Ботев (Луковит)

BGSupporters форум

Ботев (Луковит)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:1
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:1
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Спартак (Плевен) 1:5
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Павликени (Павликени) 0:2
10.09.2017 17:00 5 кръг Д Трявна (Трявна) 1:2
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
24.09.2017 17:00 7 кръг Д Севлиево (Севлиево) 4:0
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:2
08.10.2017 16:00 9 кръг Д Вихър (Славяново) 1:5
15.10.2017 16:00 10 кръг Г Кариана (Ерден) 0:4
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
29.10.2017 14:30 12 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
05.11.2017 14:30 13 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
12.11.2017 14:30 14 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
19.11.2017 14:30 15 кръг Г Академик (Свищов) -:-
25.02.2018 16 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
04.03.2018 17 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
11.03.2018 18 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
18.03.2018 19 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
25.03.2018 20 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
01.04.2018 21 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
08.04.2018 22 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
15.04.2018 23 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
22.04.2018 24 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
29.04.2018 25 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
06.05.2018 26 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
13.05.2018 27 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) -:-
20.05.2018 28 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
27.05.2018 29 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
03.06.2018 30 кръг Д Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Янтра (Полски Тръмбеш) 10 3 2 5 12:12 11
13 Трявна (Трявна) 10 3 1 6 11:14 10
14 Ботев (Луковит) 10 2 1 7 11:25 7
15 Мизия 2005 (Кнежа) 10 1 2 7 9:31 5
16 Янтра 1919 (Габрово) 10 1 2 7 4:27 5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Ловеч / Първи кръг
- -
почива
Област Ловеч / 1/2 финали
30.08.2017 18:00 - Г Пещера (Галата) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2017 18:00 - Г Мизия 2005 (Кнежа) 5:3
19.07.2017 18:00 - Г Партизан (Червен бряг) 2:2
23.07.2017 17:00 - Д Павликени (Павликени) 4:2
29.07.2017 18:00 - Д Вихър (Славяново) 1:1
05.08.2017 18:00 - Г Балкански (Цариброд, Сърбия, 4) 5:3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ЛЧ 9 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 "В" група 6 място
2013/2014 "В" група 3 място
2012/2013 А ОФГ ЛЧ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ЛЧ 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 9.757 50
април 2016 6.972 66
март 2016 14.675 28
ноември 2015 10.085 53
октомври 2015 2.694 90
август 2015 5.025 78
май 2015 6.992 62
април 2015 8.202 58
март 2015 9.724 52
декември 2014 1.328 90
октомври 2014 13.480 37
септември 2014 3.416 84
май 2014 14.054 42
април 2014 11.896 51
март 2014 12.961 39
ноември 2013 13.123 51
септември 2013 10.525 59
август 2013 20.685 29
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници