
17.03.2019 12:30 2 кръг Д РД Спорт (София) 5:0
24.03.2019 10:10 3 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
31.03.2019 10:10 4 кръг Д София 2010 (София) -:-
07.04.2019 13:40 5 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
14.04.2019 10:10 6 кръг Д ДАФ (София) -:-
21.04.2019 13:40 7 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
05.05.2019 09:00 8 кръг Д Сердика (София) -:-
12.05.2019 10:10 9 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
19.05.2019 11:20 10 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
30 Сердика (София) 2 2 0 0 9:2 6
31 Ботев 57 СОУ (София) 2 1 1 0 8:1 4
32 Банкя 2009 (Банкя) 2 1 1 0 6:1 4
33 Спартак 2015 (София) 2 1 1 0 4:2 4
34 ДАФ (София) 2 1 0 1 6:5 3

Клубна емблема

Стадион



Стадион "Иваняне"

играе домакинските си срещи на:
Стадион "Иваняне"
в с. Иваняне

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ С 11 място
2016/2017 А ОФГ С 9 място
2015/2016 А ОФГ С 7 място
2014/2015 А ОФГ С 7 място
2012/2013 А ОФГ С 8 място

Интернет страници