Бенковски (гр.Костенец)

BGSupporters форум

Бенковски (гр.Костенец)

"А" ОФГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
18.09.2016 11:00 2 кръг Д Спортист (Нови хан) 2:1
26.11.2016 14:00 3 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:4
01.10.2016 15:30 4 кръг Д Мирково (Мирково) 5:2
08.10.2016 15:30 5 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:0
15.10.2016 15:30 6 кръг Д Рилец (Говедарци) 4:0
22.10.2016 15:30 7 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 3:1
29.10.2016 14:30 8 кръг Д Звездец (Горна Малина) 4:0
20.11.2016 14:30 9 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 2:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 12 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 13 кръг Г Мирково (Мирково) -:-
- 14 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 15 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
- 16 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 17 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 18 кръг Д Мътивир (Ихтиман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски (гр.Костенец) 8 7 0 1 24:8 21
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 8 5 1 2 16:6 16
3 Рилец (Говедарци) 8 4 2 2 12:12 14
4 Левски 1923 (Елин Пелин) 8 4 0 4 18:19 12
5 Мирково (Мирково) 8 3 0 5 21:21 9

Бенковски (гр.Костенец)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 16:00 1 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
25.09.2016 11:00 2 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
- 3 кръг
почива
01.10.2016 11:00 4 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
15.10.2016 11:00 5 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
22.10.2016 11:00 6 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
29.10.2016 11:00 7 кръг Д Драгоман (Драгоман) -:-
- 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 9 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
- 12 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 14 кръг Г Драгоман (Драгоман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Драгоман (Драгоман) 1 1 0 0 2:0 3
2 Бенковски (гр.Костенец) - - - - -:- 0
2 Левски (Долна баня) - - - - -:- 0
2 Пирдоп (Пирдоп) - - - - -:- 0
2 Сливнишки герой (Сливница) - - - - -:- 0

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Бенковски"

Стадион "Бенковски",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СФ 2 място
2014/2015 А ОФГ СФ 3 място
2012/2013 А ОФГ СФ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 8 място
2009/2010 А ОФГ СФ 2 място

Интернет страници