Бенковски 2016 (Исперих)

BGSupporters форум

Бенковски 2016 (Исперих)

"А" ОФГ Разград - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Г Стрела (Тодорово) 5:1
10.09.2016 17:00 2 кръг Г Стара сила (Старо селище) 3:4
17.09.2016 17:00 3 кръг Д Арсенал (Лъвино) 8:0
24.09.2016 17:00 4 кръг Г Барса 2011 (Сушево) 10:1
01.10.2016 15:00 5 кръг Д Челси (Брестовене) 3:0
09.10.2016 15:00 6 кръг Г Светкавица (Медовене) 1:0
15.10.2016 15:00 7 кръг Д Адаспорт (Острово) 3:0
22.10.2016 15:00 8 кръг Г Академик (Веселец) 6:0
29.10.2016 15:00 9 кръг Д Златен лист (Точилари) 4:1
12.11.2016 14:30 10 кръг Г Левски (Подайва) 4:1
19.11.2016 14:00 11 кръг Д Скрита сила (Мъдрево) 9:1
- 12 кръг Д Стрела (Тодорово) -:-
- 13 кръг Д Стара сила (Старо селище) -:-
- 14 кръг Г Арсенал (Лъвино) -:-
- 15 кръг Д Барса 2011 (Сушево) -:-
- 16 кръг Г Челси (Брестовене) -:-
- 17 кръг Д Светкавица (Медовене) -:-
- 18 кръг Г Адаспорт (Острово) -:-
- 19 кръг Д Академик (Веселец) -:-
- 20 кръг Г Златен лист (Точилари) -:-
- 21 кръг Д Левски (Подайва) -:-
- 22 кръг Г Скрита сила (Мъдрево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски 2016 (Исперих) 11 10 0 1 56:9 30
2 Стара сила (Старо селище) 9 8 1 0 41:9 25
3 Челси (Брестовене) 11 7 1 3 38:20 22
4 Златен лист (Точилари) 11 6 2 3 30:16 20
5 Арсенал (Лъвино) 11 6 1 4 23:23 19

Бенковски 2016 (Исперих)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:00 1 кръг Г Вихър (Завет) 0:3
24.09.2016 11:30 2 кръг Д Две могили (Две могили) 4:0
01.10.2016 11:30 3 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
08.10.2016 11:30 4 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:9
15.10.2016 11:30 5 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 5:3
22.10.2016 11:30 6 кръг Г Левски 2000 (Русе) 2:5
29.10.2016 11:30 7 кръг Д Локомотив (Русе) 1:1
05.11.2016 11:00 8 кръг Д Вихър (Завет) 3:0
12.11.2016 11:30 9 кръг Г Две могили (Две могили) 0:3
19.11.2016 11:30 10 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:4
- 11 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 12 кръг Г Черноломец 04 (Попово) -:-
- 13 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 15 кръг Г Вихър (Завет) -:-
- 16 кръг Д Две могили (Две могили) -:-
- 17 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) -:-
- 18 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 19 кръг Д Черноломец 04 (Попово) -:-
- 20 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 21 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Бенковски (Бяла) 10 4 2 4 27:29 14
5 Черноломец 04 (Попово) 10 4 2 4 20:17 14
6 Бенковски 2016 (Исперих) 10 3 1 6 15:31 10
7 Локомотив (Русе) 10 2 3 5 19:15 9
8 Вихър (Завет) 10 2 0 8 12:45 6

Бенковски 2016 (Исперих)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2016 10:00 2 кръг Д Две могили (Две могили) 2:1
01.10.2016 10:00 3 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
08.10.2016 10:00 4 кръг Г Бенковски (Бяла) 9:0
15.10.2016 10:00 5 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 3:2
22.10.2016 10:00 6 кръг Г Левски 2000 (Русе) 7:8
29.10.2016 10:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 3:1
- 8 кръг
почива
12.11.2016 10:00 9 кръг Г Две могили (Две могили) 1:6
19.11.2016 10:00 10 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 2:1
- 11 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 12 кръг Г Черноломец 04 (Попово) -:-
- 13 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Две могили (Две могили) -:-
- 17 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) -:-
- 18 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 19 кръг Д Черноломец 04 (Попово) -:-
- 20 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 21 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Кубрат 2007 (Кубрат) 9 5 1 3 26:12 16
3 Две могили (Две могили) 9 5 0 4 25:18 15
4 Бенковски 2016 (Исперих) 8 5 0 3 27:22 15
5 Локомотив (Русе) 9 3 0 6 20:25 9
6 Черноломец 04 (Попово) 8 3 0 5 13:17 9

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2014/2015 А ОФГ РЗ 8 място
2013/2014 А ОФГ РЗ 1 място
2012/2013 А ОФГ РЗ 1 място

Интернет страници