Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Албена 97 (Оброчище)

Бакаджик (Войника)

Балкан 1965 (Градище)

Балкан 2009 (Добра поляна)

Балкански (Михайлово)

БАМФ (София)

Барселона (Борово)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бистрица (Катунци)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Ботев (Момина клисура)

Брестник 1948 (Пловдив)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Възраждане 2020 (София)

Изгрев (Меден кладенец)

Индже (Победа)

Искра (Генерал Киселово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Коба (Радилово)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Лисец (Осиково)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Миньор 2016 (Елешница)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Перперикон (Перперек)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Радиново 2006 (Радиново)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Гюльовца)

Светкавица (Синитово)

Свобода 2011 (Пещера)

Сокол (Крислово)

Сокол (Порой)

Софияспорт 2020 (София)

Спартак 2012 (Избеглии)

Спартак София (София)

Спортион (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Стоево 2018 (Стоево)

Струма 2005 (Струмяни)

Ударник (Иречеково)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Царичино (Царичино)

Чавдар (Пловдив)

Чепеларе (Чепеларе)

Червена звезда (Дулово)

Черно море 2019 (Бургас)

Шипка 2015 (Асеновград)

Юнак (Мерданя)

Бенковски (гр.Костенец)

BGSupporters форум

Бенковски (гр.Костенец)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 17:00 1 кръг Д Спортист (Нови хан) 3:1
14.09.2019 17:00 2 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:4
21.09.2019 17:00 3 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 5:0
29.09.2019 17:00 4 кръг Д Рилец (Говедарци) 3:1
05.10.2019 16:00 5 кръг Г Ракитин (Трудовец) 0:2
12.10.2019 16:00 6 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 1:1
20.10.2019 11:30 7 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 3:1
02.11.2019 11:00 8 кръг Д Звездец (Горна Малина) 3:0
09.11.2019 15:00 9 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 4:1
- 10 кръг Г Спортист (Нови хан) анл.
- 11 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) анл.
- 12 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) анл.
- 13 кръг Г Рилец (Говедарци) анл.
- 14 кръг Д Ракитин (Трудовец) анл.
- 15 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) анл.
- 16 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) анл.
- 17 кръг Г Звездец (Горна Малина) анл.
- 18 кръг Д Мътивир (Ихтиман) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 9 7 0 2 33:9 21
3 Ракитин (Трудовец) 9 7 0 2 32:9 21
4 Бенковски (гр.Костенец) 9 6 1 2 22:11 19
5 Левски 2007 (Долна баня) 9 5 2 2 20:8 17
6 Пирдоп (Пирдоп) 9 3 1 5 17:38 10

Бенковски (гр.Костенец)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2019 17:00 1 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 3:2
19.09.2019 17:00 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:6
26.09.2019 17:00 3 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 6:1
03.10.2019 16:00 4 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
10.10.2019 16:00 5 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:1
31.10.2019 14:30 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:3
24.10.2019 16:00 7 кръг Д ФК Марек 1919 (Дупница) 0:0
- 8 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) анл.
- 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) анл.
- 10 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) анл.
- 11 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) анл.
- 12 кръг Г Спортист 2009 (Своге) анл.
- 13 кръг Д Ком 98 (Годеч) анл.
- 14 кръг Г ФК Марек 1919 (Дупница) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ком 98 (Годеч) 7 4 0 3 18:15 12
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 4 0 3 16:12 12
5 Бенковски (гр.Костенец) 7 3 1 3 12:16 10
6 Спортист 2009 (Своге) 7 3 0 4 30:16 9
7 ФК Марек 1919 (Дупница) 7 1 2 4 13:22 5

Бенковски (гр.Костенец)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Г Звездец (Горна Малина) 3:0
21.09.2019 14:00 2 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 11:1
28.09.2019 11:00 3 кръг Г Ракитин (Трудовец) 10:1
05.10.2019 11:00 4 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 6:4
12.10.2019 11:00 5 кръг Г Драгоман (Драгоман) 14:1
- 6 кръг
почива
26.10.2019 11:00 7 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) анл.
09.11.2019 11:00 8 кръг Д Звездец (Горна Малина) анл.
16.11.2019 11:00 9 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:0
23.11.2019 11:00 10 кръг Д Ракитин (Трудовец) 8:0
- 11 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) анл.
- 12 кръг Д Драгоман (Драгоман) анл.
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски (гр.Костенец) 6 6 0 0 52:7 18
2 Средногорец 2016 (Златица) 7 5 0 2 40:9 15
3 Левски 2007 (Долна баня) 4 4 0 0 20:1 12
4 Ракитин (Трудовец) 8 2 1 5 15:44 7
5 Пирдоп (Пирдоп) 8 2 1 5 24:38 7

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Бенковски"

Стадион "Бенковски",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СФ 4 място
2018/2019 А ОФГ СФ 2 място
2017/2018 А ОФГ СФ 1 място
2016/2017 А ОФГ СФ 2 място
2015/2016 А ОФГ СФ 2 място
2014/2015 А ОФГ СФ 3 място
2012/2013 А ОФГ СФ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 8 място
2009/2010 А ОФГ СФ 2 място

Интернет страници