Брестовица (Брестовица)

BGSupporters форум

Брестовица (Брестовица)

"Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Марица II (Пловдив) 1:2
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Радиново 2006 (Радиново) 3:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Лидер (Ягодово) 1:6
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Спортинг (Бенковски) 2:2
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Спартак (Ново село) 0:1
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Бенковски (Куртово Конаре) 2:2
30.10.2016 14:30 8 кръг Д Марица (Цалапица) 3:6
05.11.2016 14:30 9 кръг Г Олимпия (Оризари) 6:0
12.11.2016 14:30 10 кръг Д Победа (Царацово) 0:4
20.11.2016 14:30 11 кръг Г Тракиец (Катуница) 1:2
12.03.2017 15:00 12 кръг Г Марица II (Пловдив) 1:2
19.03.2017 15:00 13 кръг Д Радиново 2006 (Радиново) 4:0
29.03.2017 17:00 14 кръг Г Лидер (Ягодово) 5:3
02.04.2017 17:00 15 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 3:2
09.04.2017 17:00 16 кръг Д Спортинг (Бенковски) 1:2
15.04.2017 17:00 17 кръг Г Спартак (Ново село) 0:5
23.04.2017 17:00 18 кръг Д Бенковски (Куртово Конаре) 3:0
30.04.2017 17:00 19 кръг Г Марица (Цалапица) 1:4
07.05.2017 18:00 20 кръг Д Олимпия (Оризари) 3:0
14.05.2017 18:00 21 кръг Г Победа (Царацово) 2:4
21.05.2017 18:00 22 кръг Д Тракиец (Катуница) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Брестник 1948 (Пловдив) 22 9 4 9 51:50 31
7 Спортинг (Бенковски) 22 8 2 12 42:59 26
8 Брестовица (Брестовица) 22 8 2 12 45:50 26
9 Тракиец (Катуница) 22 8 1 13 39:45 25
10 Радиново 2006 (Радиново) 22 4 1 17 22:57 13

Брестовица (Брестовица)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:30 1 кръг Г Марица (Пловдив) 1:18
17.09.2016 10:30 2 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
22.09.2016 10:30 3 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) анл.
01.10.2016 10:30 4 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) анл.
09.10.2016 10:30 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
15.10.2016 10:30 6 кръг Д Вихър (Строево) анл.
20.10.2016 16:00 7 кръг Г Труд (Труд) анл.
29.10.2016 12:00 8 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
06.11.2016 10:30 9 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) анл.
12.11.2016 10:30 10 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) анл.
19.11.2016 10:30 11 кръг Д Гигант (Съединение) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Атлетик (Куклен) 20 6 1 13 29:50 19
9 Гигант (Съединение) 20 5 1 14 16:56 16
10 Тракия 06 (Стамболийски) 20 4 3 13 23:47 15
11 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 20 1 0 19 10:83 3
-- Брестовица (Брестовица) 1 0 0 1 1:18 -

Брестовица (Брестовица)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 10:30 1 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 3:6
13.11.2016 10:30 2 кръг Д Гигант (Съединение) 4:0
08.10.2016 10:30 3 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
16.10.2016 10:30 4 кръг Г Бенковски (Куртово Конаре) 2:2
23.10.2016 10:30 5 кръг Д Спартак (Болярци) 3:0
30.10.2016 12:00 6 кръг Г Сокол (Марково) 1:6
06.11.2016 10:30 7 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:2
02.04.2017 10:30 8 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:1
08.04.2017 10:30 9 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
15.04.2017 10:30 10 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
23.04.2017 10:30 11 кръг Д Бенковски (Куртово Конаре) 5:1
28.04.2017 17:00 12 кръг Г Спартак (Болярци) 0:3
07.05.2017 10:30 13 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
24.05.2017 10:30 14 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сокол (Марково) 14 9 0 5 35:28 27
4 Раковски 2011 (Раковски) 14 6 2 6 50:35 20
5 Брестовица (Брестовица) 14 5 3 6 27:35 18
6 Гигант (Съединение) 14 4 3 7 23:35 15
7 Спартак (Болярци) 14 3 1 10 22:45 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ПД 5 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 8 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 6 място
2009/2010 Б ОФГ ПД 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници