Ботев 1936 (Професор Иширково)

BGSupporters форум

Ботев 1936 (Професор Иширково)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 17:30 1 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:6
06.09.2015 16:30 2 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:4
12.09.2015 16:30 3 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 1:3
19.09.2015 16:30 4 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 1:3
26.09.2015 16:30 5 кръг Д Добруджа (Ситово) 4:2
04.10.2015 15:30 6 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:2
11.10.2015 15:30 7 кръг Д Добруджа (Искра) 1:4
18.10.2015 15:30 8 кръг Г Спортист (Преславци) 0:3
- 9 кръг
почива
31.10.2015 14:30 10 кръг Д Белица (Белица) 1:5
07.11.2015 14:30 11 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:1
14.11.2015 14:00 12 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:0
21.11.2015 14:00 13 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:5
05.03.2016 15:30 14 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:5
12.03.2016 15:30 15 кръг Д Айдемир (Айдемир) 4:0
19.03.2016 15:30 16 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 0:3
26.03.2016 15:30 17 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 2:1
02.04.2016 16:30 18 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:1
10.04.2016 16:30 19 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:5
17.04.2016 16:30 20 кръг Г Добруджа (Искра) 0:5
24.04.2016 16:30 21 кръг Д Спортист (Преславци) 1:2
- 22 кръг
почива
07.05.2016 17:30 23 кръг Г Белица (Белица) 0:8
14.05.2016 17:30 24 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:1
21.05.2016 17:30 25 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:4
29.05.2016 17:30 26 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Заря 2006 (Цар Самуил) 24 9 3 12 34:60 30
8 Левски 96 (Главиница) 24 7 8 9 35:40 29
9 Ботев 1936 (Професор Иширково) 24 5 2 17 27:77 17
10 Айдемир (Айдемир) 24 4 3 17 28:78 15
11 Трансмариска (Тутракан) 24 5 0 19 27:62 15

Ботев 1936 (Професор Иширково)

ЮМВ: Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 16:00 1 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:10
06.09.2015 15:00 2 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:8
12.09.2015 15:00 3 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 2:2
19.09.2015 15:00 4 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 6:0
26.09.2015 15:00 5 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:5
04.10.2015 14:00 6 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:11
11.10.2015 14:00 7 кръг Д Добруджа (Искра) 0:2
18.10.2015 14:00 8 кръг Г Спортист (Преславци) 0:10
- 9 кръг
почива
31.10.2015 13:00 10 кръг Д Белица (Белица) 3:1
07.11.2015 13:00 11 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:4
14.11.2015 12:30 12 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:8
21.11.2015 12:30 13 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:6
05.03.2016 14:00 14 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:5
12.03.2016 14:00 15 кръг Д Айдемир (Айдемир) 1:3
19.03.2016 14:00 16 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 0:3
26.03.2016 14:00 17 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 9:0
02.04.2016 15:00 18 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:2
10.04.2016 15:00 19 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:2
17.04.2016 15:00 20 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
24.04.2016 15:00 21 кръг Д Спортист (Преславци) 0:3
- 22 кръг
почива
07.05.2016 16:00 23 кръг Г Белица (Белица) 2:5
14.05.2016 16:00 24 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:4
21.05.2016 16:00 25 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:6
29.05.2016 16:00 26 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Спортист (Преславци) 24 9 2 13 69:58 29
10 Белица (Белица) 24 8 4 12 59:75 28
11 Заря 2006 (Цар Самуил) 24 4 2 18 29:94 14
12 Ботев 1936 (Професор Иширково) 24 3 1 20 26:108 10
13 Трансмариска (Тутракан) 24 0 0 24 7:173 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 6 място
2017/2018 А ОФГ СС 4 място
2016/2017 А ОФГ СС 6 място
2015/2016 А ОФГ СС 9 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници