Ботев 1936 (Професор Иширково)

BGSupporters форум

Ботев 1936 (Професор Иширково)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4
17.09.2017 16:30 2 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:0
23.09.2017 16:30 3 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
01.10.2017 16:30 4 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
08.10.2017 15:30 5 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
15.10.2017 15:30 6 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
21.10.2017 15:30 7 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
29.10.2017 15:30 8 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
04.11.2017 14:30 9 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 11 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 12 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 13 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 14 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 15 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 16 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 17 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 18 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Раковски 2005 (Калипетрово) 2 2 0 0 5:1 6
3 Добруджанец 2005 (Алфатар) 2 2 0 0 5:2 6
4 Ботев 1936 (Професор Иширково) 2 1 0 1 4:4 3
5 Добруджа (Искра) 2 1 0 1 4:5 3
6 Айдемир (Айдемир) 2 1 0 1 5:3 3

Ботев 1936 (Професор Иширково)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 15:00 1 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 2:0
17.09.2017 15:00 2 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:3
23.09.2017 15:00 3 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
01.10.2017 15:00 4 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
08.10.2017 14:00 5 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
15.10.2017 14:00 6 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
21.10.2017 14:00 7 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
29.10.2017 14:00 8 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
04.11.2017 13:00 9 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 11 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 12 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 13 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 14 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 15 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 16 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 17 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 18 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Добруджанец 2005 (Алфатар) 2 2 0 0 7:1 6
3 Айдемир (Айдемир) 2 1 1 0 6:3 4
4 Ботев 1936 (Професор Иширково) 2 1 1 0 5:3 4
5 Левски 96 (Главиница) 2 1 0 1 4:3 3
6 Трансмариска 2013 (Тутракан) 2 1 0 1 5:11 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 6 място
2015/2016 А ОФГ СС 9 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници