Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Пордим 2017 (Пордим)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Ботев 1921 (Златарица)

BGSupporters форум

Ботев 1921 (Златарица)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2016 16:00 1 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 2:3
29.09.2016 16:00 2 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 3:5
06.10.2016 3 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:6
13.10.2016 4 кръг Д Левски 2007 (Левски) 8:1
21.10.2016 5 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:1
27.10.2016 6 кръг Д Трявна (Трявна) 1:4
04.11.2016 7 кръг Г Павликени (Павликени) 1:3
10.11.2016 8 кръг Г Гигант (Белене) 1:1
17.11.2016 9 кръг Д Вихър (Славяново) 2:1
23.03.2017 14:00 10 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) 1:4
26.03.2017 14:00 11 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 2:3
30.03.2017 14:00 12 кръг Д Ювентус (Малчика) 6:0
06.04.2017 15:00 13 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:5
14.04.2017 15:00 14 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:3
19.04.2017 15:00 15 кръг Г Трявна (Трявна) 0:11
28.04.2017 15:00 16 кръг Д Павликени (Павликени) 0:1
04.05.2017 16:00 17 кръг Д Гигант (Белене) 3:0
11.05.2017 16:00 18 кръг Г Вихър (Славяново) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Партизан (Червен бряг) 18 6 4 8 37:47 22
7 Ювентус (Малчика) 18 7 0 11 41:64 21
8 Левски 2007 (Левски) 18 6 2 10 43:65 20
9 Ботев 1921 (Златарица) 18 5 2 11 36:55 17
10 Гигант (Белене) 18 0 1 17 8:80 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2013/2014 А ОФГ ВТ 12 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници