Борислав 2009 (Първомай)

BGSupporters форум

Борислав 2009 (Първомай)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
20.08.2016 18:00 2 кръг Д Верея II (Стара Загора) 4:4
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:3
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
03.09.2016 17:00 5 кръг Г Арда (Кърджали) 2:2
09.09.2016 17:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:2
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Гигант (Съединение) 5:1
20.09.2016 17:00 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:0
01.10.2016 16:00 9 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
08.10.2016 16:00 10 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
15.10.2016 16:00 11 кръг Г Елхово (Елхово) 1:2
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Миньор (Раднево) 3:0
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Ураган (Бояджик) 1:2
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Любимец (Любимец) 2:0
11.11.2016 14:30 15 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:0
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:2
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Марица (Пловдив) 1:2
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
05.03.2017 15:00 19 кръг Г Верея II (Стара Загора) 4:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Арда (Кърджали) 5:0
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:0
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:3
22.04.2017 16:00 27 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
26.04.2017 17:00 28 кръг Д Елхово (Елхово) 6:1
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Миньор (Раднево) 1:1
05.05.2017 18:00 30 кръг Д Ураган (Бояджик) 2:2
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Любимец (Любимец) 0:0
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 2:0
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:5
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Марица (Пловдив) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Розова долина (Казанлък) 34 20 4 10 69:38 64
5 Атлетик (Куклен) 34 15 8 11 58:44 53
6 Борислав 2009 (Първомай) 34 14 8 12 60:48 50
7 Евроколеж (Пловдив) 34 14 4 16 64:65 46
8 Ураган (Бояджик) 34 13 6 15 55:66 45
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
17.08.2016 18:00 - Г Вихър (Белозем) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 - Д Гигант (Съединение) 3:2
Област Пловдив / Втори кръг
12.10.2016 16:00 - Г Вихър (Строево) 2:1
Област Пловдив / Трети кръг
19.10.2016 16:00 - Д Атлетик (Куклен) 2:1
Област Пловдив / Финал
26.10.2016 16:00 - Д Марица (Пловдив) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2016 19:00 - Г Славия 1913 /юн.ст./ (София) 2:0
13.07.2016 18:00 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 1:3
16.07.2016 10:00 - Г Атлетик (Куклен) 3:2
20.07.2016 19:00 - Г Созопол (Созопол) 0:5
27.07.2016 18:00 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:5
30.07.2016 18:00 - Г Царско село 2015 (София) 0:1

Борислав 2009 (Първомай)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:30 1 кръг Д Вихър (Строево) 0:3
15.09.2016 17:00 2 кръг Г Труд (Труд) 0:5
22.09.2016 12:00 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:4
02.10.2016 10:30 4 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
09.10.2016 10:30 5 кръг Д Брестовица (Брестовица) анл.
16.10.2016 10:30 6 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
23.10.2016 10:30 7 кръг Д Марица (Пловдив) 1:2
29.10.2016 10:30 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
05.11.2016 10:30 9 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:3
12.11.2016 10:30 10 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:5
20.11.2016 10:30 11 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
12.03.2017 10:30 12 кръг Г Вихър (Строево) 0:3
19.03.2017 10:30 13 кръг Д Труд (Труд) 0:0
24.03.2017 15:00 14 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
02.04.2017 12:00 15 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
- 16 кръг
почива
15.04.2017 12:00 17 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
23.04.2017 10:30 18 кръг Г Марица (Пловдив) 0:2
30.04.2017 10:30 19 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
04.05.2017 17:00 20 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:3
14.05.2017 10:30 21 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:2
20.05.2017 10:30 22 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Раковски 2011 (Раковски) 20 9 1 10 35:43 28
6 Вихър (Строево) 20 9 0 11 35:54 27
7 Борислав 2009 (Първомай) 20 5 4 11 21:39 19
8 Атлетик (Куклен) 20 6 1 13 29:50 19
9 Гигант (Съединение) 20 5 1 14 16:56 16

Борислав 2009 (Първомай)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
01.11.2016 12:30 2 кръг Г Сокол (Марково) 3:3
02.10.2016 10:30 3 кръг Д Тракия 1931 (Стамболийски) 0:3
09.10.2016 10:30 4 кръг Г Труд (Труд) 5:1
16.10.2016 10:30 5 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 11:1
23.10.2016 10:30 6 кръг Г Левски (Карлово) 0:4
30.10.2016 10:30 7 кръг Д Тополово (Тополово) 5:2
05.11.2016 12:00 8 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 4:0
13.11.2016 10:30 9 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:0
27.03.2017 10:30 10 кръг Г Атлетик (Куклен) 5:0
02.04.2017 10:30 11 кръг Д Сокол (Марково) 1:2
09.04.2017 10:30 12 кръг Г Тракия 1931 (Стамболийски) 0:1
15.04.2017 10:00 13 кръг Д Труд (Труд) 3:0
23.04.2017 10:30 14 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 7:1
24.05.2017 10:30 15 кръг Д Левски (Карлово) 0:2
07.05.2017 10:30 16 кръг Г Тополово (Тополово) 3:4
14.05.2017 10:30 17 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 9:0
19.05.2017 18:00 18 кръг Д Пълдин (Пловдив) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сокол (Марково) 18 14 1 3 66:25 43
4 Тракия 1931 (Стамболийски) 18 10 2 6 51:39 32
5 Борислав 2009 (Първомай) 18 8 3 7 59:28 27
6 Атлетик (Куклен) 18 7 3 8 35:46 24
7 Тополово (Тополово) 18 4 2 12 29:50 14

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 12 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 6 място
2015/2016 "В" група 15 място
2014/2015 А ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 8 място
1962/1963 ЗФГ 2 място

Месечна ранглиста

Интернет страници