Ботев 1937 (Ихтиман)

BGSupporters форум

Ботев 1937 (Ихтиман)

Югозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2015 18:00 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
16.08.2015 18:00 2 кръг Д Беласица (Петрич) 2:3
23.08.2015 18:00 3 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
30.08.2015 15:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 0:3 Канал 3
06.09.2015 17:00 5 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:1
13.09.2015 17:00 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:3
20.09.2015 17:00 7 кръг Г Локомотив (София) анл.
27.09.2015 17:00 8 кръг Д Балкан (Варвара) 2:0
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 3:3
11.10.2015 16:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
18.10.2015 16:00 11 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:2
21.10.2015 16:00 12 кръг Д Септември (София) 1:3
04.11.2015 14:00 13 кръг Г Чепинец (Велинград) 2:2
08.11.2015 14:00 14 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
15.11.2015 14:00 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:0
22.11.2015 14:00 16 кръг Г Чико (Бяга) 1:2
29.11.2015 14:00 17 кръг Д София 2010 (София) 3:0
21.02.2016 14:00 18 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
28.02.2016 14:00 19 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
06.03.2016 15:00 20 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:0
13.03.2016 18:30 21 кръг Г ЦСКА (София) 0:11 Канал 3
20.03.2016 15:00 22 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:0
23.03.2016 15:00 23 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:4
- 24 кръг
почива
03.04.2016 17:00 25 кръг Г Балкан (Варвара) 8:0
09.04.2016 17:00 26 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 3:1
13.04.2016 17:00 27 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
17.04.2016 17:00 28 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
24.04.2016 17:00 29 кръг Г Септември (София) 4:4
27.04.2016 17:00 30 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:1
08.05.2016 18:00 31 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
15.05.2016 18:00 32 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:1
22.05.2016 18:00 33 кръг Д Чико (Бяга) 3:2
18.05.2016 18:00 34 кръг Г София 2010 (София) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Септември (София) 32 13 3 16 67:62 42
9 Беласица (Петрич) 32 11 6 15 41:52 39
10 Ботев 1937 (Ихтиман) 32 10 7 15 52:66 37
11 Рилски спортист 2011 (Самоков) 32 10 5 17 41:43 35
12 София 2010 (София) 32 11 1 20 51:72 34
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Финал
12.08.2015 18:00 - Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:2
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
- -
почива
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Финал
09.09.2015 20:00 - Г ЦСКА (София) 0:5 Диема спорт 2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Група 2
30.09.2015 17:00 - Г Чавдар (Етрополе) 1:1
14.10.2015 16:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1

Ботев 1937 (Ихтиман)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 10:30 1 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:5
26.09.2015 10:30 2 кръг Г Миньор 2013 (Перник) 1:6
03.10.2015 10:30 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:5
- 4 кръг
почива
24.10.2015 10:30 5 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:3
31.10.2015 10:30 6 кръг Г Спортист (Своге) 1:3
07.11.2015 10:30 7 кръг Д Искра 2009 (Искрец) 6:0
02.04.2016 10:30 8 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
09.04.2016 10:30 9 кръг Д Миньор 2013 (Перник) 0:2
16.04.2016 10:30 10 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:7
- 11 кръг
почива
07.05.2016 10:30 12 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
14.05.2016 10:30 13 кръг Д Спортист (Своге) 3:2
28.05.2016 10:30 14 кръг Г Искра 2009 (Искрец) 2:7

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 А ОФГ СФ 1 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група 19 място
2009/2010 "В" група 13 място

Месечна ранглиста

Интернет страници