Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Ботев 57 СОУ (София)

BGSupporters форум

Ботев 57 СОУ (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 17:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
16.09.2018 17:00 3 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
23.09.2018 17:00 4 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
27.09.2018 17:00 5 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
30.09.2018 17:00 6 кръг Г Миньор (Перник) -:-
07.10.2018 16:00 7 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
11.10.2018 16:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
14.10.2018 16:00 9 кръг Д Барокко (София) -:-
21.10.2018 16:00 10 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
28.10.2018 14:00 11 кръг Д Септември (София) -:-
04.11.2018 14:00 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
11.11.2018 14:00 13 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
18.11.2018 14:00 14 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
25.11.2018 14:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 18 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 19 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 20 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 21 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 22 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 24 кръг Г Барокко (София) -:-
- 25 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 26 кръг Г Септември (София) -:-
- 27 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 28 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 29 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 30 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Септември (София) 2 1 0 1 3:3 3
8 Царско село 2015 (София) 2 1 0 1 3:3 3
10 Ботев 57 СОУ (София) 2 1 0 1 2:3 3
11 Сливнишки герой (Сливница) 2 1 0 1 7:5 3
12 Вихрен 1925 (Сандански) 2 1 0 1 4:4 3

Ботев 57 СОУ (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:3
16.09.2018 11:30 2 кръг Д Левски (София) -:-
23.09.2018 11:30 3 кръг Г Национал (София) -:-
30.09.2018 11:30 4 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
07.10.2018 11:30 5 кръг Г Миньор (Перник) -:-
14.10.2018 11:30 6 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
21.10.2018 11:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 8 кръг
почива
04.11.2018 11:30 9 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
11.11.2018 11:30 10 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
18.11.2018 11:30 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 12 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 13 кръг Г Левски (София) -:-
- 14 кръг Д Национал (София) -:-
- 15 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
- 16 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 17 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 18 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 21 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив 1929 (София) 1 1 0 0 3:2 3
6 Беласица (Петрич) - - - - -:- 0
7 Ботев 57 СОУ (София) 1 0 0 1 2:3 0
8 Пирин (Благоевград) 1 0 0 1 2:4 0
9 Миньор (Перник) 1 0 0 1 0:2 0

Ботев 57 СОУ (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 11:30 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:1
08.09.2018 11:30 2 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 2:5
- 3 кръг
почива
15.09.2018 11:30 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
19.09.2018 11:30 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:0
22.09.2018 11:30 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
29.09.2018 11:30 7 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
03.10.2018 11:30 8 кръг Д Миньор (Перник) -:-
06.10.2018 11:30 9 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
13.10.2018 11:30 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
17.10.2018 11:30 11 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
20.10.2018 11:30 12 кръг Д Септември (София) -:-
27.10.2018 11:30 13 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
03.11.2018 11:30 14 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
10.11.2018 11:30 15 кръг Г Национал (София) -:-
17.11.2018 11:30 16 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
24.11.2018 11:30 17 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 18 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 24 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 25 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 26 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 27 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 28 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 29 кръг Г Септември (София) -:-
- 30 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 31 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 32 кръг Д Национал (София) -:-
- 33 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 34 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Септември (София) 3 1 0 2 6:11 3
14 Хебър 1918 (Пазарджик) 4 1 0 3 8:12 3
15 Ботев 57 СОУ (София) 3 0 1 2 5:9 1
16 Струмска слава 1927 (Радомир) 4 0 1 3 4:28 1
17 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4 0 0 4 1:20 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници