Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Батак (Батак)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Малеш (Микрево)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Палас (Рудозем)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Марек 1919 (Дупница)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Белица 2017 (Килифарево)

BGSupporters форум

Белица 2017 (Килифарево)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
- 2 кръг
почива
14.09.2019 10:30 3 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 4:3
21.09.2019 10:30 4 кръг Д Павликени (Павликени) 3:0
28.09.2019 10:30 5 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:4
05.10.2019 10:30 6 кръг Д Академик (Свищов) 3:2
12.10.2019 10:30 7 кръг Г Левски 2007 (Левски) 6:2
15.10.2019 15:00 8 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 3:1
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
29.10.2019 15:00 11 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
- 12 кръг
почива
09.11.2019 09:45 13 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 0:3
12.11.2019 15:00 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 19 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 20 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 21 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 22 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 23 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 29 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1919 (Плевен) 9 9 0 0 57:2 27
2 Етър ВТ (Велико Търново) 9 6 1 2 22:14 19
3 Белица 2017 (Килифарево) 9 6 0 3 23:17 18
4 Локомотив (Горна Оряховица) 9 6 0 3 33:22 18
5 Янтра 2019 (Габрово) 9 5 2 2 23:17 17

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2013/2014 Б ОФГ ВТ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници