Бенковски (гр.Костенец)

BGSupporters форум

Бенковски (гр.Костенец)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Д Звездец (Горна Малина) 2:0
16.09.2018 17:00 2 кръг Г Мирково (Мирково) 3:0
07.11.2018 15:00 3 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 3:0
30.09.2018 11:30 4 кръг Г Ракитин (Трудовец) 2:1
06.10.2018 16:00 5 кръг Д Спортист (Нови хан) 6:1
13.10.2018 16:00 6 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:1
- 7 кръг
почива
27.10.2018 16:00 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
04.11.2018 15:00 9 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 4:0
10.11.2018 15:00 10 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:0
17.11.2018 15:00 11 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 3:0
09.03.2019 15:00 12 кръг Г Звездец (Горна Малина) 4:0
16.03.2019 15:00 13 кръг Д Мирково (Мирково) 3:0
23.03.2019 15:00 14 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) 2:0
30.03.2019 15:00 15 кръг Д Ракитин (Трудовец) 2:2
07.04.2019 16:00 16 кръг Г Спортист (Нови хан) 2:0
13.04.2019 16:00 17 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:1
- 18 кръг
почива
04.05.2019 17:00 19 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 1:0
11.05.2019 17:00 20 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 4:1
18.05.2019 17:00 21 кръг Г Рилец (Говедарци) 0:3
23.05.2019 18:00 22 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 20 18 2 0 54:5 56
2 Бенковски (гр.Костенец) 20 16 2 2 47:10 50
3 Рилец (Говедарци) 20 15 2 3 49:13 47
4 Ракитин (Трудовец) 20 12 1 7 41:22 37
5 Левски 2007 (Долна баня) 20 8 2 10 34:28 26
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Предварителен кръг
19.09.2018 16:00 - Д Драгоман (Драгоман) 4:0
Област София / Първи кръг
26.09.2018 16:00 - Д Чавдар (Етрополе) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 10:30 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
12.08.2018 18:00 - Д Чепинец (Велинград) 3:3

Бенковски (гр.Костенец)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2018 17:00 1 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
20.09.2018 17:00 2 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 8:1
27.09.2018 17:00 3 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
04.10.2018 16:00 4 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 1:3
11.10.2018 16:00 5 кръг Д Рилец (Говедарци) 3:0
18.10.2018 16:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:2
25.10.2018 16:00 7 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:2
28.03.2019 15:00 8 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:5
04.04.2019 16:00 9 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 1:1
11.04.2019 16:00 10 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
18.04.2019 16:00 11 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 3:0
02.05.2019 17:00 12 кръг Г Рилец (Говедарци) 5:3
09.05.2019 17:00 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:5
16.05.2019 17:00 14 кръг Д Германея (Сапарева баня) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Балкан 1929 (Ботевград) 14 7 5 2 30:13 26
4 Германея (Сапарева баня) 14 7 1 6 24:25 22
5 Бенковски (гр.Костенец) 14 5 5 4 29:26 20
6 Рилец (Говедарци) 14 3 1 10 17:40 10
7 Спортист 2006 (Драговищица) 14 0 1 13 11:96 1

Бенковски (гр.Костенец)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 11:30 1 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:5
24.09.2018 11:30 2 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:2
30.09.2018 11:30 3 кръг Г Звездец (Горна Малина) 5:0
06.10.2018 11:30 4 кръг Д Драгоман (Драгоман) 13:0
14.10.2018 11:30 5 кръг Г Белмекен (с.Костенец) 4:0
21.10.2018 11:30 6 кръг Д Спортист (Нови хан) 13:0
28.10.2018 11:30 7 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 7:0
31.03.2019 12:00 8 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:4
06.04.2019 11:30 9 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 0:9
14.04.2019 11:30 10 кръг Д Звездец (Горна Малина) 6:0
21.04.2019 11:30 11 кръг Г Драгоман (Драгоман) 8:3
05.05.2019 11:30 12 кръг Д Белмекен (с.Костенец) 4:2
11.05.2019 11:30 13 кръг Г Спортист (Нови хан) 14:0
19.05.2019 11:30 14 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Средногорец 2016 (Златица) 14 14 0 0 113:3 42
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 14 12 0 2 100:15 36
3 Бенковски (гр.Костенец) 14 10 0 4 77:25 30
4 Белмекен (с.Костенец) 14 7 0 7 53:41 21
5 Пирдоп (Пирдоп) 14 7 0 7 35:51 21

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Бенковски"

Стадион "Бенковски",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 2 място
2017/2018 А ОФГ СФ 1 място
2016/2017 А ОФГ СФ 2 място
2015/2016 А ОФГ СФ 2 място
2014/2015 А ОФГ СФ 3 място
2012/2013 А ОФГ СФ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 8 място
2009/2010 А ОФГ СФ 2 място

Интернет страници