Ботев 1936 (Професор Иширково)

BGSupporters форум

Ботев 1936 (Професор Иширково)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2016 18:00 1 кръг Г Белица (Белица) 1:4
04.09.2016 16:30 2 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
11.09.2016 16:30 3 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:1
18.09.2016 16:30 4 кръг Д Айдемир (Айдемир) 1:1
25.09.2016 16:30 5 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:1
- 6 кръг
почива
09.10.2016 15:30 7 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:1
15.10.2016 15:30 8 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:0
23.10.2016 15:30 9 кръг Д Левски 96 (Главиница) 3:0
30.10.2016 15:30 10 кръг Г Добруджа (Искра) 0:2
12.11.2016 14:30 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4
12.03.2017 15:30 12 кръг Д Белица (Белица) 1:0
19.03.2017 15:30 13 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 2:0
01.04.2017 15:30 14 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:2
09.04.2017 16:30 15 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:1
15.04.2017 16:30 16 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:2
- 17 кръг
почива
30.04.2017 16:30 18 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
06.05.2017 17:30 19 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
14.05.2017 17:30 20 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
21.05.2017 17:30 21 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
27.05.2017 17:30 22 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Трансмариска 2013 (Тутракан) 15 7 3 5 20:21 24
6 Добруджа (Искра) 14 7 2 5 34:29 23
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 15 6 2 7 19:19 20
8 Левски 96 (Главиница) 14 4 1 9 18:31 13
9 Айдемир (Айдемир) 14 2 3 9 16:30 9

Ботев 1936 (Професор Иширково)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2016 16:30 1 кръг Г Белица (Белица) 0:5
04.09.2016 15:00 2 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
10.09.2016 15:00 3 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:2
18.09.2016 15:00 4 кръг Д Айдемир (Айдемир) 1:4
25.09.2016 15:00 5 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:9
- 6 кръг
почива
09.10.2016 14:00 7 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 2:6
15.10.2016 14:00 8 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:5
23.10.2016 14:00 9 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:8
30.10.2016 14:00 10 кръг Г Добруджа (Искра) 1:4
12.11.2016 13:00 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 4:1
12.03.2017 14:00 12 кръг Д Белица (Белица) 0:3
19.03.2017 14:00 13 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 1:2
01.04.2017 14:00 14 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:2
09.04.2017 15:00 15 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:7
15.04.2017 15:00 16 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:4
- 17 кръг
почива
30.04.2017 15:00 18 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
06.05.2017 16:00 19 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
14.05.2017 16:00 20 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
21.05.2017 16:00 21 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
27.05.2017 16:00 22 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 15 7 0 8 38:46 21
8 Добруджа (Ситово) 15 6 0 9 23:42 18
9 Заря 2006 (Цар Самуил) 15 3 0 12 26:70 9
10 Ботев 1936 (Професор Иширково) 15 2 0 13 14:62 6
11 Раковски 2005 (Калипетрово) 14 0 0 14 11:103 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 9 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници