Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Бенковски (Троян)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Луковит)

Ботев (Момина клисура)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър (Бързия)

Вихър (Войводиново)

Вихър (Войсил)

Вихър (Раданово)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Върба 1917 (Радомир)

Германея (Сапарева баня)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Обнова (Обнова)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

Пробив 2015 (Овча могила)

Ракета (Търговище)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Септември 2005 (Жабокрът)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тракия 06 (Стамболийски)

Тунджа 2006 (Ягода)

Устрем (Крета)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Янтра Габрово (Габрово)

Ботев (Бърдарски геран)

BGSupporters форум

Ботев (Бърдарски геран)

"А" ОФГ Враца - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2014 18:00 1 кръг Г Любимец (Търнава) 6:1
07.09.2014 18:00 2 кръг Д Манастирище 2000 (Манастирище) 0:7
13.09.2014 18:00 3 кръг Г Монолит (Манастирище) 1:7
21.09.2014 17:00 4 кръг Д Дунав 98 (Селановци) 0:7
27.09.2014 17:00 5 кръг Г Огоста (Хайредин) 0:7
04.10.2014 14:00 6 кръг Г Ботев (Рогозен) 1:5
12.10.2014 16:00 7 кръг Д Балкански (Михайлово) 4:3
18.10.2014 16:00 8 кръг Г Бутан (Бутан) 1:3
26.10.2014 15:00 9 кръг Д Аугуста (Хърлец) 3:4
21.03.2015 15:00 10 кръг Д Любимец (Търнава) 0:4
29.03.2015 15:00 11 кръг Г Манастирище 2000 (Манастирище) 0:11
05.04.2015 17:00 12 кръг Д Монолит (Манастирище) 0:4
19.04.2015 17:00 13 кръг Г Дунав 98 (Селановци) 0:5
26.04.2015 17:00 14 кръг Д Огоста (Хайредин) 2:7
03.05.2015 18:00 15 кръг Д Ботев (Рогозен) 2:1
10.05.2015 18:00 16 кръг Г Балкански (Михайлово) 0:6
17.05.2015 18:00 17 кръг Д Бутан (Бутан) 1:5
24.05.2015 18:00 18 кръг Г Аугуста (Хърлец) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев (Рогозен) 18 6 1 11 44:48 19
7 Бутан (Бутан) 18 6 0 12 33:54 18
8 Аугуста (Хърлец) 18 4 1 13 23:69 13
9 Ботев (Бърдарски геран) 18 4 0 14 25:90 12
10 Любимец (Търнава) 18 2 0 16 16:76 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВР 13 място
2016/2017 Б ОФГ ВР 1 място
2015/2016 Б ОФГ ВР 6 място
2014/2015 А ОФГ ВР 9 място
2012/2013 А ОФГ ВР 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 ОГ ДЧ 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници