Ботев (Нови пазар)

BGSupporters форум

Ботев (Нови пазар)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:2
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4:1
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 6:1
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Локомотив (Русе) 1:2
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1
30.09.2017 16:00 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
07.10.2017 16:00 9 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
14.10.2017 15:30 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:3
28.10.2017 14:00 12 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:1
04.11.2017 14:00 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:0
12.11.2017 14:00 14 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:0
18.11.2017 13:00 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
25.11.2017 14:00 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
02.12.2017 14:00 17 кръг Д Локомотив (Русе) 0:0
25.02.2018 14:00 18 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:2
14.03.2018 15:00 19 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:2
- 20 кръг
почива
17.03.2018 15:00 21 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:5
31.03.2018 15:00 22 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:2
06.04.2018 13:00 23 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:2
14.04.2018 16:00 24 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:6
18.04.2018 15:30 25 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:5
- 26 кръг
почива
28.04.2018 16:00 27 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:4
06.05.2018 17:00 28 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:5
12.05.2018 17:00 29 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:2
16.05.2018 17:00 30 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:9
19.05.2018 17:00 31 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:4
27.05.2018 17:00 32 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:1
03.06.2018 17:00 33 кръг Д Локомотив (Русе) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Светкавица Търговище (Търговище) 30 12 6 12 44:26 42
8 Спартак 1918 (Варна) 30 10 6 14 43:61 36
9 Ботев (Нови пазар) 30 6 3 21 25:78 21
10 Кубрат 2016 (Кубрат) 30 4 5 21 22:61 17
11 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 30 3 3 24 20:100 12
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Финал
28.09.2017 17:00 - Г Хитрино (Хитрино) 0:10
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2017 18:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:3
25.07.2017 18:30 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
11.02.2018 14:00 - Г Суворово 1 (Суворово) 0:7

Ботев (Нови пазар)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:4
17.09.2017 10:00 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:5
24.09.2017 10:00 3 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:7
01.10.2017 10:00 4 кръг Д Олимпик II (Варна) 1:2
08.10.2017 10:00 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
15.10.2017 10:00 6 кръг Г Волов (Шумен) 2:6
22.10.2017 10:00 7 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 1:2
29.10.2017 10:00 8 кръг Г Черно море (Варна) 0:10
05.11.2017 10:00 9 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 0:0
11.11.2017 10:00 10 кръг Г Олимпик (Варна) 0:8
19.11.2017 10:00 11 кръг Д Атлетик (Провадия) 0:2
25.11.2017 13:00 12 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:3
05.03.2018 10:00 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
11.04.2018 14:00 14 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:3
11.03.2018 10:00 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:10
18.03.2018 10:00 16 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:4
24.05.2018 10:00 17 кръг Г Олимпик II (Варна) 2:3
01.04.2018 10:00 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:2
04.04.2018 10:00 19 кръг Д Волов (Шумен) 1:3
15.04.2018 10:00 20 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 1:5
22.04.2018 10:00 21 кръг Д Черно море (Варна) 1:4
29.04.2018 10:00 22 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 0:3
05.05.2018 10:00 23 кръг Д Олимпик (Варна) 1:6
13.05.2018 10:00 24 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:3
20.05.2018 10:00 25 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:11
27.05.2018 10:00 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Олимпик II (Варна) 26 11 0 15 37:55 33
11 Атлетик (Провадия) 26 5 2 19 23:115 17
12 Черноломец 2017 (Попово) 26 4 2 20 31:99 14
13 Спартак 1918 (Варна) 26 4 1 21 27:108 13
14 Ботев (Нови пазар) 26 0 2 24 20:115 2

Ботев (Нови пазар)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 5:2
17.09.2017 11:30 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
24.09.2017 11:30 3 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:2
01.10.2017 11:30 4 кръг Д Олимпик II (Варна) 5:1
08.10.2017 11:30 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
15.10.2017 11:30 6 кръг Г Волов (Шумен) 1:2
22.10.2017 11:30 7 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 1:1
29.10.2017 11:30 8 кръг Г Черно море (Варна) 1:4
05.11.2017 11:30 9 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 4:1
11.11.2017 11:30 10 кръг Г Олимпик (Варна) 6:0
19.11.2017 11:30 11 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:1
25.11.2017 14:30 12 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 3:5
05.03.2018 11:30 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
11.04.2018 15:30 14 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 9:0
11.03.2018 11:30 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
18.03.2018 11:30 16 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:4
24.05.2018 11:30 17 кръг Г Олимпик II (Варна) 8:5
01.04.2018 11:30 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 7:1
04.04.2018 11:30 19 кръг Д Волов (Шумен) 1:1
15.04.2018 11:30 20 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 0:0
22.04.2018 11:30 21 кръг Д Черно море (Варна) 2:2
29.04.2018 11:30 22 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 0:3
05.05.2018 11:30 23 кръг Д Олимпик (Варна) 5:3
13.05.2018 11:30 24 кръг Г Атлетик (Провадия) 4:0
20.05.2018 11:30 25 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 2:4
27.05.2018 11:30 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак 1918 (Варна) 26 11 2 13 60:63 35
7 Волов (Шумен) 26 9 5 12 25:58 32
8 Ботев (Нови пазар) 26 9 5 12 68:62 32
9 Добруджа 1919 II (Добрич) 26 7 3 16 39:83 24
10 Черноломец 2017 (Попово) 26 6 6 14 27:56 24

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 11 място
2018/2019 Трета лига 6 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 "В" група 10 място
2013/2014 "В" група 11 място
2012/2013 А ОФГ ШН 7 място
2011/2012 "В" група 15 място
2010/2011 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 3.715 69
октомври 2019 2.036 89
септември 2019 1.413 92
август 2019 5.644 79
май 2019 5.136 84
април 2019 8.019 68
март 2019 3.383 92
ноември 2018 9.141 65
октомври 2018 12.728 52
септември 2018 18.972 28
май 2018 1.776 92
април 2018 2.162 92
март 2018 1.652 92
ноември 2017 10.686 57
октомври 2017 7.426 72
септември 2017 8.244 68
август 2017 11.397 49
май 2017 2.599 89
април 2017 7.131 74
март 2017 16.535 34
ноември 2016 12.989 45
октомври 2016 9.742 53
септември 2016 8.337 64
август 2016 6.506 75
май 2016 7.009 70
април 2016 15.318 28
март 2016 6.725 72
ноември 2015 14.370 33
октомври 2015 10.925 46
август 2015 5.283 76
май 2015 5.441 70
април 2015 3.799 73
март 2015 10.082 49
декември 2014 7.510 68
октомври 2014 8.241 67
септември 2014 13.940 37
май 2014 10.383 59
април 2014 4.071 85
март 2014 6.830 70
ноември 2013 17.039 35
септември 2013 2.332 93
август 2013 8.376 67
ноември 2011 4.703 95
октомври 2011 1.955 102
септември 2011 2.157 104
август 2011 3.680 96
май 2011 5.019 91
април 2011 8.040 81
март 2011 3.989 95
ноември 2010 1.954 110
октомври 2010 1.885 112
септември 2010 10.098 74
август 2010 4.749 103
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници