България

BGSupporters форум

България

Лига на нациите на УЕФА 2019
Дата Фаза Противник Рез.
Лига "C" / Група 3
06.09.2018 21:45 - Г Словения 2:1 БНТ1
09.09.2018 19:00 - Д Норвегия 1:0
13.10.2018 21:45 - Д Кипър 2:1 БНТ1
16.10.2018 21:45 - Г Норвегия 0:1 БНТ1
16.11.2018 21:45 - Г Кипър 1:1 БНТ1
19.11.2018 21:45 - Д Словения 1:1 БНТ1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Норвегия 6 4 1 1 7:2 13
2 България 6 3 2 1 7:5 11
3 Кипър 6 1 2 3 5:9 5
4 Словения 6 0 3 3 5:8 3
Международни приятелски срещи 2019
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2019 21:45 - Г Ирландия -:-

България (мл.)

Квалификации за Европейско първенство за младежи (до 21 г.) 2019
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2017 19:00 - Д Люксембург (мл.) 0:1 БНТ HD
06.10.2017 18:30 - Д Казахстан (мл.) 2:2 БНТ HD
10.10.2017 16:00 - Г Казахстан (мл.) 1:1
09.11.2017 20:00 - Г Франция (мл.) 0:3
14.11.2017 18:30 - Д Черна гора (мл.) 3:1 БНТ HD
27.03.2018 18:30 - Д Словения (мл.) 3:0 БНТ HD
07.09.2018 19:00 - Д Франция (мл.) 0:1 БНТ HD
11.09.2018 21:30 - Г Черна гора (мл.) 0:0
12.10.2018 19:00 - Г Словения (мл.) 1:1
16.10.2018 20:00 - Г Люксембург (мл.) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Франция (мл.) 10 9 1 0 24:6 28
2 Словения (мл.) 10 4 4 2 14:12 16
3 Черна гора (мл.) 10 3 2 5 15:15 11
4 Казахстан (мл.) 10 2 4 4 13:18 10
5 България (мл.) 10 2 4 4 10:11 10
6 Люксембург (мл.) 10 2 1 7 7:21 7
Международни приятелски срещи за младежи (до 21 г.) 2019
Дата Фаза Противник Рез.
22.03.2019 14:00 - Г Северна Ирландия (мл.) 0:1
25.03.2019 15:00 - Д Финландия (мл.) 1:0
Турнир "Валери Лобановски" / 1/2 финали
03.06.2019 15:00 - Д Израел (мл.) 1:1
Турнир "Валери Лобановски" / Финал за 3-то място
05.06.2019 15:00 - Г Кипър (мл.) 0:0

България (юн.ст.)

Квалификации за Европейско първенство за юноши (до 19 г.) 2019
Дата Фаза Противник Рез.
Квалификационен кръг / Група 13
14.11.2018 14:30 - Г Румъния (юн.ст.) 1:1
17.11.2018 14:30 - Д Гибралтар (юн.ст.) 6:0
20.11.2018 14:30 - Д Гърция (юн.ст.) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Гърция (юн.ст.) 3 3 0 0 12:3 9
2 Румъния (юн.ст.) 3 1 1 1 12:6 4
3 България (юн.ст.) 3 1 1 1 7:4 4
4 Гибралтар (юн.ст.) 3 0 0 3 0:18 0

България (юн.ст."Б")

