Бенковски (гр.Костенец)

BGSupporters форум

Бенковски (гр.Костенец)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Д Звездец (Горна Малина) 2:0
16.09.2018 17:00 2 кръг Г Мирково (Мирково) 3:0
07.11.2018 15:00 3 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 3:0
30.09.2018 11:30 4 кръг Г Ракитин (Трудовец) 2:1
06.10.2018 16:00 5 кръг Д Спортист (Нови хан) 6:1
13.10.2018 16:00 6 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:1
- 7 кръг
почива
27.10.2018 16:00 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
04.11.2018 15:00 9 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 4:0
10.11.2018 15:00 10 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:0
17.11.2018 15:00 11 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 3:0
- 12 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 13 кръг Д Мирково (Мирково) -:-
- 14 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) -:-
- 15 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 16 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 17 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 20 кръг Д Мътивир (Ихтиман) -:-
- 21 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
- 22 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 10 9 1 0 24:3 28
2 Бенковски (гр.Костенец) 10 9 0 1 27:3 27
3 Рилец (Говедарци) 10 7 2 1 15:3 23
4 Ракитин (Трудовец) 10 6 0 4 14:8 18
5 Левски 1923 (Елин Пелин) 10 4 1 5 10:13 13
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Предварителен кръг
19.09.2018 16:00 - Д Драгоман (Драгоман) 4:0
Област София / Първи кръг
26.09.2018 16:00 - Д Чавдар (Етрополе) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 10:30 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
12.08.2018 18:00 - Д Чепинец (Велинград) 3:3

Бенковски (гр.Костенец)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2018 17:00 1 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
20.09.2018 17:00 2 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 8:1
27.09.2018 17:00 3 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
04.10.2018 16:00 4 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 1:3
11.10.2018 16:00 5 кръг Д Рилец (Говедарци) 3:0
18.10.2018 16:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:2
25.10.2018 16:00 7 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:2
- 8 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 9 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) -:-
- 10 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 11 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 12 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
- 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 14 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФК Рилски спортист (Самоков) 7 4 2 1 26:7 14
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 4 1 2 30:6 13
5 Бенковски (гр.Костенец) 7 3 2 2 19:11 11
6 Германея (Сапарева баня) 7 3 0 4 13:18 9
7 Рилец (Говедарци) 7 1 0 6 7:24 3

Бенковски (гр.Костенец)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 11:30 1 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:5
24.09.2018 11:30 2 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:2
30.09.2018 11:30 3 кръг Г Звездец (Горна Малина) 5:0
06.10.2018 11:30 4 кръг Д Драгоман (Драгоман) 13:0
14.10.2018 11:30 5 кръг Г Белмекен (с.Костенец) 4:0
21.10.2018 11:30 6 кръг Д Спортист (Нови хан) 13:0
28.10.2018 11:30 7 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 7:0
- 8 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 9 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 10 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 11 кръг Г Драгоман (Драгоман) -:-
- 12 кръг Д Белмекен (с.Костенец) -:-
- 13 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 14 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Средногорец 2016 (Златица) 7 7 0 0 66:3 21
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 7 6 0 1 58:8 18
3 Бенковски (гр.Костенец) 7 5 0 2 42:7 15
4 Пирдоп (Пирдоп) 7 4 0 3 23:28 12
5 Белмекен (с.Костенец) 7 3 0 4 24:21 9

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Бенковски"

Стадион "Бенковски",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СФ 1 място
2016/2017 А ОФГ СФ 2 място
2015/2016 А ОФГ СФ 2 място
2014/2015 А ОФГ СФ 3 място
2012/2013 А ОФГ СФ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 8 място
2009/2010 А ОФГ СФ 2 място

Интернет страници