Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Аида (Караманци)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър (Завет)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Ботев (Рогозен)

BGSupporters форум

Ботев (Рогозен)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Искър 1923 (Роман) 3:4
03.09.2016 17:00 2 кръг Д Монолит (Манастирище) 3:1
11.09.2016 17:00 3 кръг Г Огоста (Хайредин) 1:2
17.09.2016 17:00 4 кръг Г Околчица (Моравица) 3:1
24.09.2016 17:00 5 кръг Д Миньор 2005 (Згориград) 5:0
01.10.2016 16:00 6 кръг Г Скала (Зверино) 0:3
09.10.2016 16:00 7 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) 0:1
15.10.2016 16:00 8 кръг Г Строител (Кунино) 3:0
22.10.2016 16:00 9 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 1:4
29.10.2016 14:30 10 кръг Г Балкански (Михайлово) 6:4
03.12.2016 14:30 11 кръг Д Манастирище (Манастирище) 0:3
19.11.2016 14:30 12 кръг Г Ботев (Криводол) 2:1
26.11.2016 14:30 13 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 2:3
04.03.2017 15:30 14 кръг Д Искър 1923 (Роман) 1:4
11.03.2017 15:30 15 кръг Г Монолит (Манастирище) 0:5
19.03.2017 15:30 16 кръг Д Огоста (Хайредин) 1:3
01.04.2017 17:00 17 кръг Д Околчица (Моравица) 2:7
09.04.2017 17:00 18 кръг Г Миньор 2005 (Згориград) 5:1
15.04.2017 17:00 19 кръг Д Скала (Зверино) 9:0
23.04.2017 17:00 20 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) 1:2
29.04.2017 17:00 21 кръг Д Строител (Кунино) 1:0
06.05.2017 18:00 22 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 1:1
13.05.2017 18:00 23 кръг Д Балкански (Михайлово) 15:0
20.05.2017 18:00 24 кръг Г Манастирище (Манастирище) 0:5
27.05.2017 18:00 25 кръг Д Ботев (Криводол) 5:1
03.06.2017 18:00 26 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Монолит (Манастирище) 26 13 5 8 62:44 44
7 Дунав 2016 (Селановци) 26 13 3 10 51:45 42
8 Ботев (Рогозен) 26 11 1 14 73:61 34
9 Искър 1923 (Роман) 26 10 1 15 57:65 31
10 Миньор 2005 (Згориград) 26 8 2 16 35:89 26

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ВР 4 място
2017/2018 А ОФГ ВР 9 място
2016/2017 А ОФГ ВР 8 място
2015/2016 А ОФГ ВР 9 място
2014/2015 А ОФГ ВР 6 място
2012/2013 А ОФГ ВР 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници