Ботев (Луковит)

BGSupporters форум

Ботев (Луковит)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Г Ботев (Враца) 0:5
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:1
30.08.2015 18:00 3 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 2:1
06.09.2015 17:00 4 кръг Д Академик (Свищов) 1:2
13.09.2015 17:00 5 кръг Г Павликени (Павликени) 0:1
16.09.2015 17:00 6 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:3
20.09.2015 17:00 7 кръг Д Ювентус (Малчика) 1:2
27.09.2015 17:00 8 кръг Г Кариана (Ерден) 1:4
04.10.2015 16:00 9 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:1
11.10.2015 16:00 10 кръг Г Гигант (Белене) 2:3
18.10.2015 16:00 11 кръг Д Вихър (Славяново) 1:2
23.10.2015 16:00 12 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:3
30.10.2015 14:30 13 кръг Д Трявна (Трявна) 1:0
08.11.2015 14:30 14 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:4
15.11.2015 14:30 15 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 1:5
28.02.2016 14:30 16 кръг Д Ботев (Враца) 0:3
06.03.2016 14:30 17 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:0
13.03.2016 14:30 18 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 3:0
20.03.2016 14:30 19 кръг Г Академик (Свищов) 2:0
27.03.2016 17:00 20 кръг Д Павликени (Павликени) 3:0
03.04.2016 17:00 21 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:1
10.04.2016 17:00 22 кръг Г Ювентус (Малчика) 2:0
17.04.2016 15:30 23 кръг Д Кариана (Ерден) 3:2 Канал 3
24.04.2016 17:00 24 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:4
29.04.2016 17:00 25 кръг Д Гигант (Белене) 4:0
04.05.2016 18:00 26 кръг Г Вихър (Славяново) 2:2
08.05.2016 18:00 27 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:0
15.05.2016 18:00 28 кръг Г Трявна (Трявна) 2:2
22.05.2016 18:00 29 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:1
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Партизан (Червен бряг) 30 13 5 12 47:40 44
9 Севлиево (Севлиево) 30 13 3 14 49:56 42
10 Ботев (Луковит) 30 13 2 15 47:56 41
11 Трявна (Трявна) 30 9 9 12 36:42 36
12 Бдин 1923 (Видин) 30 11 1 18 48:74 34
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Ловеч / Финал
09.09.2015 16:30 - Г Пещера (Галата) 3:3
Поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч / 1/2 финали
07.10.2015 16:00 - Г Павликени (Павликени) 2:3

Ботев (Луковит)

ЮМВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 11:00 1 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:2
26.09.2015 11:00 2 кръг Д Чавдар 2006 (Троян) 3:2
- 3 кръг
почива
10.10.2015 11:00 4 кръг Д Олимпик 2000 (Тетевен) 3:0
17.10.2015 11:00 5 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:5
- 6 кръг
почива
07.11.2015 11:00 7 кръг Д Вихър (Славяново) 1:6
09.04.2016 11:00 8 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:3
16.04.2016 11:00 9 кръг Г Чавдар 2006 (Троян) 2:3
- 10 кръг
почива
07.05.2016 11:00 11 кръг Г Олимпик 2000 (Тетевен) 3:0
14.05.2016 11:00 12 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:2
- 13 кръг
почива
28.05.2016 11:00 14 кръг Г Вихър (Славяново) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Чавдар 2006 (Троян) 10 6 0 4 28:24 18
3 Левски 2007 (Левски) 10 5 0 5 26:37 15
4 Партизан (Червен бряг) 10 4 0 6 19:28 12
5 Ботев (Луковит) 10 3 0 7 17:27 9
6 Олимпик 2000 (Тетевен) 10 4 0 6 22:26 12

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 13 място
2016/2017 А ОФГ ЛЧ 9 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 "В" група 6 място
2013/2014 "В" група 3 място
2012/2013 А ОФГ ЛЧ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ЛЧ 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 4.800 85
април 2018 5.173 82
март 2018 8.184 65
ноември 2017 6.097 73
октомври 2017 3.104 88
септември 2017 4.922 84
август 2017 8.042 74
май 2016 9.757 50
април 2016 6.972 66
март 2016 14.675 28
ноември 2015 10.085 53
октомври 2015 2.694 90
август 2015 5.025 78
май 2015 6.992 62
април 2015 8.202 58
март 2015 9.724 52
декември 2014 1.328 90
октомври 2014 13.480 37
септември 2014 3.416 84
май 2014 14.054 42
април 2014 11.896 51
март 2014 12.961 39
ноември 2013 13.123 51
септември 2013 10.525 59
август 2013 20.685 29
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници