Ботев 1937 (Ихтиман)

BGSupporters форум

Ботев 1937 (Ихтиман)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:0
10.08.2019 18:00 2 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 1:2
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:4
24.08.2019 18:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Банско (Банско) 1:0
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
- 8 кръг
почива
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Миньор (Перник) -:-
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
02.11.2019 14:00 13 кръг Д Септември (Симитли) -:-
09.11.2019 14:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
16.11.2019 14:00 15 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
23.11.2019 14:00 16 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
30.11.2019 14:00 17 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 18 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 19 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
- 20 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 21 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 22 кръг Д Банско (Банско) -:-
- 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 24 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 27 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 28 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 29 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 30 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 31 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 32 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 33 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 34 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Сливнишки герой (Сливница) 7 3 2 2 12:10 11
7 Спортист 2009 (Своге) 7 3 1 3 9:11 10
8 Ботев 1937 (Ихтиман) 7 2 3 2 4:7 9
9 Беласица (Петрич) 6 2 2 2 9:11 8
10 Рилски спортист 2011 (Самоков) 6 1 3 2 6:9 6
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
- -
почива
Първи кръг (1/16 финали)
24.09.2019 16:00 - Д Черно море (Варна) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
14.08.2019 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 10:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
10.07.2019 18:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 0:2
13.07.2019 11:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:1
16.07.2019 18:00 - Д Оборище (Панагюрище) 0:3
20.07.2019 11:00 - Д Левски /юн.ст./ (София) 0:2

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 16 място
2017/2018 Трета лига 11 място
2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 А ОФГ СФ 1 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група 19 място
2009/2010 "В" група 13 място

Месечна ранглиста

Интернет страници