Борислав 2009 (Първомай)

BGSupporters форум

Борислав 2009 (Първомай)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
10.08.2019 18:20 2 кръг Д Несебър (Несебър) 2:0
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:6
24.08.2019 18:00 4 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:1
01.09.2019 18:00 5 кръг Г Сокол (Марково) 1:1
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Миньор (Раднево) 1:3
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:1
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Гигант (Съединение) 2:3
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Созопол (Созопол) 1:0
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:5
24.10.2019 16:00 13 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:2
31.10.2019 14:30 14 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
09.11.2019 14:30 15 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:2
23.11.2019 14:30 17 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 19 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 20 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 21 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 22 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 23 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 24 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 25 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 28 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 29 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 30 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 31 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 32 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 34 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Несебър (Несебър) 16 6 2 8 19:23 20
10 ФК Хасково 1957 (Хасково) 16 5 4 7 22:23 19
11 Борислав 2009 (Първомай) 16 5 2 9 23:31 17
12 Левски (Карлово) 15 4 4 7 13:20 16
13 Атлетик (Куклен) 16 5 1 10 14:25 16
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
07.08.2019 18:00 - Д Атлетик (Куклен) 3:2
Област Пловдив / Втори кръг
14.08.2019 18:30 - Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
08.10.2019 16:00 - Г Сокол (Марково) 3:0
Област Пловдив / 1/2 финали
16.10.2019 16:00 - Г Марица (Милево) 5:0
Област Пловдив / Финал
05.11.2019 14:30 - Г Гигант (Съединение) 3:7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2019 18:30 - Д Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 5:0
13.07.2019 18:30 - Д Гигант (Съединение) 3:0
20.07.2019 18:00 - Д Сокол (Марково) 5:0
24.07.2019 18:30 - Д Марица 1921 (Пловдив) 4:4
27.07.2019 18:30 - Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:0

Борислав 2009 (Първомай)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 10:30 1 кръг Г Сокол (Марково) 0:12
13.09.2019 11:00 2 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:5
22.09.2019 11:00 3 кръг Г Извор (Горски извор) 0:3
28.09.2019 10:30 4 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 1:9
06.10.2019 10:30 5 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:6
13.10.2019 13:00 6 кръг Г АФК Хасково (Хасково) 2:12
20.10.2019 11:00 7 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:12
отложен 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
06.11.2019 10:30 9 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 3:0
09.11.2019 10:30 10 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:9
17.11.2019 10:30 11 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
23.11.2019 10:30 12 кръг Г Левски (Карлово) -:-
01.12.2019 10:30 13 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 14 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 15 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 16 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
- 17 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 18 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Д АФК Хасково (Хасково) -:-
- 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) -:-
- 23 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 24 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 26 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Орлета (Пазарджик) 8 3 1 4 18:23 10
11 Юнайтед (Пловдив) 10 2 1 7 15:49 7
12 Брестник 1948 (Брестник) 10 2 1 7 25:29 7
13 Борислав 2009 (Първомай) 9 1 0 8 9:68 3
14 Раковски 2018 (Раковски) 11 0 0 11 3:61 0

Борислав 2009 (Първомай)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:30 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:1
22.09.2019 10:30 2 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:2
03.11.2019 11:00 3 кръг Г Извор (Горски извор) 2:4
- 4 кръг
почива
12.10.2019 10:30 5 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 3:1
19.10.2019 10:30 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
отложен 7 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
06.11.2019 13:00 8 кръг Г Палас (Рудозем) 0:8
10.11.2019 10:30 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
16.11.2019 12:00 10 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:2
24.11.2019 10:30 11 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
- 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 14 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Д Палас (Рудозем) -:-
- 20 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 22 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Извор (Горски извор) 6 5 0 1 25:5 15
3 Родопа Смолян (Смолян) 8 5 0 3 22:15 15
4 Борислав 2009 (Първомай) 8 5 0 3 15:19 15
5 ФК Хасково 1924 (Хасково) 9 3 3 3 12:9 12
6 Палас (Рудозем) 7 4 0 3 31:15 12

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 12 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 6 място
2015/2016 "В" група 15 място
2014/2015 А ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 5.485 78
април 2019 9.539 59
март 2019 4.393 87
ноември 2018 8.202 71
октомври 2018 4.293 88
септември 2018 17.374 31
май 2018 6.219 77
април 2018 7.262 78
март 2018 6.621 77
ноември 2017 10.457 59
октомври 2017 16.535 30
септември 2017 8.226 69
август 2017 11.615 48
май 2017 8.582 64
април 2017 8.767 67
март 2017 10.279 57
ноември 2016 9.599 65
октомври 2016 9.550 57
септември 2016 13.106 46
август 2016 8.875 63
май 2016 7.300 67
април 2016 8.844 57
март 2016 8.076 62
ноември 2015 6.035 78
октомври 2015 6.776 69
август 2015 3.988 82
всички

Интернет страници