Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Аида (Караманци)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър (Завет)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Бенковски 2016 (Исперих)

BGSupporters форум

Бенковски 2016 (Исперих)

"А" ОГ Разград - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Г Стрела (Тодорово) 5:1
10.09.2016 17:00 2 кръг Г Стара сила (Старо селище) 3:4
17.09.2016 17:00 3 кръг Д Арсенал (Лъвино) 8:0
24.09.2016 17:00 4 кръг Г Барса 2011 (Сушево) 10:1
01.10.2016 15:00 5 кръг Д Челси (Брестовене) 3:0
09.10.2016 15:00 6 кръг Г Светкавица (Медовене) 1:0
15.10.2016 15:00 7 кръг Д Адаспорт (Острово) 3:0
22.10.2016 15:00 8 кръг Г Академик (Веселец) 6:0
29.10.2016 15:00 9 кръг Д Златен лист (Точилари) 4:1
12.11.2016 14:30 10 кръг Г Левски (Подайва) 4:1
19.11.2016 14:00 11 кръг Д Скрита сила (Мъдрево) 9:1
11.03.2017 15:00 12 кръг Д Стрела (Тодорово) 7:1
18.03.2017 15:00 13 кръг Д Стара сила (Старо селище) 0:0
01.04.2017 16:00 14 кръг Г Арсенал (Лъвино) 3:0
08.04.2017 17:00 15 кръг Д Барса 2011 (Сушево) 9:1
15.04.2017 16:00 16 кръг Г Челси (Брестовене) 2:1
22.04.2017 17:00 17 кръг Д Светкавица (Медовене) 3:0
29.04.2017 17:00 18 кръг Г Адаспорт (Острово) 2:0
06.05.2017 18:00 19 кръг Д Академик (Веселец) 3:0
13.05.2017 18:00 20 кръг Г Златен лист (Точилари) 0:0
20.05.2017 18:00 21 кръг Д Левски (Подайва) 3:0
27.05.2017 18:00 22 кръг Г Скрита сила (Мъдрево) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски 2016 (Исперих) 22 19 2 1 91:12 59
2 Стара сила (Старо селище) 22 18 2 2 81:19 56
3 Златен лист (Точилари) 22 12 5 5 65:26 41
4 Челси (Брестовене) 22 12 3 7 60:35 39
5 Адаспорт (Острово) 22 10 5 7 33:30 35
"А" ОГ Разград - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
03.06.2017 17:00 - Д Бели Лом (Дряновец) 3:1

Бенковски 2016 (Исперих)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:00 1 кръг Г Вихър (Завет) 0:3
24.09.2016 11:30 2 кръг Д Две могили (Две могили) 0:4
01.10.2016 11:30 3 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
08.10.2016 11:30 4 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:9
15.10.2016 11:30 5 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 5:3
22.10.2016 11:30 6 кръг Г Левски 2000 (Русе) 2:5
29.10.2016 11:30 7 кръг Д Локомотив (Русе) 1:1
05.11.2016 11:00 8 кръг Д Вихър (Завет) 3:0
12.11.2016 11:30 9 кръг Г Две могили (Две могили) 0:3
19.11.2016 11:30 10 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:4
18.03.2017 11:30 11 кръг Д Бенковски (Бяла) 2:5
25.03.2017 11:30 12 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 0:3
01.04.2017 11:30 13 кръг Д Левски 2000 (Русе) 2:3
09.04.2017 11:30 14 кръг Г Локомотив (Русе) 0:3
15.04.2017 11:00 15 кръг Г Вихър (Завет) 0:3
22.04.2017 11:30 16 кръг Д Две могили (Две могили) 0:3
29.04.2017 11:30 17 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
06.05.2017 11:30 18 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:3
13.05.2017 11:30 19 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 0:3
20.05.2017 11:30 20 кръг Г Левски 2000 (Русе) 0:3
27.05.2017 11:30 21 кръг Д Локомотив (Русе) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски 2000 (Русе) 21 11 4 6 64:46 37
5 Локомотив (Русе) 21 7 4 10 39:32 25
6 Черноломец 04 (Попово) 21 7 3 11 34:47 24
7 Вихър (Завет) 21 4 0 17 21:109 12
8 Бенковски 2016 (Исперих) 21 2 1 18 15:70 7

Бенковски 2016 (Исперих)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2016 10:00 2 кръг Д Две могили (Две могили) 2:1
01.10.2016 10:00 3 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
08.10.2016 10:00 4 кръг Г Бенковски (Бяла) 9:0
15.10.2016 10:00 5 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 3:2
22.10.2016 10:00 6 кръг Г Левски 2000 (Русе) 7:8
29.10.2016 10:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 3:1
- 8 кръг
почива
12.11.2016 10:00 9 кръг Г Две могили (Две могили) 1:6
19.11.2016 10:00 10 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 2:1
18.03.2017 10:00 11 кръг Д Бенковски (Бяла) 8:3
25.03.2017 10:00 12 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 0:3
01.04.2017 10:00 13 кръг Д Левски 2000 (Русе) 3:6
09.04.2017 10:00 14 кръг Г Локомотив (Русе) 2:1
- 15 кръг
почива
22.04.2017 10:00 16 кръг Д Две могили (Две могили) 4:3
29.04.2017 10:00 17 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 1:4
06.05.2017 10:00 18 кръг Г Бенковски (Бяла) 7:3
13.05.2017 10:00 19 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 8:0
20.05.2017 10:00 20 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:9
27.05.2017 10:00 21 кръг Д Локомотив (Русе) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 18 13 2 3 96:36 41
2 Кубрат 2007 (Кубрат) 18 11 2 5 67:20 35
3 Бенковски 2016 (Исперих) 18 11 0 7 64:54 33
4 Две могили (Две могили) 18 9 1 8 60:35 28
5 Локомотив (Русе) 18 8 1 9 59:41 25

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ РЗ 9 място
2016/2017 А ОФГ РЗ 1 място
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ РЗ 8 място
2013/2014 А ОФГ РЗ 1 място
2012/2013 А ОФГ РЗ 1 място

Интернет страници