Борислав 2009 (Първомай)

BGSupporters форум

Борислав 2009 (Първомай)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
20.08.2016 18:00 2 кръг Д Верея II (Стара Загора) 4:4
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:3
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
03.09.2016 17:00 5 кръг Г Арда (Кърджали) 2:2
09.09.2016 17:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:2
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Гигант (Съединение) 5:1
20.09.2016 17:00 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:0
01.10.2016 16:00 9 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
08.10.2016 16:00 10 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
15.10.2016 16:00 11 кръг Г Елхово (Елхово) 1:2
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Миньор (Раднево) 3:0
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Ураган (Бояджик) 1:2
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Любимец (Любимец) 2:0
11.11.2016 14:30 15 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:0
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:2
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Марица (Пловдив) 1:2
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
05.03.2017 15:00 19 кръг Г Верея II (Стара Загора) 4:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Арда (Кърджали) 5:0
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:0
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:3
22.04.2017 16:00 27 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
26.04.2017 17:00 28 кръг Д Елхово (Елхово) 6:1
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Миньор (Раднево) 1:1
05.05.2017 18:00 30 кръг Д Ураган (Бояджик) 2:2
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Любимец (Любимец) 0:0
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 2:0
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:5
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Марица (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Розова долина (Казанлък) 33 20 4 9 67:35 64
5 Атлетик (Куклен) 33 15 7 11 56:42 52
6 Борислав 2009 (Първомай) 33 14 8 11 59:44 50
7 Евроколеж (Пловдив) 33 14 4 15 61:60 46
8 Ураган (Бояджик) 33 13 6 14 54:59 45
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
17.08.2016 18:00 - Г Вихър (Белозем) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 - Д Гигант (Съединение) 3:2
Област Пловдив / Втори кръг
12.10.2016 16:00 - Г Вихър (Строево) 2:1
Област Пловдив / Трети кръг
19.10.2016 16:00 - Д Атлетик (Куклен) 2:1
Област Пловдив / Финал
26.10.2016 16:00 - Д Марица (Пловдив) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2016 19:00 - Г Славия 1913 /юн.ст./ (София) 2:0
13.07.2016 18:00 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 1:3
16.07.2016 10:00 - Г Атлетик (Куклен) 3:2
20.07.2016 19:00 - Г Созопол (Созопол) 0:5
27.07.2016 18:00 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:5
30.07.2016 18:00 - Г Царско село 2015 (София) 0:1

Борислав 2009 (Първомай)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:30 1 кръг Д Вихър (Строево) 0:3
15.09.2016 17:00 2 кръг Г Труд (Труд) 0:5
22.09.2016 12:00 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:4
02.10.2016 10:30 4 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
09.10.2016 10:30 5 кръг Д Брестовица (Брестовица) анл.
16.10.2016 10:30 6 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
23.10.2016 10:30 7 кръг Д Марица (Пловдив) 1:2
29.10.2016 10:30 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
05.11.2016 10:30 9 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:3
12.11.2016 10:30 10 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:5
20.11.2016 10:30 11 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
- 12 кръг Г Вихър (Строево) -:-
- 13 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 14 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 15 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 16 кръг Г Брестовица (Брестовица) -:-
- 17 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 18 кръг Г Марица (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 20 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 22 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Раковски 2011 (Раковски) 10 5 0 5 18:23 15
7 Атлетик (Куклен) 10 3 0 7 12:25 9
8 Борислав 2009 (Първомай) 10 2 2 6 11:24 8
9 Тракия 06 (Стамболийски) 10 2 1 7 10:24 7
10 Гигант (Съединение) 10 1 1 8 7:37 4

Борислав 2009 (Първомай)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
01.11.2016 12:30 2 кръг Г Сокол (Марково) 3:3
02.10.2016 10:30 3 кръг Д Тракия 1931 (Стамболийски) 0:3
09.10.2016 10:30 4 кръг Г Труд (Труд) 5:1
16.10.2016 10:30 5 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 11:1
23.10.2016 10:30 6 кръг Г Левски (Карлово) 0:4
30.10.2016 10:30 7 кръг Д Тополово (Тополово) 5:2
05.11.2016 12:00 8 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 4:0
13.11.2016 10:30 9 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:0
- 10 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 11 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 12 кръг Г Тракия 1931 (Стамболийски) -:-
- 13 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 14 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 15 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 16 кръг Г Тополово (Тополово) -:-
- 17 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пълдин (Пловдив) 9 7 2 0 27:7 23
3 Сокол (Марково) 9 5 1 3 28:21 16
4 Борислав 2009 (Първомай) 9 4 3 2 29:15 15
5 Атлетик (Куклен) 9 4 2 3 22:13 14
6 Тракия 1931 (Стамболийски) 9 4 2 3 22:19 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 15 място
2014/2015 А ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 9.599 65
октомври 2016 9.550 57
септември 2016 13.106 46
август 2016 8.875 63
май 2016 7.300 67
април 2016 8.844 57
март 2016 8.076 62
ноември 2015 6.035 78
октомври 2015 6.776 69
август 2015 3.988 82
всички

Интернет страници