Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Беломорец (Светлен)

BGSupporters форум

Беломорец (Светлен)

"A" ОГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Агроелит 1 (Макариополско) 0:3
01.11.2017 15:00 2 кръг Д Вихър 1931 (Дългач) 2:0
24.09.2017 17:00 3 кръг Г Агротрон М (Момино) 1:2
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:6
08.10.2017 16:00 5 кръг Г Ракета (Търговище) 0:3
26.11.2017 15:00 6 кръг Г Сокол (Трескавец) 0:3
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Буховци 2016 (Буховци) 4:2
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Тузлушка слава (Антоново) 2:5
04.11.2017 15:00 9 кръг Д Спортист (Ковачевец) 1:5
12.11.2017 15:00 10 кръг Г Левски (Омуртаг) 1:6
19.11.2017 15:00 11 кръг Д Герлово 2016 (Обител) 0:3
18.03.2018 16:00 12 кръг Д Агроелит 1 (Макариополско) 1:1
02.06.2018 17:00 13 кръг Г Вихър 1931 (Дългач) 0:3
01.04.2018 16:00 14 кръг Д Агротрон М (Момино) 2:2
07.04.2018 16:00 15 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:4
15.04.2018 16:00 16 кръг Д Ракета (Търговище) 0:3
21.04.2018 16:00 17 кръг Д Сокол (Трескавец) 0:3
29.04.2018 16:00 18 кръг Г Буховци 2016 (Буховци) 0:3
06.05.2018 17:00 19 кръг Д Тузлушка слава (Антоново) 0:3
13.05.2018 17:00 20 кръг Г Спортист (Ковачевец) 0:3
20.05.2018 17:00 21 кръг Д Левски (Омуртаг) 0:3
27.05.2018 17:00 22 кръг Г Герлово 2016 (Обител) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Агроелит 1 (Макариополско) 22 8 1 13 39:51 25
9 Вихър 1931 (Дългач) 22 6 1 15 40:73 19
10 Сокол (Трескавец) 22 5 1 16 20:60 16
11 Буховци 2016 (Буховци) 22 4 1 17 28:99 13
12 Беломорец (Светлен) 22 2 2 18 16:69 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ТЩ --
2017/2018 А ОФГ ТЩ 12 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ ТЩ 9 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 13 място

Интернет страници

 » няма интернет страници