Ботев 1937 (Ихтиман)

BGSupporters форум

Ботев 1937 (Ихтиман)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
26.08.2017 18:00 3 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:5
02.09.2017 17:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
09.09.2017 17:00 5 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
16.09.2017 17:00 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:4
23.09.2017 17:00 7 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:3
27.09.2017 17:00 8 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:0
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Септември (Симитли) 0:5
08.10.2017 16:00 10 кръг Д Германея (Сапарева баня) 0:0
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
21.10.2017 16:00 12 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:1
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:6
04.11.2017 14:00 14 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
11.11.2017 14:00 15 кръг Г Банско (Банско) 1:2
18.11.2017 14:00 16 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
25.11.2017 14:00 17 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:0
14.03.2018 15:00 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
10.03.2018 15:00 20 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:1
17.03.2018 15:00 21 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
11.04.2018 16:00 22 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
31.03.2018 15:00 23 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:4
04.04.2018 16:00 24 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 5:0
07.04.2018 16:00 25 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 2:1
14.04.2018 16:00 26 кръг Д Септември (Симитли) 3:2
21.04.2018 16:00 27 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:0
28.04.2018 16:00 28 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
02.05.2018 18:00 29 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 4:1
05.05.2018 18:00 30 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:2
12.05.2018 18:00 31 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 4:3
19.05.2018 18:00 32 кръг Д Банско (Банско) 0:0
26.05.2018 18:00 33 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
02.06.2018 18:00 34 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Беласица (Петрич) 34 11 9 14 40:46 42
10 Балкан 1929 (Ботевград) 34 10 11 13 49:60 41
11 Ботев 1937 (Ихтиман) 34 12 4 18 41:64 40
12 Свобода 2011 (Пещера) 34 10 8 16 37:59 38
13 Пирин 1941 (Разлог) 34 10 8 16 40:40 38
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
16.08.2017 18:00 - Д Чавдар (Етрополе) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
20.09.2017 17:00 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
Област София / Втори кръг
04.10.2017 16:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 10:30 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
19.07.2017 18:00 - Г Брацигово (Брацигово) 1:0
22.07.2017 11:00 - Г Септември /юн.ст./ (София) 1:2
27.07.2017 18:00 - Д Апоел Марморек (Реховот, Израел, 2) 1:8
05.08.2017 10:30 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
31.01.2018 14:00 - Г Септември (Симитли) 0:1
03.02.2018 14:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
07.02.2018 13:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
10.02.2018 13:00 - Д Оборище (Панагюрище) 0:1
11.02.2018 13:00 - Д Чико Бунара (Бяга) 2:4
17.02.2018 14:00 - Г Локомотив 1929 (София) 3:7

Ботев 1937 (Ихтиман)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 17:00 1 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 6:1
28.09.2017 17:00 2 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 3:4
05.10.2017 16:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 4:2
12.10.2017 16:00 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:4
19.10.2017 16:00 5 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 8:0
26.10.2017 16:00 6 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:5
02.11.2017 15:00 7 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:6
09.11.2017 15:00 8 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
16.11.2017 15:00 9 кръг Д Германея (Сапарева баня) 3:0
07.05.2018 17:00 10 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
28.03.2018 15:00 11 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 4:3
05.04.2018 16:00 12 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:0
11.04.2018 16:00 13 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:1
19.04.2018 16:00 14 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 7:1
26.04.2018 16:00 15 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:5
03.05.2018 17:00 16 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:8
10.05.2018 17:00 17 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 5:3
17.05.2018 17:00 18 кръг Г Германея (Сапарева баня) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ком 98 (Годеч) 18 13 1 4 78:25 40
3 Металург 1957 (Перник) 18 12 1 5 54:34 37
4 Ботев 1937 (Ихтиман) 18 11 0 7 58:49 33
5 Балкан 1929 (Ботевград) 18 9 2 7 52:31 29
6 ФК Рилски спортист (Самоков) 18 9 0 9 57:44 27

Ботев 1937 (Ихтиман)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:00 1 кръг Д Звездец (Горна Малина) 6:2
30.09.2017 10:30 2 кръг Г Рилец (Говедарци) 2:7
03.10.2017 16:00 3 кръг Д Миньор (Перник) 2:12
08.10.2017 11:00 4 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:7
- 5 кръг
почива
22.10.2017 11:00 6 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
24.10.2017 16:00 7 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:7
29.10.2017 10:00 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:5
05.11.2017 10:30 9 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:4
07.11.2017 11:00 10 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 0:6
12.11.2017 14:00 11 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:7
19.11.2017 14:00 12 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:5
26.11.2017 14:00 13 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) анл.
06.04.2018 12:00 14 кръг Г Звездец (Горна Малина) 3:4
31.03.2018 14:00 15 кръг Д Рилец (Говедарци) 2:0
18.04.2018 15:00 16 кръг Г Миньор (Перник) 0:7
15.04.2018 12:00 17 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
- 18 кръг
почива
29.04.2018 15:00 19 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:16
07.05.2018 14:00 20 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:7
13.05.2018 13:00 21 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:15
20.05.2018 10:30 22 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:1
26.05.2018 14:00 23 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:5
03.06.2018 17:00 24 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:2
10.06.2018 17:00 25 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:12
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Рилец (Говедарци) 22 8 1 13 46:83 25
10 Спортист 2009 (Своге) 22 4 4 14 35:92 16
11 Ботев 1937 (Ихтиман) 22 2 2 18 24:135 8
12 Звездец (Горна Малина) 22 1 0 21 15:135 3
-- Пирдоп (Пирдоп) 4 0 0 4 1:34 -

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 11 място
2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 А ОФГ СФ 1 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група 19 място
2009/2010 "В" група 13 място

Месечна ранглиста

Интернет страници