Борислав 2009 (Първомай)

BGSupporters форум

Борислав 2009 (Първомай)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2015 18:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
15.08.2015 18:00 2 кръг Д Ураган (Бояджик) 0:3
22.08.2015 18:00 3 кръг Г Миньор (Раднево) 0:2
29.08.2015 18:00 4 кръг Д Гигант (Съединение) 0:4
05.09.2015 17:00 5 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 1:1
12.09.2015 17:00 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
19.09.2015 17:00 7 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 3:5
26.09.2015 17:00 8 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:1
03.10.2015 16:00 9 кръг Г Несебър (Несебър) 0:5
28.10.2015 15:00 10 кръг Г Левски (Карлово) 2:2
17.10.2015 16:00 11 кръг Д Марица (Пловдив) 1:1
23.10.2015 16:00 12 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:1
02.11.2015 14:30 13 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
07.11.2015 14:30 14 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:1
14.11.2015 15:00 15 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
21.11.2015 14:30 16 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:4
28.11.2015 15:00 17 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 2:0
20.02.2016 14:30 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
27.02.2016 14:30 19 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:1
05.03.2016 15:00 20 кръг Д Миньор (Раднево) 2:0
12.03.2016 15:00 21 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
19.03.2016 15:00 22 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 2:0
26.03.2016 16:00 23 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
02.04.2016 17:00 24 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:2
09.04.2016 17:00 25 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 2:1
16.04.2016 17:00 26 кръг Д Несебър (Несебър) 0:1
20.04.2016 17:00 27 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
23.04.2016 17:00 28 кръг Г Марица (Пловдив) 0:0
29.04.2016 17:00 29 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 2:3
07.05.2016 18:00 30 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
11.05.2016 18:00 31 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:0
14.05.2016 18:00 32 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:3
21.05.2016 18:00 33 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:3
29.05.2016 18:00 34 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Левски (Карлово) 34 11 2 21 43:75 35
14 Раковски 2011 (Раковски) 34 10 4 20 45:68 34
15 Борислав 2009 (Първомай) 34 6 11 17 34:59 29
16 Миньор (Раднево) 34 8 3 23 32:84 27
17 Черноморец Бургас (Бургас) 34 6 4 24 42:100 19
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
19.08.2015 18:00 - Г Раковски (Раковски) 1:1
Област Пловдив / 1/2 финали
26.08.2015 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
14.10.2015 16:00 - Д Раковски 2011 (Раковски) 2:2
Област Пловдив / Втори кръг
11.11.2015 14:30 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3

Борислав 2009 II (Първомай)

"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Г Марица 2006 (Градина) 2:1
- 2 кръг
почива
20.09.2015 17:00 3 кръг Д Тракия 2012 (Бяла река) 3:0
22.09.2015 17:00 4 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:2
27.09.2015 17:00 5 кръг Д Марица (Ясно поле) 3:0
03.10.2015 16:00 6 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 1:4
10.12.2015 7 кръг Д Марица 2003 II (Маноле) 3:0
13.12.2015 14:30 8 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:3
18.10.2015 16:00 9 кръг Д Ботев (Рогош) 3:0
21.10.2015 16:00 10 кръг Г Поповица (Поповица) 2:1
28.10.2015 14:30 11 кръг Д Сокол (Буково) 1:0
07.11.2015 14:30 12 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:5
15.11.2015 14:30 13 кръг Д Вихър (Войводиново) 1:3
21.11.2015 14:30 14 кръг Г Караджалово 2011 (Караджалово) 2:3
29.11.2015 14:30 15 кръг Д Садово (Садово) 2:1
28.02.2016 15:00 16 кръг Д Марица 2006 (Градина) 0:3
- 17 кръг
почива
12.03.2016 15:00 18 кръг Г Тракия 2012 (Бяла река) 0:3
20.03.2016 15:00 19 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:3
27.03.2016 15:00 20 кръг Г Марица (Ясно поле) 0:3
03.04.2016 17:00 21 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 0:3
10.04.2016 17:00 22 кръг Г Марица 2003 II (Маноле) анл.
17.04.2016 17:00 23 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:3
24.04.2016 17:00 24 кръг Г Ботев (Рогош) 0:3
29.04.2016 17:00 25 кръг Д Поповица (Поповица) 0:3
08.05.2016 18:00 26 кръг Г Сокол (Буково) 0:3
15.05.2016 18:00 27 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:3
18.05.2016 18:00 28 кръг Г Вихър (Войводиново) 0:3
22.05.2016 18:00 29 кръг Д Караджалово 2011 (Караджалово) 0:3
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Садово (Садово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Ботев (Рогош) 28 11 4 13 56:61 37
12 Поповица (Поповица) 28 7 3 18 41:70 24
13 Тракия 2012 (Бяла река) 27 3 1 23 20:85 10
14 Борислав 2009 II (Първомай) 27 8 1 18 25:62 25
15 Марица 2003 II (Маноле) 26 2 3 21 12:70 9

Борислав 2009 (Първомай)

ЮМВ "Б": Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2015 10:30 1 кръг Д Труд (Труд) 1:7
25.09.2015 17:00 2 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:5
03.10.2015 10:30 3 кръг Д Гигант (Съединение) 0:6
10.10.2015 10:30 4 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
- 5 кръг
почива
26.10.2015 10:30 6 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:0
01.11.2015 10:00 7 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:7
08.11.2015 10:30 8 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:9
14.11.2015 10:00 9 кръг Г Марица (Пловдив) 0:3
27.03.2016 10:30 10 кръг Г Труд (Труд) 3:0
03.04.2016 10:30 11 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:8
06.04.2016 10:30 12 кръг Г Гигант (Съединение) 1:4
17.04.2016 10:30 13 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:5
- 14 кръг
почива
02.05.2016 10:30 15 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
08.05.2016 10:00 16 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 0:1
12.05.2016 10:30 17 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
24.04.2016 10:30 18 кръг Д Марица (Пловдив) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Раковски 2011 (Раковски) 16 8 2 6 54:38 26
6 Атлетик (Куклен) 16 5 3 8 17:28 18
7 Гигант (Съединение) 16 4 0 12 25:63 12
8 Борислав 2009 (Първомай) 16 1 1 14 5:69 4
9 Труд (Труд) 16 1 1 14 8:54 4

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 6 място
2015/2016 "В" група 15 място
2014/2015 А ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 8 място

Месечна ранглиста

Интернет страници