Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Барокко (София)

BGSupporters форум

Барокко (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 17:00 1 кръг Г Септември (София) 0:2
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
16.09.2018 17:00 3 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:2
23.09.2018 17:00 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:3
27.09.2018 17:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
30.09.2018 17:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
07.10.2018 16:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:3
11.10.2018 16:00 8 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:3
14.10.2018 16:00 9 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:4
21.10.2018 16:00 10 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
28.10.2018 14:00 11 кръг Г Миньор (Перник) -:-
04.11.2018 14:00 12 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
11.11.2018 14:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
18.11.2018 14:00 14 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
25.11.2018 14:00 15 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 16 кръг Д Септември (София) -:-
- 17 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 18 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 19 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 23 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 24 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 25 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 26 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 27 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 28 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 29 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 30 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Миньор (Перник) 10 3 1 6 12:19 10
13 Кюстендил (Кюстендил) 10 3 1 6 14:29 10
14 Сливнишки герой (Сливница) 10 2 2 6 15:25 8
15 Струмска слава 1927 (Радомир) 10 2 0 8 18:35 6
16 Барокко (София) 10 1 1 8 13:28 4

Барокко (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Г Олимпиец (София) 2:1
16.09.2018 11:30 2 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:2
23.09.2018 11:30 3 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
30.09.2018 15:30 4 кръг Д Септември (София) 0:9
20.09.2018 15:30 5 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
14.10.2018 11:30 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:2
20.10.2018 11:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
- 8 кръг
почива
04.11.2018 11:30 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
11.11.2018 11:30 10 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
18.11.2018 11:30 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 12 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 13 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 15 кръг Г Септември (София) -:-
- 16 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 17 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 18 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 21 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Чавдар (Етрополе) 7 3 0 4 12:16 9
8 Левски Раковски (София) 7 2 0 5 10:12 6
9 Барокко (София) 7 2 0 5 7:22 6
10 Кюстендил (Кюстендил) 6 1 1 4 11:17 4
11 Струмска слава 1927 (Радомир) 6 0 1 5 7:32 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници