Бенковски (гр.Костенец)

BGSupporters форум

Бенковски (гр.Костенец)

"А" ОФГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 17:00 1 кръг Д Ракитин (Трудовец) 3:0
16.09.2017 11:30 2 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 8:0
24.09.2017 17:00 3 кръг Г Рилец (Говедарци) 5:1
30.09.2017 17:00 4 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 4:1
07.10.2017 11:30 5 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 2:1
14.10.2017 16:00 6 кръг Д Мирково (Мирково) 5:0
22.10.2017 11:30 7 кръг Г Спортист (Нови хан) 4:0
28.10.2017 18:00 8 кръг Д Звездец (Горна Малина) 7:0
04.11.2017 15:00 9 кръг Г Правец (Правец) 1:2
- 10 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
- 11 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 12 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
- 13 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 14 кръг Д Мътивир (Ихтиман) -:-
- 15 кръг Г Мирково (Мирково) -:-
- 16 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
- 17 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 18 кръг Д Правец (Правец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Правец (Правец) 9 8 1 0 33:8 25
2 Бенковски (гр.Костенец) 9 8 0 1 39:5 24
3 Рилец (Говедарци) 9 6 1 2 23:11 19
4 Пирдоп (Пирдоп) 9 6 1 2 20:16 19
5 Мътивир (Ихтиман) 9 5 0 4 26:16 15
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
- -
почива
Област София / Втори кръг
04.10.2017 16:00 - Г Спортист 2009 (Своге) 1:1
Област София / Трети кръг
11.10.2017 16:00 - Д Чавдар (Етрополе) 0:1

Бенковски (гр.Костенец)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:00 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:1
- 2 кръг
почива
03.10.2017 16:00 3 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 4:1
07.10.2017 16:00 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:8
10.10.2017 16:00 5 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
21.10.2017 13:00 6 кръг Г Звездец (Горна Малина) 8:0
24.10.2017 16:00 7 кръг Д Рилец (Говедарци) 7:2
28.10.2017 14:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
05.11.2017 11:00 9 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 5:1
07.11.2017 11:00 10 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 6:0
12.11.2017 14:00 11 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:4
19.11.2017 11:00 12 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:4
26.11.2017 11:00 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
- 14 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 17 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 20 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
- 21 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 22 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 23 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 24 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 25 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 26 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сливнишки герой (Сливница) 11 9 0 2 55:13 27
4 Ком 98 (Годеч) 10 8 0 2 45:9 24
5 Бенковски (гр.Костенец) 11 6 1 4 38:24 19
6 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 11 5 1 5 34:31 16
7 Балкан 1929 (Ботевград) 11 5 1 5 24:22 16

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Бенковски"

Стадион "Бенковски",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СФ 2 място
2015/2016 А ОФГ СФ 2 място
2014/2015 А ОФГ СФ 3 място
2012/2013 А ОФГ СФ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 8 място
2009/2010 А ОФГ СФ 2 място

Интернет страници