Ботев (Нови пазар)

BGSupporters форум

Ботев (Нови пазар)

Североизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2014 18:00 1 кръг Г Провадия (Провадия) 4:1
24.08.2014 18:00 2 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 2:1
31.08.2014 18:00 3 кръг Г Две могили (Две могили) 2:0
07.09.2014 17:00 4 кръг Д Белица (Белица) 3:1
14.09.2014 14:00 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:2
21.09.2014 17:00 6 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 1:6
27.09.2014 15:00 7 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:1 Канал 3
03.10.2014 16:00 8 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:2
12.10.2014 16:00 9 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:0
19.10.2014 16:00 10 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 1:6
30.11.2014 14:00 11 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 1:0
01.11.2014 14:00 12 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:8
09.11.2014 14:00 13 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:1
15.11.2014 16:00 14 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:2
23.11.2014 14:00 15 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 3:0
01.03.2015 13:00 16 кръг Д Провадия (Провадия) 4:1
08.03.2015 15:00 17 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 2:3
15.03.2015 13:00 18 кръг Д Две могили (Две могили) 3:0
22.03.2015 15:00 19 кръг Г Белица (Белица) 2:1
29.03.2015 13:00 20 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:1
05.04.2015 16:00 21 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:0
10.04.2015 16:00 22 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
19.04.2015 16:00 23 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:2
26.04.2015 16:00 24 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:8
03.05.2015 17:00 25 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 1:1
06.05.2015 17:00 26 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 0:3
09.05.2015 17:00 27 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:1
17.05.2015 17:00 28 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:3
20.05.2015 17:00 29 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:3
24.05.2015 17:00 30 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Светкавица Търговище (Търговище) 30 14 3 13 42:44 45
9 Кубрат 2007 (Кубрат) 30 14 3 13 48:45 45
10 Ботев (Нови пазар) 30 12 2 16 45:61 38
11 Белица (Белица) 30 10 4 16 39:58 34
12 Шумен 1929 (Шумен) 30 9 5 16 41:52 32

Ботев (Нови пазар)

ЮСВ: Варна - Елитна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2014 17:00 1 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
18.09.2014 17:00 2 кръг Д Нефтяник 2010 (Шабла) 2:1
25.09.2014 17:00 3 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 0:1
02.10.2014 16:00 4 кръг Г Черноломец 04 (Попово) анл.
09.10.2014 16:00 5 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
16.10.2014 16:00 6 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 0:2
23.10.2014 16:00 7 кръг Д Калиакра (Каварна) 3:1
30.10.2014 14:00 8 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:9
07.11.2014 14:00 9 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
13.11.2014 14:00 10 кръг Г Черно море (Варна) 1:11
20.11.2014 14:00 11 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:4
27.11.2014 14:00 12 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3
26.02.2015 14:00 13 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:4
05.03.2015 15:00 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:2
12.03.2015 15:00 15 кръг Г Нефтяник 2010 (Шабла) 0:0
19.03.2015 15:00 16 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 2:1
- 17 кръг
почива
- 18 кръг
почива
06.04.2015 16:00 19 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 0:3
13.04.2015 16:00 20 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:7
16.04.2015 16:00 21 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
23.04.2015 16:00 22 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:13
30.04.2015 16:00 23 кръг Д Черно море (Варна) 0:5
07.05.2015 17:00 24 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
14.05.2015 17:00 25 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:4
18.05.2015 17:00 26 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Аксаково 1948 (Аксаково) 22 7 1 14 28:54 22
10 Калиакра (Каварна) 22 5 1 16 39:81 16
11 Ботев (Нови пазар) 22 3 2 17 14:83 11
12 Нефтяник 2010 (Шабла) 22 1 2 19 10:92 5
-- Спортист 2011 (Генерал Тошево) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 6 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 "В" група 10 място
2013/2014 "В" група 11 място
2012/2013 А ОФГ ШН 7 място
2011/2012 "В" група 15 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници