Брестовица (Брестовица)

BGSupporters форум

Брестовица (Брестовица)

"Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Марица II (Пловдив) 1:2
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Радиново 2006 (Радиново) 3:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Лидер (Ягодово) 1:6
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Спортинг (Бенковски) 2:2
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Спартак (Ново село) 0:1
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Бенковски (Куртово Конаре) 2:2
30.10.2016 14:30 8 кръг Д Марица (Цалапица) 3:6
05.11.2016 14:30 9 кръг Г Олимпия (Оризари) 6:0
12.11.2016 14:30 10 кръг Д Победа (Царацово) 0:4
20.11.2016 14:30 11 кръг Г Тракиец (Катуница) 1:2
- 12 кръг Г Марица II (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Радиново 2006 (Радиново) -:-
- 14 кръг Г Лидер (Ягодово) -:-
- 15 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Спортинг (Бенковски) -:-
- 17 кръг Г Спартак (Ново село) -:-
- 18 кръг Д Бенковски (Куртово Конаре) -:-
- 19 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
- 20 кръг Д Олимпия (Оризари) -:-
- 21 кръг Г Победа (Царацово) -:-
- 22 кръг Д Тракиец (Катуница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спартак (Ново село) 11 5 1 5 16:20 16
8 Тракиец (Катуница) 11 4 1 6 22:23 13
9 Брестовица (Брестовица) 11 2 2 7 19:28 8
10 Спортинг (Бенковски) 11 2 2 7 20:30 8
11 Радиново 2006 (Радиново) 11 1 1 9 12:28 4

Брестовица (Брестовица)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:30 1 кръг Г Марица (Пловдив) 1:18
17.09.2016 10:30 2 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
22.09.2016 10:30 3 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) анл.
01.10.2016 10:30 4 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) анл.
09.10.2016 10:30 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
15.10.2016 10:30 6 кръг Д Вихър (Строево) анл.
20.10.2016 16:00 7 кръг Г Труд (Труд) анл.
29.10.2016 12:00 8 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
06.11.2016 10:30 9 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) анл.
12.11.2016 10:30 10 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) анл.
19.11.2016 10:30 11 кръг Д Гигант (Съединение) анл.
- 12 кръг Д Марица (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 14 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Строево) -:-
- 18 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 19 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 20 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 21 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 22 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Борислав 2009 (Първомай) 10 2 2 6 11:24 8
9 Тракия 06 (Стамболийски) 10 2 1 7 10:24 7
10 Гигант (Съединение) 10 1 1 8 7:37 4
11 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 10 0 0 10 6:42 0
-- Брестовица (Брестовица) 1 0 0 1 1:18 -

Брестовица (Брестовица)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 10:30 1 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 3:6
13.11.2016 10:30 2 кръг Д Гигант (Съединение) 4:0
08.10.2016 10:30 3 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
16.10.2016 10:30 4 кръг Г Бенковски (Куртово Конаре) 2:2
23.10.2016 10:30 5 кръг Д Спартак (Болярци) 3:0
30.10.2016 12:00 6 кръг Г Сокол (Марково) 1:6
06.11.2016 10:30 7 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:2
- 8 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 9 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 10 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 11 кръг Д Бенковски (Куртово Конаре) -:-
- 12 кръг Г Спартак (Болярци) -:-
- 13 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 14 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Брестник 1948 (Пловдив) 7 4 1 2 25:8 13
3 Сокол (Марково) 7 4 0 3 14:11 12
4 Брестовица (Брестовица) 7 3 1 3 16:19 10
5 Раковски 2011 (Раковски) 7 3 0 4 26:15 9
6 Гигант (Съединение) 7 2 2 3 12:17 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 Б ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 6 място
2009/2010 Б ОФГ ПД 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници