Борислав 2009 (Първомай)

BGSupporters форум

Борислав 2009 (Първомай)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 19:00 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:1
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Левски (Карлово) 2:1
22.08.2020 18:00 3 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
29.08.2020 18:00 4 кръг Г Хасково (Хасково) 4:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:1
12.09.2020 17:00 6 кръг Г Гигант (Съединение) 0:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Д Извор (Горски извор) 1:1
26.09.2020 17:00 8 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
10.10.2020 16:00 10 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:2
17.10.2020 16:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:1
24.10.2020 16:00 12 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
31.10.2020 14:30 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
07.11.2020 14:30 14 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
14.11.2020 14:30 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
21.11.2020 14:30 16 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
28.11.2020 14:30 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 20 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 21 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 22 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 23 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 24 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
- 25 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 26 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 27 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 28 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 29 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 31 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 32 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 33 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 34 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Розова долина (Казанлък) 11 5 3 3 24:17 18
7 Марица 1921 (Пловдив) 9 5 2 2 13:9 17
8 Борислав 2009 (Първомай) 11 4 4 3 14:10 16
9 Родопа Смолян (Смолян) 11 4 2 5 19:15 14
10 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 4 2 4 11:12 14
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2020 19:00 - Д Сокол /юн.ст./ (Марково) 6:2
04.07.2020 18:30 - Д Хасково (Хасково) 3:1
08.07.2020 18:30 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
11.07.2020 10:00 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 3:1
15.07.2020 19:00 - Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 4:0
18.07.2020 10:00 - Г Атлетик (Куклен) 0:1
25.07.2020 18:30 - Д Берое /юн.ст./ (Стара Загора) 4:4
31.07.2020 18:30 - Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1

Борислав 2009 (Първомай)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
19.08.2020 10:00 3 кръг Д Ботев (Враца) 0:7
23.08.2020 17:30 4 кръг Г Септември (София) 0:14
27.08.2020 10:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:8
30.08.2020 15:30 6 кръг Г Национал (София) 0:12
12.09.2020 11:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:11
19.09.2020 10:30 8 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
29.09.2020 13:00 9 кръг Г Левски (София) 1:10
03.10.2020 15:00 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:2
10.10.2020 14:00 11 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:13
18.10.2020 13:00 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:5
25.10.2020 13:00 13 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
01.11.2020 13:30 14 кръг Г Ботев (Враца) -:-
08.11.2020 14:00 15 кръг Д Септември (София) -:-
28.11.2020 16 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
05.12.2020 17 кръг Д Национал (София) -:-
- 18 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Етър ВТ (Велико Търново) 12 5 0 7 19:18 15
9 Славия 1913 (София) 12 3 2 7 12:19 11
10 Монтана 1921 (Монтана) 12 2 2 8 10:46 8
11 Витоша 13 (София) 12 0 3 9 8:41 3
12 Борислав 2009 (Първомай) 12 0 1 11 2:87 1

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 10 място
2018/2019 Трета лига 12 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 6 място
2015/2016 "В" група 15 място
2014/2015 А ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 8 място

Месечна ранглиста

Интернет страници