Ботев 1937 (Ихтиман)

BGSupporters форум

Ботев 1937 (Ихтиман)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:0
10.08.2019 18:00 2 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 1:2
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:4
24.08.2019 18:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Банско (Банско) 1:0
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
- 8 кръг
почива
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:2
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:2
06.11.2019 14:00 13 кръг Д Септември (Симитли) 0:1
09.11.2019 14:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) 1:5
16.11.2019 14:00 15 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:2
23.11.2019 14:00 16 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
30.11.2019 14:00 17 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:1
22.02.2020 14:00 18 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
29.02.2020 14:00 19 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
07.03.2020 15:00 20 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
14.03.2020 15:00 21 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
18.03.2020 15:00 22 кръг Д Банско (Банско) -:-
21.03.2020 15:00 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
28.03.2020 15:00 24 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 25 кръг
почива
11.04.2020 16:00 26 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
15.04.2020 16:00 27 кръг Д Миньор (Перник) -:-
25.04.2020 16:00 28 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
02.05.2020 18:00 29 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
09.05.2020 18:00 30 кръг Г Септември (Симитли) -:-
13.05.2020 18:00 31 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
16.05.2020 18:00 32 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
23.05.2020 18:00 33 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
30.05.2020 18:00 34 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Банско (Банско) 16 8 2 6 26:16 26
9 Беласица (Петрич) 16 6 4 6 19:21 22
10 Ботев 1937 (Ихтиман) 16 5 3 8 12:23 18
11 Чавдар (Етрополе) 16 4 5 7 24:25 17
12 Надежда (Доброславци) 16 5 2 9 28:34 17
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
- -
почива
Първи кръг (1/16 финали)
24.09.2019 16:00 - Д Черно море (Варна) 0:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
14.08.2019 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
- - Д Чавдар (Етрополе) П
Област София / 1/2 финали
30.10.2019 15:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
Област София / Финал
02.11.2019 14:30 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 10:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
10.07.2019 18:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 0:2
13.07.2019 11:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:1
16.07.2019 18:00 - Д Оборище (Панагюрище) 0:3
20.07.2019 11:00 - Д Левски /юн.ст./ (София) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 11:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
22.01.2020 14:00 - Г Септември (Симитли) 2:3
29.01.2020 - Д Чавдар (Етрополе) -:-
01.02.2020 - Д Спортист 2009 (Своге) -:-
05.02.2020 - Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
11.02.2020 15:00 - Д Оборище (Панагюрище) -:-
15.02.2020 - Г Левски /юн.ст./ (София) -:-

Ботев 1937 (Ихтиман)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2019 17:00 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:10
19.09.2019 17:00 2 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:4
26.09.2019 17:00 3 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 1:6
03.10.2019 16:00 4 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:8
10.10.2019 16:00 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:5
17.10.2019 16:00 6 кръг Г ФК Марек 1919 (Дупница) 1:6
24.10.2019 16:00 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
- 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 9 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
- 10 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 11 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 12 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 13 кръг Д ФК Марек 1919 (Дупница) -:-
- 14 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 4 0 3 16:12 12
5 Бенковски (гр.Костенец) 7 3 1 3 12:16 10
6 Спортист 2009 (Своге) 7 3 0 4 30:16 9
7 ФК Марек 1919 (Дупница) 7 1 2 4 13:22 5
8 Ботев 1937 (Ихтиман) 7 0 0 7 5:41 0

Ботев 1937 (Ихтиман)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 9:0
22.09.2019 11:00 2 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
29.09.2019 11:00 3 кръг Д Рилец (Говедарци) 5:2
05.10.2019 11:00 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
13.10.2019 11:00 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:6
19.10.2019 11:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 16:0
24.11.2019 11:00 7 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:1
02.11.2019 11:00 8 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 4:1
10.11.2019 11:00 9 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
17.11.2019 11:00 10 кръг Г Рилец (Говедарци) 4:1
- 11 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 12 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 14 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сливнишки герой (Сливница) 10 10 0 0 62:4 30
2 Рилски спортист 2011 (Самоков) 10 8 1 1 40:6 25
3 Ботев 1937 (Ихтиман) 10 5 2 3 42:16 17
4 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 10 5 0 5 26:29 15
5 Рилец (Говедарци) 10 4 0 6 19:25 12

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 16 място
2017/2018 Трета лига 11 място
2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 А ОФГ СФ 1 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група 19 място
2009/2010 "В" група 13 място

Месечна ранглиста

Интернет страници