Борислав 2009 (Първомай)

BGSupporters форум

Борислав (Първомай)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2014 18:00 1 кръг Г Житница (Житница) 2:2
27.08.2014 18:00 2 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:1
10.09.2014 17:00 3 кръг Г Калояново (Калояново) 2:2
13.09.2014 17:00 4 кръг Д Марица (Милево) 1:1
21.09.2014 17:00 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:0
27.09.2014 14:00 6 кръг Д Вихър (Строево) 2:2
03.10.2014 16:00 7 кръг Г Кричим (Кричим) 3:0
11.10.2014 16:00 8 кръг Г Сокол 1996 (Марково) 2:3
18.10.2014 16:00 9 кръг Д Чернозем (Черноземен) 5:2
12.11.2014 15:00 10 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:0
01.11.2014 14:30 11 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 7:1
09.11.2014 14:30 12 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 4:0
15.11.2014 14:30 13 кръг Д Вихър (Белозем) 2:0
23.11.2014 14:30 14 кръг Г Тракия (Царимир) 5:0
29.11.2014 14:30 15 кръг Д Момино (Момино село) 3:1
28.02.2015 15:00 16 кръг Д Житница (Житница) 1:2
15.04.2015 17:30 17 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 1:1
14.03.2015 15:00 18 кръг Д Калояново (Калояново) 2:2
21.03.2015 15:00 19 кръг Г Марица (Милево) 1:0
29.03.2015 15:00 20 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:2
04.04.2015 17:00 21 кръг Г Вихър (Строево) 0:0
11.04.2015 17:00 22 кръг Д Кричим (Кричим) 8:0
18.04.2015 17:00 23 кръг Д Сокол 1996 (Марково) 3:0
25.04.2015 17:00 24 кръг Г Чернозем (Черноземен) 3:0
02.05.2015 18:00 25 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:2
10.05.2015 18:00 26 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:0
13.05.2015 18:00 27 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 4:1
16.05.2015 18:00 28 кръг Г Вихър (Белозем) 3:1
23.05.2015 18:00 29 кръг Д Тракия (Царимир) 6:1
30.05.2015 18:00 30 кръг Г Момино (Момино село) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Борислав (Първомай) 30 19 7 4 90:32 64
2 Спортист 1948 (Голям чардак) 30 18 9 3 76:26 63
3 Атлетик (Куклен) 30 18 4 8 65:43 58
4 Вихър (Строево) 30 15 8 7 71:39 53
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 30 16 3 11 53:40 51

Борислав II (Първомай)

"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 17:00 1 кръг Г Садово (Садово) 0:4
10.09.2014 17:00 2 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:6
14.09.2014 17:00 3 кръг Д Тракия 2012 (Бяла река) 2:3
21.09.2014 17:00 4 кръг Г Марица (Ясно поле) 1:3
24.09.2014 17:00 5 кръг Д Ботев (Рогош) 3:1
27.09.2014 17:00 6 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:3
04.10.2014 16:00 7 кръг Д Поповица (Поповица) 1:0
11.10.2014 16:00 8 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 0:2
19.10.2014 16:00 9 кръг Д Вихър (Войводиново) 0:2
06.12.2014 14:30 10 кръг Г Караджалово 2011 (Караджалово) 1:1
02.11.2014 14:30 11 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:4
08.11.2014 14:30 12 кръг Г Сокол (Буково) 1:2
16.11.2014 14:30 13 кръг Д Зенит 2012 (Православен) 7:1
23.11.2014 14:30 14 кръг Г Марица 2006 (Градина) 0:1
30.11.2014 14:30 15 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:1
01.03.2015 15:00 16 кръг Д Садово (Садово) 3:0
15.04.2015 17:30 17 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 0:3
22.04.2015 18:00 18 кръг Г Тракия 2012 (Бяла река) 0:1
22.03.2015 15:00 19 кръг Д Марица (Ясно поле) 0:1
29.03.2015 15:00 20 кръг Г Ботев (Рогош) 1:2
05.04.2015 17:00 21 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:2
10.04.2015 17:00 22 кръг Г Поповица (Поповица) 1:2
19.04.2015 17:00 23 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 3:0
27.05.2015 24 кръг Г Вихър (Войводиново) 0:3
03.05.2015 18:00 25 кръг Д Караджалово 2011 (Караджалово) 4:0
09.05.2015 18:00 26 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:1
17.05.2015 17:00 27 кръг Д Сокол (Буково) 2:1
20.05.2015 18:00 28 кръг Г Зенит 2012 (Православен) 3:0
24.05.2015 18:00 29 кръг Д Марица 2006 (Градина) 4:2
31.05.2015 18:00 30 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Траките 2007 (Скутаре) 30 13 4 13 70:68 43
10 Караджалово 2011 (Караджалово) 30 12 6 12 71:70 42
11 Борислав II (Първомай) 30 10 2 18 42:55 32
12 Поповица (Поповица) 30 9 5 16 29:50 32
13 Сокол (Буково) 30 9 3 18 40:70 30

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 12 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 6 място
2015/2016 "В" група 15 място
2014/2015 А ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 5.485 78
април 2019 9.539 59
март 2019 4.393 87
ноември 2018 8.202 71
октомври 2018 4.293 88
септември 2018 17.374 31
май 2018 6.219 77
април 2018 7.262 78
март 2018 6.621 77
ноември 2017 10.457 59
октомври 2017 16.535 30
септември 2017 8.226 69
август 2017 11.615 48
май 2017 8.582 64
април 2017 8.767 67
март 2017 10.279 57
ноември 2016 9.599 65
октомври 2016 9.550 57
септември 2016 13.106 46
август 2016 8.875 63
май 2016 7.300 67
април 2016 8.844 57
март 2016 8.076 62
ноември 2015 6.035 78
октомври 2015 6.776 69
август 2015 3.988 82
всички

Интернет страници