Бенковски (Куртово Конаре)

BGSupporters форум

Бенковски (Куртово Конаре)

"Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Марица (Цалапица) 1:4
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Олимпия (Оризари) 8:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Победа (Царацово) 3:0
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Тракиец (Катуница) 2:0
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Марица II (Пловдив) 1:1
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Радиново 2006 (Радиново) 2:1
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Брестовица (Брестовица) 2:2
30.10.2016 14:30 8 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 4:5
05.11.2016 14:30 9 кръг Д Спортинг (Бенковски) 3:0
12.11.2016 14:30 10 кръг Г Спартак (Ново село) 0:1
20.11.2016 14:30 11 кръг Д Лидер (Ягодово) 1:1
- 12 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
- 13 кръг Д Олимпия (Оризари) -:-
- 14 кръг Г Победа (Царацово) -:-
- 15 кръг Д Тракиец (Катуница) -:-
- 16 кръг Г Марица II (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Радиново 2006 (Радиново) -:-
- 18 кръг Г Брестовица (Брестовица) -:-
- 19 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Спортинг (Бенковски) -:-
- 21 кръг Д Спартак (Ново село) -:-
- 22 кръг Г Лидер (Ягодово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Победа (Царацово) 11 6 1 4 21:15 19
5 Брестник 1948 (Пловдив) 11 5 3 3 30:20 18
6 Бенковски (Куртово Конаре) 11 5 3 3 27:15 18
7 Спартак (Ново село) 11 5 1 5 16:20 16
8 Тракиец (Катуница) 11 4 1 6 22:23 13
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
05.02.2017 11:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5

Бенковски (Куртово Конаре)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.11.2016 11:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
02.10.2016 10:30 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:9
09.10.2016 10:30 3 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:12
16.10.2016 10:30 4 кръг Д Брестовица (Брестовица) 2:2
23.10.2016 10:30 5 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:10
30.10.2016 10:30 6 кръг Д Спартак (Болярци) 3:0
05.11.2016 10:30 7 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
- 8 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 9 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 10 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Брестовица (Брестовица) -:-
- 12 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 13 кръг Г Спартак (Болярци) -:-
- 14 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Брестовица (Брестовица) 7 3 1 3 16:19 10
5 Раковски 2011 (Раковски) 7 3 0 4 26:15 9
6 Гигант (Съединение) 7 2 2 3 12:17 8
7 Бенковски (Куртово Конаре) 7 2 1 4 8:36 7
8 Спартак (Болярци) 7 1 1 5 8:22 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2014/2015 Б ОФГ ПД 7 място
2009/2010 Б ОФГ ПД 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници