Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Ботев 2002 (Пловдив)

BGSupporters форум

Ботев 2002 (Пловдив)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.10.2017 11:00 1 кръг Д Хасково (Хасково) 1:2
18.11.2017 13:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 4:0
05.10.2017 10:30 3 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:0
14.10.2017 10:30 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 7:0
19.10.2017 16:00 5 кръг Г Арда (Кърджали) 2:2
28.10.2017 11:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
06.11.2017 15:00 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:4
16.05.2018 17:00 8 кръг Г Хасково (Хасково) 1:4
05.04.2018 16:00 9 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:2
14.04.2018 10:30 10 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:0
22.04.2018 10:30 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 8:0
28.04.2018 11:00 12 кръг Д Арда (Кърджали) 2:2
04.05.2018 16:00 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:4
12.05.2018 10:30 14 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Хасково (Хасково) 14 8 2 4 33:20 26
4 Арда (Кърджали) 14 7 4 3 33:17 25
5 Ботев 2002 (Пловдив) 14 6 3 5 38:22 21
6 Евроколеж (Пловдив) 14 5 1 8 27:24 16
7 Борислав 2009 (Първомай) 14 2 0 12 6:60 6

Ботев 2002 (Пловдив)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
02.11.2017 14:00 1-ви мач Д Янтра Габрово (Габрово) 2:0
11.11.2017 14:00 реванш Г Янтра Габрово (Габрово) 6:3
1/4 финали
22.11.2017 14:00 1-ви мач Г Септември (София) 2:4
30.11.2017 13:00 реванш Д Септември (София) 1:3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници