Ботев 1936 (Професор Иширково)

BGSupporters форум

Ботев 1936 (Професор Иширково)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4
17.09.2017 16:30 2 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:0
23.09.2017 16:30 3 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:2
01.10.2017 16:30 4 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:1
08.10.2017 15:30 5 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:6
15.10.2017 15:30 6 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0
21.10.2017 15:30 7 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:2
29.10.2017 15:30 8 кръг Д Добруджа (Искра) 1:0
04.11.2017 14:30 9 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 2:2
- 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 11 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 12 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 13 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 14 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 15 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 16 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 17 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 18 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Добруджа (Искра) 9 6 0 3 15:12 18
3 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 5 2 2 27:10 17
4 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 5 1 3 18:17 16
5 Добруджанец 2005 (Алфатар) 9 5 1 3 17:13 16
6 Трансмариска 2013 (Тутракан) 9 3 1 5 20:19 10

Ботев 1936 (Професор Иширково)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 15:00 1 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 2:0
17.09.2017 15:00 2 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:3
23.09.2017 15:00 3 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:1
01.10.2017 15:00 4 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:0
08.10.2017 14:00 5 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:5
15.10.2017 14:00 6 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:1
21.10.2017 14:00 7 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
29.10.2017 14:00 8 кръг Д Добруджа (Искра) 4:2
04.11.2017 13:00 9 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 7:0
- 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 11 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 12 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 13 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 14 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 15 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 16 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 17 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 18 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист (Кайнарджа) 9 6 1 2 20:10 19
4 Трансмариска 2013 (Тутракан) 9 5 1 3 17:25 16
5 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 4 2 3 19:15 14
6 Айдемир (Айдемир) 9 3 1 5 22:21 10
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 9 2 3 4 13:21 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 6 място
2015/2016 А ОФГ СС 9 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници