Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев 57 СОУ (София)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Джебел 1928 (Джебел)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Родопи 1935 (Момчилград)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Чепеларе (Чепеларе)

Буховци 2016 (Буховци)

BGSupporters форум

Буховци 2016 (Буховци)

"A" ОФГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Герлово 2016 (Обител) 3:1
17.09.2017 17:00 2 кръг Д Агроелит 1 (Макариополско) 0:2
24.09.2017 17:00 3 кръг Г Вихър 1931 (Дългач) 2:6
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Агротрон М (Момино) 2:6
08.10.2017 16:00 5 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:5
26.11.2017 15:00 6 кръг Д Ракета (Търговище) 0:3
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Беломорец (Светлен) 2:4
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Сокол (Трескавец) 3:1
05.11.2017 15:00 9 кръг Д Тузлушка слава (Антоново) 2:1
12.11.2017 15:00 10 кръг Г Спортист (Ковачевец) 1:9
18.11.2017 15:00 11 кръг Д Левски (Омуртаг) 1:6
18.03.2018 16:00 12 кръг Д Герлово 2016 (Обител) 1:3
03.06.2018 17:00 13 кръг Г Агроелит 1 (Макариополско) 0:3
01.04.2018 16:00 14 кръг Д Вихър 1931 (Дългач) 1:2
09.04.2018 16:00 15 кръг Г Агротрон М (Момино) 3:10
15.04.2018 16:00 16 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:4
22.04.2018 16:00 17 кръг Г Ракета (Търговище) 0:7
29.04.2018 16:00 18 кръг Д Беломорец (Светлен) 3:0
05.05.2018 17:00 19 кръг Д Сокол (Трескавец) 2:2
13.05.2018 17:00 20 кръг Г Тузлушка слава (Антоново) 0:11
20.05.2018 17:00 21 кръг Д Спортист (Ковачевец) 1:10
26.05.2018 17:00 22 кръг Г Левски (Омуртаг) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Агроелит 1 (Макариополско) 22 8 1 13 39:51 25
9 Вихър 1931 (Дългач) 22 6 1 15 40:73 19
10 Сокол (Трескавец) 22 5 1 16 20:60 16
11 Буховци 2016 (Буховци) 22 4 1 17 28:99 13
12 Беломорец (Светлен) 22 2 2 18 16:69 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ТЩ 11 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 10 място
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници

 » няма интернет страници