Борислав 2009 (Първомай)

BGSupporters форум

Борислав (Първомай)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2014 18:00 1 кръг Г Житница (Житница) 2:2
27.08.2014 18:00 2 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:1
10.09.2014 17:00 3 кръг Г Калояново (Калояново) 2:2
13.09.2014 17:00 4 кръг Д Марица (Милево) 1:1
21.09.2014 17:00 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:0
27.09.2014 14:00 6 кръг Д Вихър (Строево) 2:2
03.10.2014 16:00 7 кръг Г Кричим (Кричим) 3:0
11.10.2014 16:00 8 кръг Г Сокол 1996 (Марково) 2:3
18.10.2014 16:00 9 кръг Д Чернозем (Черноземен) 5:2
12.11.2014 15:00 10 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:0
01.11.2014 14:30 11 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 7:1
09.11.2014 14:30 12 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 4:0
15.11.2014 14:30 13 кръг Д Вихър (Белозем) 2:0
23.11.2014 14:30 14 кръг Г Тракия (Царимир) 5:0
29.11.2014 14:30 15 кръг Д Момино (Момино село) 3:1
28.02.2015 15:00 16 кръг Д Житница (Житница) 1:2
15.04.2015 17:30 17 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 1:1
14.03.2015 15:00 18 кръг Д Калояново (Калояново) 2:2
21.03.2015 15:00 19 кръг Г Марица (Милево) 1:0
29.03.2015 15:00 20 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:2
04.04.2015 17:00 21 кръг Г Вихър (Строево) 0:0
11.04.2015 17:00 22 кръг Д Кричим (Кричим) 8:0
18.04.2015 17:00 23 кръг Д Сокол 1996 (Марково) 3:0
25.04.2015 17:00 24 кръг Г Чернозем (Черноземен) 3:0
02.05.2015 18:00 25 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:2
10.05.2015 18:00 26 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:0
13.05.2015 18:00 27 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 4:1
16.05.2015 18:00 28 кръг Г Вихър (Белозем) 3:1
23.05.2015 18:00 29 кръг Д Тракия (Царимир) 6:1
30.05.2015 18:00 30 кръг Г Момино (Момино село) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Борислав (Първомай) 30 19 7 4 90:32 64
2 Спортист 1948 (Голям чардак) 30 18 9 3 76:26 63
3 Атлетик (Куклен) 30 18 4 8 65:43 58
4 Вихър (Строево) 30 15 8 7 71:39 53
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 30 16 3 11 53:40 51

Борислав II (Първомай)

"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 17:00 1 кръг Г Садово (Садово) 0:4
10.09.2014 17:00 2 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:6
14.09.2014 17:00 3 кръг Д Тракия 2012 (Бяла река) 2:3
21.09.2014 17:00 4 кръг Г Марица (Ясно поле) 1:3
24.09.2014 17:00 5 кръг Д Ботев (Рогош) 3:1
27.09.2014 17:00 6 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:3
04.10.2014 16:00 7 кръг Д Поповица (Поповица) 1:0
11.10.2014 16:00 8 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 0:2
19.10.2014 16:00 9 кръг Д Вихър (Войводиново) 0:2
06.12.2014 14:30 10 кръг Г Караджалово 2011 (Караджалово) 1:1
02.11.2014 14:30 11 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:4
08.11.2014 14:30 12 кръг Г Сокол (Буково) 1:2
16.11.2014 14:30 13 кръг Д Зенит 2012 (Православен) 7:1
23.11.2014 14:30 14 кръг Г Марица 2006 (Градина) 0:1
30.11.2014 14:30 15 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:1
01.03.2015 15:00 16 кръг Д Садово (Садово) 3:0
15.04.2015 17:30 17 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 0:3
22.04.2015 18:00 18 кръг Г Тракия 2012 (Бяла река) 0:1
22.03.2015 15:00 19 кръг Д Марица (Ясно поле) 0:1
29.03.2015 15:00 20 кръг Г Ботев (Рогош) 1:2
05.04.2015 17:00 21 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:2
10.04.2015 17:00 22 кръг Г Поповица (Поповица) 1:2
19.04.2015 17:00 23 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 3:0
27.05.2015 24 кръг Г Вихър (Войводиново) 0:3
03.05.2015 18:00 25 кръг Д Караджалово 2011 (Караджалово) 4:0
09.05.2015 18:00 26 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:1
17.05.2015 17:00 27 кръг Д Сокол (Буково) 2:1
20.05.2015 18:00 28 кръг Г Зенит 2012 (Православен) 3:0
24.05.2015 18:00 29 кръг Д Марица 2006 (Градина) 4:2
31.05.2015 18:00 30 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Траките 2007 (Скутаре) 30 13 4 13 70:68 43
10 Караджалово 2011 (Караджалово) 30 12 6 12 71:70 42
11 Борислав II (Първомай) 30 10 2 18 42:55 32
12 Поповица (Поповица) 30 9 5 16 29:50 32
13 Сокол (Буково) 30 9 3 18 40:70 30

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 10 място
2018/2019 Трета лига 12 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 6 място
2015/2016 "В" група 15 място
2014/2015 А ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 8 място

Месечна ранглиста

Интернет страници