Бенковски (Куртово Конаре)

BGSupporters форум

Бенковски (Куртово Конаре)

"Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Марица (Цалапица) 1:4
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Олимпия (Оризари) 8:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Победа (Царацово) 3:0
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Тракиец (Катуница) 2:0
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Марица II (Пловдив) 1:1
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Радиново 2006 (Радиново) 2:1
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Брестовица (Брестовица) 2:2
30.10.2016 14:30 8 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 4:5
05.11.2016 14:30 9 кръг Д Спортинг (Бенковски) 3:0
12.11.2016 14:30 10 кръг Г Спартак (Ново село) 0:1
20.11.2016 14:30 11 кръг Д Лидер (Ягодово) 1:1
12.03.2017 15:00 12 кръг Г Марица (Цалапица) 0:3
19.03.2017 15:00 13 кръг Д Олимпия (Оризари) анл.
29.03.2017 17:00 14 кръг Г Победа (Царацово) 0:3
02.04.2017 17:00 15 кръг Д Тракиец (Катуница) 0:3
09.04.2017 17:00 16 кръг Г Марица II (Пловдив) 0:3
15.04.2017 17:00 17 кръг Д Радиново 2006 (Радиново) 0:3
23.04.2017 17:00 18 кръг Г Брестовица (Брестовица) 0:3
30.04.2017 17:00 19 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
07.05.2017 18:00 20 кръг Г Спортинг (Бенковски) 0:3
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Спартак (Ново село) 0:3
21.05.2017 18:00 22 кръг Г Лидер (Ягодово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Брестовица (Брестовица) 22 8 2 12 45:50 26
9 Тракиец (Катуница) 22 8 1 13 39:45 25
10 Радиново 2006 (Радиново) 22 4 1 17 22:57 13
11 Бенковски (Куртово Конаре) 21 5 3 13 27:45 18
12 Олимпия (Оризари) 21 1 0 20 5:95 3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
05.02.2017 11:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5

Бенковски (Куртово Конаре)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.11.2016 11:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
02.10.2016 10:30 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:9
09.10.2016 10:30 3 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:12
16.10.2016 10:30 4 кръг Д Брестовица (Брестовица) 2:2
23.10.2016 10:30 5 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:10
30.10.2016 10:30 6 кръг Д Спартак (Болярци) 3:0
05.11.2016 10:30 7 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
02.04.2017 10:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
05.04.2017 17:00 9 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
19.04.2017 17:00 10 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:4
23.04.2017 10:30 11 кръг Г Брестовица (Брестовица) 1:5
30.04.2017 10:30 12 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:4
05.05.2017 18:00 13 кръг Г Спартак (Болярци) 0:3
04.05.2017 17:00 14 кръг Д Гигант (Съединение) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Раковски 2011 (Раковски) 14 6 2 6 50:35 20
5 Брестовица (Брестовица) 14 5 3 6 27:35 18
6 Гигант (Съединение) 14 4 3 7 23:35 15
7 Спартак (Болярци) 14 3 1 10 22:45 10
8 Бенковски (Куртово Конаре) 14 2 1 11 16:64 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ ПД 11 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 7 място
2009/2010 Б ОФГ ПД 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници