Не развиват дейност

Августа (Хърлец)

Агротрон (Плъстина)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Академик (Варна)

Академик (Варна) /1949-69/

Академик (Габрово)

Академик (София)

Академик - Гео Милев (София)

Аксаково (Аксаково)

Акфикс (София)

Алеко (Алеко Константиново)

Алмус 2012 (Лом)

Алмус Биър (Стал. махала)

Алтай спорт (Асеновград)

Анхиало (Поморие)

Аполония (Созопол)

Арда 1 (Кърджали)

Арива (Пловдив)

Арсенал (Лъвино)

Аспарухово 2000 (Варна)

Атлетик (Благоевград)

Атлетик 09 (Усойка)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Аякс (Ореш)

Базел 2014 (Мърчево)

Байкал (Широко поле)

Балик (Балчик)

Балкан (Аспарухово)

Балкан (Горица)

Балкан (Горна Брезница)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Орешак)

Балкан (Прилеп)

Балкан (Разбойна)

Балкан (Селиминово)

Балкан (Церово)

Балкан 04 (Иново)

Балкански кът (Стеврек)

Баня (Баня)

Батишница (Батишница)

Беласица 1923 (Петрич)

Белите гълъби (Гълъбец)

Белите орли (Плевен)

Белица (Белица)

Белмекен (с.Костенец)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Лесковец)

Бенковски (Николаево)

Бенковски (Пазарджик)

Бенковски (Пищигово)

Бенковски (Салманово)

Бенковски (Септемврийци)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2007 (Крива бара)

Бенковски 2016 (Исперих)

Биоелит (Момино)

Бирлик (Левски)

Бистрица 2008 (Абланица)

БМ Спорт (София)

Болярки (Велико Търново)

Болярчета (Велико Търново)

Борба 10 (Шияково)

Боров дол (Боров дол)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев (Алваново)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Долна Митрополия)

Ботев (Левски)

Ботев (Ленково)

Ботев (Летница)

Ботев (Попица)

Ботев (Рупци)

Ботев (Спасово)

Ботев (Стара Загора)

Ботев (Черногорово)

Ботев 1 (Батановци)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2012 (Пудрия)

Ботев Д (Димово)

Бояджик 2004 (Бояджик)

Бригадир (Бургас)

Брусарци (Брусарци)

Бузлуджа (Кюстендил)

Бузово кале (Бузовград)

Буково (Буково)

Булдог (Айтос)

Бургас (Бургас)

Бургос (Ливада)

Бургос лейдис (Бургас)

Буря (Градско)

Бутан (Бутан)

Буховци 2016 (Буховци)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

ВВС (София)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Венец (гара Орешец)

Веселина (Веселина)

Ветрино (Ветрино)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вит (Дерманци)

Витановци (Витановци)

Витски орли (Д.Митрополия)

Вихър (Алдомировци)

Вихър (Баховица)

Вихър (Боил)

Вихър (Борима)

Вихър (Бързия)

Вихър (Йонково)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Вихър (Лопян)

Вихър (Мараш)

Вихър (Семерджиево)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Вихър 97 (Превала)

Вихър С (Сенокос)

Владислав (Варна)

Възход (Радиево)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2008 (Ореше)

Вършец 99 (Вършец)

Въча (Йоаким Груево)

Въча (Кадиево)

Габер (Габровдол)

Габър (Габерово)

Гагарин (Крумово)

Галатасарай (Малко Йонково)

Гелеменово (Гелеменово)

Генерал Скобелев (Подем)

Герена (Кюстендил)

Глоджево (Глоджево)

Големи връх (Долна Секирна)

Голое (Лозарево)

Голямоизворските тигри (Г.изв)

Гранит (Годешево)

Гранит (Кънчево)

Гранит (Сборище)

Гранит (Слатина)

Гранит (Широки дол)

Гранит 2012 (Скобелево)

Граничар 2008 (Доспат)

Грифид (Варна)

Гунди (Плевен)

Гълъбец (Гълъбец)

Давидово (Давидово)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

Диана 1924 (Правда)

Дивотино (Дивотино)

Димитровград II (Димитровгр.)

Димитровец 1 (Ковачевци)

Димча (Димча)

Динамо (София)

Динамо 2011 (Стамболово)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

ДИП "Август Попов" (Шумен)

ДИП "Елпром" (Варна)

ДМЗ "Георги Димитров" (Русе)

ДМЗ "Н.Вапцаров" (Плевен)

ДМЗ (Шумен)

Добромирка (Добромирка)

Добруджа (Средище)

Добруджанец (Паскалево)

Долен (Долен)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Доростол 2013 (Силистра)

Драгалевци (София)

Дрен 2011 (Дрен)

Дружба (Добровница)

ДСНМ (Своге)

ДСО Динамо (Враца)

ДСО Динамо (Дупница)

ДСО Динамо (Лом)

ДСО Динамо (Пазарджик)

ДСО Динамо (Плевен)

ДСО Динамо (Пловдив)

ДСО Динамо (Русе)

ДСО Динамо (Ямбол)

ДСО Локомотив (Лом)

ДСО Септември (Добрич)

ДСО Спартак (Русе)

ДСО Спартак (Шумен)

ДСО Строител (Видин)

ДСО Строител (Димитровград)

ДСО Строител (Свищов)

ДСО Строител (София)

ДСО Торпедо (Русе)

ДСО Торпедо (Хасково)

ДСО Ударник (Шумен)

ДСО Черв.знаме (Берковица)

ДСО Черв.знаме (Благоевград)

ДСО Червено знаме (Видин)

ДСО Червено знаме (Габрово)

ДСО Червено знаме (Дупница)

ДСО Черв.знаме (Кюстендил)

ДСО Червено знаме (Поморие)

ДСО Червено знаме (Самоков)

ДСО Червено знаме (Силистра)

ДСО Червено знаме (Ямбол)

ДТК "Първи май" (Варна)

Дунав (Вардим)

Дунав (Гиген)

Дунав 09 (Лесковец)

Дъбене (Дъбене)

Дянково (Дянково)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство (Китанчево)

Единство (Търговище)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Елит (София)

Ера I (Севлиево)

ЕСФА (София)

Етър (Велико Търново)

Етър 1924 (Велико Търново)

Жиленци (Жиленци)

ЖСК Ихтиман (Ихтиман)

ЖФК Берое (Стара Загора)

ЖФК Бургас (Бургас)

ЖФК Варна (Варна)

ЖФК Оборище (Панагюрище)

Завод 12 (София)

Завод 14 (Ловеч)

Загоре (Загоре)

Западно ехо (Бегуновци)

Заря (Крушаре)

Заря (Тодор Икономово)

Звезда (Студеница)

Здравец (Груево)

Здравец (Здравец)

Земеделец 93 (Козловец)

Зенит (Памукчии)

Зенит 2012 (Православен)

ЗКМО (Бараково)

Златен клас (Благоево)

Златия (Вълчедръм)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Игнатиево (Игнатиево)

Изтребител (Иваняне)

Илинден (Ключ)

Илинден 2005 (Илинден)

Имренчево (Имренчево)

Искра (Власатица)

Искра (Голямо градище)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кабиюк (Коньовец)

Каблешково 07 (Каблешково)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Казичене (Казичене)

Кайлъка (Плевен)

Кале (Крепча)

Кале (Руйно)

Калчево (Калчево)

Камбурово (Камбурово)

Каменар (Каменар)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Камчийски сокол (Дъбравино)

Караджалово (Караджалово)

Керамик (гара Елин Пелин)

Кликач (Кликач)

Ком-Миньор (Берковица)

Коматево 2001 (Пловдив)

Комуна 2011 (Черногорово)

Конелиано 2005 (Герман)

Копривлен (Копривлен)

Корабостроител (Варна)

Космос (Каменец)

Космос 2013 (Браничево)

Костиево (Костиево)

Котел (Котел)

Кочово (Кочово)

Кошарица (Кошарица)

Кула 04 (Кула)

Лазур (Сирищник)

Лайтс (Велико Търново)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Коняво)

Левски (Лиляк)

Левски (Одърне)

Левски (Оризово)

Левски (Пазарджик)

Левски (Сухаче)

Левски (Чепинци, обл.Смолян)

Левски 2000 (Русе)

Левски 2012 (Карапелит)

Левски 2012 (Лом)

Левски (кв.Драгалевци)

Ленчо (Якимово)

Ловско (Ловско)

Лозен (Лозен, обл.ВТ)

Локомотив (Бургас)

Локомотив (Вакарел)

Локомотив (Кардам)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Локомотив (София)

Локомотив (Хан Крум)

Локомотив (Черноград)

Локомотив 101 (София)

Локомотив 1929 (Мездра)

Локомотив Мездра (Мездра)

Лудогорец (Доброплодно)

Лъки 2004 (Лъки)

Любляна (Люблен)

Люляк (Люляково)

Люта (Владимирово)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Манастирище (Манастирище)

Маниш (кв.Църква, Перник)

Марек 2007 (Дупница)

Марисан (Русе)

Марица (Крум)

Марица (Мененкьово)

Марица (Огняново)

Мария Луиза (Лом)

Месамбрия (Несебър)

МИГ 2010 (Девня)

Мизия (Мизия)

Миланово 2007 (Миланово)

Милин камък (Баница)

Милковица 09 (Милковица)

Минерал (Рударци)

Миньор (Бургас)

Миньор (Бухово)

Миньор (Димитровград)

Миньор (Кюстендил)

Миньор (Рудник)

Миньор 1919 (Перник)

Миньор 1934 (Рудник)

Миньор 2013 (Перник)

Мирково (Мирково)

Мокреш 2005 (Мокреш)

Морена (Кладница)

Мортагоново (Мортагоново)

Мост (Мост)

Надежда 1926 (Оряхово)

Надежди (Сливен)

Неизвестен

Нефтяник 2010 (Шабла)

Ник (Изгрев)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нова Черна (Нова Черна)

Нови Искър 2005 (Нови Искър)

Новосел (Новосел)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огражденец (Кърналово)

Одесос 2014 (Варна)

Олд Хаус (Каварна)

Олимекс (Покрайна)

Олимпик (Бургас)

Олимпик (Галата)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия (Оризари)

Олимпия (Шумен)

Орел (Глухар)

Орел (Разделци)

Орел 19 (Оряхово)

Оризаре (Оризаре)

Орлите (Надарево)

Орлите (Секулово)

Орлите (Стефан Караджа)

Орловец 94 (Габрово)

Оскар ЕЛ (София)

Осмар (Осмар)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Варна (Варна)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Паламара (Венец)

Партизан (Скалица)

Партизани (Градина)

Партизанин (Русе)

Пауталия (Соволяно)

ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)

Пегас спорт (Видин)

Пелезо (Пелишат)

Перун (Кресна)

Петър Бонев (Перущица)

Пирин Бл (Благоевград)

Планинец (Батошево)

Плевен 2009 (Плевен)

Плиска (Плиска)

Победа (Вресово)

Победа (Градница)

Победа (Колобър)

Победа (Паламарца)

Поломие 2016 (Лом)

Поповица (Поповица)

Пороминово (Пороминово)

Порто (Портитовци)

Прециз Интер (Иваново)

Ракета (Търговище)

Ракета 1111 (Буковлък)

Раковски (Русе)

Раковски 2011 (Раковски)

Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

Реал (Божурово)

Ремзавод (Шумен)

Републиканец (Енево)

Републиканец (Лисец)

Рила (Белица)

Рилски орли (Бистрица)

Родопа 2018 (Смолян)

Родопи (Сатовча)

Родопски сокол (Кърджали)

Рома (Тополчане)

Рома 2014 (Тервел)

Росица (Стоките)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сарата (Долни Раковец)

Сб.отбор на АБФ

Сборен отбор (София)

Свети Влас 08 (Свети Влас)

Светкавица (Баните)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Своге (Своге)

Свраките (Гълъбник)

Сейдол (Сейдол)

Селтик (Овчарово)

Септември (Варна)

Септември (Градец)

Септември (Краводер)

Септември (Медковец)

Септември (Плевен)

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 2009 (Лехчево)

Силистра 2009 (Силистра)

Сините извори (ГорнаГращица)

Синя вода (Синя вода)

СК Марица (Пловдив)

Скала (гара Бов)

Скала (Зверино)

Скала (Камен)

Скалите (Русе)

Скобелево (Сливен)

Скрита сила (Мъдрево)

Слава (Севар)

Слави мес (Ловеч)

Славилов (Търговище)

Славия (Асеновци)

Славия (Граница)

Славия (Пловдив)

Славия 1947 (Хаджиево)

Смолян 2000 (Смолян)

Смоляновци (Смоляновци)

Сокол (Каравелово)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2008 (Зърнево)

Сокол 2009 (Еленино)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Солей 97 (кв.Калкас, Перник)

СОУ "Кл.Охридски" (Ракитово)

Спарта (Бургас)

Спарта (Самоводене)

Спартак (Бошуля)

Спартак (Бяла)

Спартак (Муселиево)

Спартак (Пещера)

Спартак (Самоков)

Спартак (Сливен)

Спартак (София)

Спартак (Триводици)

Спартак (Търнава)

Спартак 2001 (Пирдоп)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спартак 76 (Плевен)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Баниска)

Спортист (Бата)

Спортист (Бели извор)

Спортист (Добрич)

Спортист (Книжовник)

Спортист (Ковачевец)

Спортист (Преславци)

Спортист (София)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Стара Загора (Стара Загора)

Старосел (Старосел)

Старчево 2010 (Старчево)

Стефаново (Стефаново)

Стоби (Стоб)

Столипиново (Пловдив)

Сторгозия (Плевен)

Стражица 2012 (Стражица)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Странджа (Малко Търново)

Стрела (Доброславци)

Стрела (Дъбник)

Стрела (Обединение)

Стрелец (Стрелча)

Струма (Кралев дол)

Струма 2017 (Невестино)

Струмски сокол (Калище)

Стряма 2001 (Стряма)

Суворово 1920 (Суворово)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Съкровището на (Кралево)

Тетевен (Тетевен)

Титан (Лесново)

Тича (Варна)

Тича 1948 (Долни чифлик)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тополите (Тополи)

Тополите 2005 (Тополчане)

Топчийско (Топчийско)

Торпедо (Косово)

Торпедо (Стара Загора)

ТПК "Прогрес" (Търговище)

Тракиец (Говедаре)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2012 (Бяла река)

Трапище (Трапище)

Тръстиково (Тръстиково)

Тунджа (Веселиново)

Тунджа (Срем)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Тунджа 2006 (Ягода)

Тунджа 2007 (Желю войвода)

Тунджа 2010 (Копринка)

Тунджа спорт (Елхово)

Удар 99 (Петко Каравелово)

Ураган (Белинци)

Ураган (Бъзовец)

Ураган (Владимир)

Ураган (Манастирци)

Ураган (Патреш)

Урожай (Българово)

Урожай (Гърчиново)

Урожай (Пиргово)

Урума (Хасково)

Успех (Угърчин)

Устрем (Белодол)

Устрем (Дропла)

Устрем (Пет могили)

Устрем (Раковски)

Феникси (Варна)

Фердо (Тръстеник)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Берое (Стара Загора)

ФК Костинброд (Костинброд)

ФК Несебър (Несебър)

ФК Спартак (Варна)

Фортуна (Плевен)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Хаджи Димитър (Сливен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Харманли 04 (Харманли)

Хебър 2011 (Пазарджик)

Химик (Димитровград)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Христо Ботев (Чешнегирово)

ЦеСеKа (Лесичери)

Чавдар (Ковачите)

Чайка Конуш 2000 (Конуш)

Чарган (Чарган)

Чардафон (Габрово)

Челник (Реселец)

Чепинци (Чепинци)

Червена звезда (Глава)

Червено знаме (София)

Черно море (Топола)

Черноломец (Горско Абланово)

Черноломец (Острица)

Черноломец 2017 (Попово)

Черноморец (Поморие)

Черноморец Бургас (Бургас)

Чиракман (Селце)

Шабла (Шабла)

Шампиони 2014 (Варна)

Шемшево (Шемшево)

Шерба (Гроздьово)

Шипка (Стара Загора)

Шипка 1955 (Мало Конаре)

Шипченски сокол (Варна)

Шумен 1929 (Шумен)

Юнак (Варна)

Юнак (Юнаците)

Юнак 2000 (Ардино)

Юстина (Устина)

Яворов 1929 (Чирпан)

Яков (Яворница)

Якоруда 2007 (Якоруда)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янково (Янково)

Янтра 2013 (Габрово)

Янтра Габрово (Габрово)

Ястреб (Страцин)

Ботев (Ленково)

BGSupporters форум

Ботев (Ленково)

"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 17:00 1 кръг Д Спартак (Божурица) 2:3
10.09.2017 17:00 2 кръг Г Дунав (Гиген) 2:7
16.09.2017 17:00 3 кръг Д Свобода (Милковица) 7:1
23.09.2017 17:00 4 кръг Г Бойчинов (Коиловци) 1:6
30.09.2017 11:00 5 кръг Д Ясен (Ясен) 0:0
07.10.2017 16:00 6 кръг Г Искър (Ореховица) 3:7
14.10.2017 17:00 7 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 5:7
21.10.2017 16:00 8 кръг Д Вихър (Гулянци) 3:2
28.10.2017 16:00 9 кръг Г Бенковски (Опанец) 0:3
04.11.2017 14:00 10 кръг Д Дунавска чайка (Сомовит) 0:3
12.11.2017 14:00 11 кръг Г Левски (Горна Митрополия) 1:0
11.03.2018 11:00 12 кръг Г Спартак (Божурица) 3:0
18.03.2018 15:00 13 кръг Д Дунав (Гиген) 3:0
06.04.2018 17:00 14 кръг Г Свобода (Милковица) 3:0
31.03.2018 15:00 15 кръг Д Бойчинов (Коиловци) 3:1
15.04.2018 17:00 16 кръг Г Ясен (Ясен) 0:2
21.04.2018 17:00 17 кръг Д Искър (Ореховица) 0:3
28.04.2018 17:00 18 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 1:3
05.05.2018 18:00 19 кръг Г Вихър (Гулянци) 1:2
12.05.2018 18:00 20 кръг Д Бенковски (Опанец) 2:0
19.05.2018 18:00 21 кръг Г Дунавска чайка (Сомовит) 0:1
27.05.2018 18:00 22 кръг Д Левски (Горна Митрополия) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Дунавска чайка (Сомовит) 22 10 2 10 37:45 32
9 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 22 10 0 12 48:57 30
10 Ботев (Ленково) 22 9 1 12 44:52 28
11 Свобода (Милковица) 22 3 3 16 25:68 12
12 Спартак (Божурица) 22 4 1 17 20:59 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници