Ботев (Нови пазар)

BGSupporters форум

Ботев (Нови пазар)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:2
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4:1
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 6:1
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Локомотив (Русе) 1:2
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1
30.09.2017 16:00 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
07.10.2017 16:00 9 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
14.10.2017 15:30 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:3
28.10.2017 14:00 12 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:1
04.11.2017 14:00 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:0
12.11.2017 14:00 14 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:0
18.11.2017 13:00 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
25.11.2017 14:00 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
02.12.2017 14:00 17 кръг Д Локомотив (Русе) 0:0
24.02.2018 18 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 20 кръг
почива
17.03.2018 21 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив (Русе) 15 7 5 3 22:18 26
5 Калиакра (Каварна) 15 7 4 4 21:19 25
6 Ботев (Нови пазар) 16 6 3 7 23:21 21
7 Светкавица Търговище (Търговище) 16 5 5 6 17:11 20
8 Септември 98 (Тервел) 16 6 2 8 25:30 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Финал
28.09.2017 17:00 - Г Хитрино (Хитрино) 0:10
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2017 18:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:3
25.07.2017 18:30 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1

Ботев (Нови пазар)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:4
17.09.2017 10:00 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:5
24.09.2017 10:00 3 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:7
01.10.2017 10:00 4 кръг Д Олимпик II (Варна) 1:2
08.10.2017 10:00 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
15.10.2017 10:00 6 кръг Г Волов (Шумен) 2:6
22.10.2017 10:00 7 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 1:2
29.10.2017 10:00 8 кръг Г Черно море (Варна) 0:10
05.11.2017 10:00 9 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 0:0
11.11.2017 10:00 10 кръг Г Олимпик (Варна) 0:8
19.11.2017 10:00 11 кръг Д Атлетик (Провадия) 0:2
25.11.2017 13:00 12 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:3
24.02.2018 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 16 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 17 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 20 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 21 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 22 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 23 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 24 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 25 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Атлетик (Провадия) 13 4 1 8 12:57 13
11 Шумен 2007 (Шумен) 13 3 3 7 22:47 12
12 Черноломец 2017 (Попово) 13 2 2 9 19:58 8
13 Спартак 1918 (Варна) 13 1 0 12 6:69 3
14 Ботев (Нови пазар) 12 0 1 11 8:52 1

Ботев (Нови пазар)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 5:2
17.09.2017 11:30 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
24.09.2017 11:30 3 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:2
01.10.2017 11:30 4 кръг Д Олимпик II (Варна) 5:1
08.10.2017 11:30 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
15.10.2017 11:30 6 кръг Г Волов (Шумен) 1:2
22.10.2017 11:30 7 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 1:1
29.10.2017 11:30 8 кръг Г Черно море (Варна) 1:4
05.11.2017 11:30 9 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 4:1
11.11.2017 11:30 10 кръг Г Олимпик (Варна) 6:0
19.11.2017 11:30 11 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:1
25.11.2017 14:30 12 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 3:5
24.02.2018 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 16 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 17 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 20 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 21 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 22 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 23 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 24 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 25 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 1918 (Варна) 13 7 1 5 29:22 22
6 Доростол Силистра (Силистра) 13 6 3 4 29:17 21
7 Ботев (Нови пазар) 12 4 2 6 28:24 14
8 Добруджа 1919 II (Добрич) 12 4 2 6 20:40 14
9 Атлетик (Провадия) 13 3 4 6 12:30 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 "В" група 10 място
2013/2014 "В" група 11 място
2012/2013 А ОФГ ШН 7 място
2011/2012 "В" група 15 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници