Бенковски (гр.Костенец)

BGSupporters форум

Бенковски (гр.Костенец)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Д Звездец (Горна Малина) 2:0
16.09.2018 17:00 2 кръг Г Мирково (Мирково) 3:0
07.11.2018 15:00 3 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 3:0
30.09.2018 11:30 4 кръг Г Ракитин (Трудовец) 2:1
06.10.2018 16:00 5 кръг Д Спортист (Нови хан) 6:1
13.10.2018 16:00 6 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:1
- 7 кръг
почива
27.10.2018 16:00 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
04.11.2018 15:00 9 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 4:0
10.11.2018 15:00 10 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:0
17.11.2018 15:00 11 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 12 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 13 кръг Д Мирково (Мирково) -:-
- 14 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) -:-
- 15 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 16 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 17 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 20 кръг Д Мътивир (Ихтиман) -:-
- 21 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
- 22 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски (гр.Костенец) 9 8 0 1 24:3 24
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 8 7 1 0 15:2 22
3 Рилец (Говедарци) 9 6 2 1 12:3 20
4 Ракитин (Трудовец) 9 5 0 4 13:8 15
5 Левски 1923 (Елин Пелин) 9 4 1 4 10:10 13
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Предварителен кръг
19.09.2018 16:00 - Д Драгоман (Драгоман) 4:0
Област София / Първи кръг
26.09.2018 16:00 - Д Чавдар (Етрополе) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 10:30 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
12.08.2018 18:00 - Д Чепинец (Велинград) 3:3

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Бенковски"

Стадион "Бенковски",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СФ 1 място
2016/2017 А ОФГ СФ 2 място
2015/2016 А ОФГ СФ 2 място
2014/2015 А ОФГ СФ 3 място
2012/2013 А ОФГ СФ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 8 място
2009/2010 А ОФГ СФ 2 място

Интернет страници