Бенковски 2016 (Исперих)

BGSupporters форум

Бенковски 2016 (Исперих)

"А" ОФГ Разград - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Г Стрела (Тодорово) 5:1
10.09.2016 17:00 2 кръг Г Стара сила (Старо селище) 3:4
17.09.2016 17:00 3 кръг Д Арсенал (Лъвино) 8:0
24.09.2016 17:00 4 кръг Г Барса 2011 (Сушево) 10:1
01.10.2016 15:00 5 кръг Д Челси (Брестовене) 3:0
09.10.2016 15:00 6 кръг Г Светкавица (Медовене) 1:0
15.10.2016 15:00 7 кръг Д Адаспорт (Острово) 3:0
22.10.2016 15:00 8 кръг Г Академик (Веселец) 6:0
29.10.2016 15:00 9 кръг Д Златен лист (Точилари) 4:1
12.11.2016 14:30 10 кръг Г Левски (Подайва) 4:1
19.11.2016 14:00 11 кръг Д Скрита сила (Мъдрево) 9:1
11.03.2017 15:00 12 кръг Д Стрела (Тодорово) 7:1
18.03.2017 15:00 13 кръг Д Стара сила (Старо селище) 0:0
01.04.2017 16:00 14 кръг Г Арсенал (Лъвино) 3:0
08.04.2017 17:00 15 кръг Д Барса 2011 (Сушево) 9:1
15.04.2017 16:00 16 кръг Г Челси (Брестовене) 2:1
22.04.2017 17:00 17 кръг Д Светкавица (Медовене) 3:0
29.04.2017 17:00 18 кръг Г Адаспорт (Острово) 2:0
06.05.2017 18:00 19 кръг Д Академик (Веселец) 3:0
13.05.2017 18:00 20 кръг Г Златен лист (Точилари) 0:0
20.05.2017 18:00 21 кръг Д Левски (Подайва) 3:0
27.05.2017 18:00 22 кръг Г Скрита сила (Мъдрево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски 2016 (Исперих) 21 18 2 1 88:12 56
2 Стара сила (Старо селище) 21 17 2 2 75:17 53
3 Челси (Брестовене) 21 12 3 6 58:32 39
4 Златен лист (Точилари) 21 11 5 5 62:25 38
5 Адаспорт (Острово) 21 10 5 6 33:24 35

Бенковски 2016 (Исперих)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:00 1 кръг Г Вихър (Завет) 0:3
24.09.2016 11:30 2 кръг Д Две могили (Две могили) 4:0
01.10.2016 11:30 3 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
08.10.2016 11:30 4 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:9
15.10.2016 11:30 5 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 5:3
22.10.2016 11:30 6 кръг Г Левски 2000 (Русе) 2:5
29.10.2016 11:30 7 кръг Д Локомотив (Русе) 1:1
05.11.2016 11:00 8 кръг Д Вихър (Завет) 3:0
12.11.2016 11:30 9 кръг Г Две могили (Две могили) 0:3
19.11.2016 11:30 10 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:4
18.03.2017 11:30 11 кръг Д Бенковски (Бяла) 2:5
25.03.2017 11:30 12 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 0:3
01.04.2017 11:30 13 кръг Д Левски 2000 (Русе) 2:3
09.04.2017 11:30 14 кръг Г Локомотив (Русе) 0:3
15.04.2017 11:00 15 кръг Г Вихър (Завет) 0:3
22.04.2017 11:30 16 кръг Д Две могили (Две могили) 0:3
29.04.2017 11:30 17 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
06.05.2017 11:30 18 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:3
13.05.2017 11:30 19 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 0:3
20.05.2017 11:30 20 кръг Г Левски 2000 (Русе) 0:3
27.05.2017 11:30 21 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски 2000 (Русе) 19 10 4 5 60:42 34
5 Черноломец 04 (Попово) 20 7 3 10 33:43 24
6 Локомотив (Русе) 20 6 4 10 36:32 22
7 Вихър (Завет) 20 4 0 16 21:106 12
8 Бенковски 2016 (Исперих) 20 3 1 16 19:63 10

Бенковски 2016 (Исперих)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2016 10:00 2 кръг Д Две могили (Две могили) 2:1
01.10.2016 10:00 3 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
08.10.2016 10:00 4 кръг Г Бенковски (Бяла) 9:0
15.10.2016 10:00 5 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 3:2
22.10.2016 10:00 6 кръг Г Левски 2000 (Русе) 7:8
29.10.2016 10:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 3:1
- 8 кръг
почива
12.11.2016 10:00 9 кръг Г Две могили (Две могили) 1:6
19.11.2016 10:00 10 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 2:1
18.03.2017 10:00 11 кръг Д Бенковски (Бяла) 8:3
25.03.2017 10:00 12 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 0:3
01.04.2017 10:00 13 кръг Д Левски 2000 (Русе) 3:6
09.04.2017 10:00 14 кръг Г Локомотив (Русе) 2:1
- 15 кръг
почива
22.04.2017 10:00 16 кръг Д Две могили (Две могили) 4:3
29.04.2017 10:00 17 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 1:4
06.05.2017 10:00 18 кръг Г Бенковски (Бяла) 7:3
13.05.2017 10:00 19 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 8:0
20.05.2017 10:00 20 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:9
27.05.2017 10:00 21 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 16 12 2 2 84:33 38
2 Кубрат 2007 (Кубрат) 17 10 2 5 64:20 32
3 Бенковски 2016 (Исперих) 17 10 0 7 61:54 30
4 Локомотив (Русе) 17 8 1 8 59:38 25
5 Две могили (Две могили) 17 8 1 8 51:35 25

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2014/2015 А ОФГ РЗ 8 място
2013/2014 А ОФГ РЗ 1 място
2012/2013 А ОФГ РЗ 1 място

Интернет страници