Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Ботев (Бърдарски геран)

BGSupporters форум

Ботев (Бърдарски геран)

"А" ОФГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2017 17:00 1 кръг Г Огоста (Хайредин) 0:8
03.09.2017 17:00 2 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) анл.
09.09.2017 17:00 3 кръг Г Искър 1923 (Роман) 1:3
16.09.2017 17:00 4 кръг Г Манастирище (Манастирище) 0:3
23.09.2017 17:00 5 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 2:4
30.09.2017 16:00 6 кръг Г Балкански (Михайлово) 3:2
07.10.2017 16:00 7 кръг Д Околчица (Моравица) 2:9
14.10.2017 16:00 8 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 0:9
21.10.2017 16:00 9 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:7
28.10.2017 14:30 10 кръг Г Септември 98 (Гложене) 0:10
04.11.2017 14:30 11 кръг Д Ботев (Криводол) 0:4
11.11.2017 14:30 12 кръг Г Монолит (Манастирище) 0:3
19.11.2017 14:30 13 кръг Д Ботев (Рогозен) 2:2
11.03.2018 15:30 14 кръг Д Огоста (Хайредин) 0:6
- 15 кръг
почива
01.05.2018 17:00 16 кръг Д Искър 1923 (Роман) 0:3
01.04.2018 15:30 17 кръг Д Манастирище (Манастирище) 0:5
07.04.2018 17:00 18 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 0:3
14.04.2018 17:00 19 кръг Д Балкански (Михайлово) 6:1
21.04.2018 17:00 20 кръг Г Околчица (Моравица) 0:3
29.04.2018 17:00 21 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 0:3
05.05.2018 18:00 22 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
13.05.2018 18:00 23 кръг Д Септември 98 (Гложене) 0:3
20.05.2018 18:00 24 кръг Г Ботев (Криводол) 0:3
27.05.2018 18:00 25 кръг Д Монолит (Манастирище) 0:3
02.06.2018 18:00 26 кръг Г Ботев (Рогозен) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Септември 98 (Гложене) 24 7 1 16 49:76 22
11 Миньор 2017 (Згориград) 24 5 2 17 41:107 17
12 Балкански (Михайлово) 24 0 0 24 17:143 0
13 Ботев (Бърдарски геран) 24 2 1 21 17:103 7
-- Локомотив Мездра (Мездра) - - - - -:- -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВР 13 място
2016/2017 Б ОФГ ВР 1 място
2015/2016 Б ОФГ ВР 6 място
2014/2015 А ОФГ ВР 9 място
2012/2013 А ОФГ ВР 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 ОГ ДЧ 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници