Белослав 1918 (Белослав)

BGSupporters форум

Димитър Ватев (Белослав)

Северна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.08.1963 17:30 1 кръг Г Етър (Търново) 1:0
25.08.1963 17:30 2 кръг Г Стамо Костов (Попово) 1:0
01.09.1963 17:00 3 кръг Д Септемврийска слава (Михайловград) 1:1
08.09.1963 17:00 4 кръг Г Чардафон (Габрово) 0:3
15.09.1963 17:00 5 кръг Д Бенковски (Видин) 1:0
22.09.1963 16:30 6 кръг Г Академик (Свищов) 0:1
29.09.1963 16:30 7 кръг Д Септември (София) 1:1
13.10.1963 16:00 8 кръг Г Левски (Лясковец) 2:3
20.10.1963 16:00 9 кръг Д Гигант (Белене) 1:2
27.10.1963 15:00 10 кръг Г Спартак (Койнаре) 0:1
03.11.1963 15:00 11 кръг Д Лудогорец (Разград) 5:0
10.11.1963 15:00 12 кръг Г Добруджа (Толбухин) 0:5
17.11.1963 15:00 13 кръг Д Панайот Волов (Коларовград) 1:0
24.11.1963 15:00 14 кръг Г Христо Кърпачев (Ловеч) 1:2
01.12.1963 14:30 15 кръг Д Ботев (Враца) 0:1
08.12.1963 14:30 16 кръг Г Чавдар (Бяла Слатина) 0:1
15.12.1963 14:30 17 кръг Д Светкавица (Търговище) 2:1
08.03.1964 16:30 18 кръг Д Етър (Търново) 0:0
15.03.1964 16:30 19 кръг Д Стамо Костов (Попово) 0:1
24.03.1964 16:30 20 кръг Г Септемврийска слава (Михайловград) 0:4
29.03.1964 17:00 21 кръг Д Чардафон (Габрово) 1:1
07.04.1964 17:00 22 кръг Г Бенковски (Видин) 0:3
13.04.1964 17:00 23 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
19.04.1964 10:00 24 кръг Г Септември (София) 1:3
26.04.1964 17:30 25 кръг Д Левски (Лясковец) 1:0
05.05.1964 17:30 26 кръг Г Гигант (Белене) 0:1
10.05.1964 18:00 27 кръг Д Спартак (Койнаре) 4:0
17.05.1964 18:00 28 кръг Г Лудогорец (Разград) 0:2
24.05.1964 18:00 29 кръг Д Добруджа (Толбухин) 0:1
31.05.1964 18:00 30 кръг Г Панайот Волов (Коларовград) 1:1
07.06.1964 18:00 31 кръг Д Христо Кърпачев (Ловеч) 3:0
14.06.1964 18:00 32 кръг Г Ботев (Враца) 0:6
21.06.1964 18:00 33 кръг Д Чавдар (Бяла Слатина) 0:0
27.06.1964 18:15 34 кръг Г Светкавица (Търговище) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Левски (Лясковец) 34 10 9 15 41:66 29
15 Академик (Свищов) 34 12 4 18 57:70 28
16 Димитър Ватев (Белослав) 34 10 6 18 30:54 26
17 Лудогорец (Разград) 34 6 13 15 30:61 25
18 Стамо Костов (Попово) 34 8 6 20 33:71 22
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.12.1963 14:00 - Д Панайот Волов (Коларовград) 3:2
1/16 финали
23.02.1964 15:30 1-ви мач Д Спартак (Варна) 4:5
01.03.1964 15:30 реванш Г Спартак (Варна) 2:3

Димитър Ватев (Белослав)

Варенска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Добруджа (Толбухин) 18 10 3 5 35:16 23
4 Панайот Волов (Коларовград) 18 11 1 6 30:21 23
5 Димитър Ватев (Белослав) 18 9 3 6 25:23 21
6 Спартак (Варна) 18 8 4 6 45:21 20
7 Орлов (Генерал Тошево) 18 7 2 9 23:41 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ВН 4 място
2018/2019 А ОФГ ВН 3 място
2017/2018 А ОФГ ВН 7 място
2016/2017 А ОФГ ВН 2 място
2015/2016 А ОФГ ВН 2 място
2014/2015 А ОФГ ВН 1 място
2013/2014 А ОФГ ВН 2 място
2012/2013 А ОФГ ВН 2 място
1963/1964 "Б" група 16 място
1962/1963 "Б" група 16 място

Интернет страници

 » няма интернет страници