Международни приятелски срещи за юноши (до 18 г.) 2019
Дата Фаза Противник Рез.
21.03.2019 14:00 - Д Украйна (юн.ст."Б") 3:0
23.03.2019 14:00 - Д Украйна (юн.ст."Б") 1:0
19.04.2019 16:00 - Д Грузия (юн.ст."Б") 0:2
22.04.2019 15:00 - Д Грузия (юн.ст."Б") 1:1
07.05.2019 16:00 - Г Кипър (юн.ст."Б") 1:0
09.05.2019 13:00 - Г Кипър (юн.ст."Б") 0:0
Турнир "Валентин Гранаткин" / Група "A"
04.06.2019 12:00 - Д Молдова (юн.ст."Б") 0:0
06.06.2019 18:00 - Г Русия (юн.ст."Б") 0:3
09.06.2019 12:00 - Г Индия (юн.ст."Б") 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Русия (юн.ст."Б") 3 3 0 0 7:0 9
2 Молдова (юн.ст."Б") 3 1 1 1 2:2 4
3 България (юн.ст."Б") 3 0 2 1 1:4 2
4 Индия (юн.ст."Б") 3 0 1 2 2:6 1
Турнир "Валентин Гранаткин" / За 5-8 място
11.06.2019 19:00 - Г Гърция (юн.ст."Б") 0:2
Турнир "Валентин Гранаткин" / Финал за 7-мо място
13.06.2019 19:00 - Г Молдова (юн.ст."Б") 1:1

България (юн.мл.)

Квалификации за Европейско първенство за юноши (до 17 г.) 2019
Дата Фаза Противник Рез.
Квалификационен кръг / Група 3
24.10.2018 16:00 - Д Словения (юн.мл.) 0:1
27.10.2018 12:00 - Г Австрия (юн.мл.) 1:2
30.10.2018 12:00 - Г Малта (юн.мл.) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Австрия (юн.мл.) 3 2 1 0 10:2 7
2 Словения (юн.мл.) 3 2 1 0 4:2 7
3 България (юн.мл.) 3 1 0 2 4:4 3
4 Малта (юн.мл.) 3 0 0 3 2:12 0
Международни приятелски срещи за юноши (до 17 г.) 2019
Дата Фаза Противник Рез.
Турнир "Купа на развитието" / Група "C"
20.01.2019 10:45 - Д Украйна (юн.мл.) 1:0
22.01.2019 09:00 - Д Литва (юн.мл.) 1:1
24.01.2019 11:05 - Д Словакия (юн.мл.) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Словакия (юн.мл.) 3 3 0 0 8:0 9
2 България (юн.мл.) 3 1 1 1 2:5 4
3 Литва (юн.мл.) 3 0 2 1 2:4 2
4 Украйна (юн.мл.) 3 0 1 2 1:4 1
Турнир "Купа на развитието" / За 5-8 място
26.01.2019 15:15 - Д Таджикистан (юн.мл.) 1:1
Турнир "Купа на развитието" / Финал за 7-мо място
28.01.2019 11:10 - Г Белгия (юн.мл.) 0:10

България (юн.мл."Б")

Международни приятелски срещи за юноши (до 16 г.) 2019
Дата Фаза Противник Рез.
22.03.2019 16:00 - Д Молдова /юн.мл."Б"/ 4:1
24.03.2019 11:00 - Д Молдова /юн.мл."Б"/ 2:0
Турнир за развитие на УЕФА (април)
13.04.2019 15:30 - Д Уелс (юн.мл."Б") 3:1
15.04.2019 15:30 - Д Люксембург (юн.мл."Б") 2:0
17.04.2019 11:00 - Г Северна Ирландия (юн.мл."Б") 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 България (юн.мл."Б") 3 2 1 0 6:2 8
2 Северна Ирландия (юн.мл."Б") 3 2 1 0 6:3 7
3 Уелс (юн.мл."Б") 3 1 0 2 5:5 3
4 Люксембург (юн.мл."Б") 3 0 0 3 1:8 0
Турнир "Милян Милянич" / 1/2 финали
21.05.2019 16:00 - Г Черна гора (юн.мл."Б") 3:3
Турнир "Милян Милянич" / Финал за 3-то място
23.05.2019 17:00 - Г Северна Македония (юн.мл."Б") 0:1

България (деца)

Международни приятелски срещи за деца (до 15 г.) 2019
Дата Фаза Противник Рез.
13.04.2019 16:00 - Д Сборен отбор на Долна Саксония (деца) 2:1
15.04.2019 11:00 - Д Сборен отбор на Долна Саксония (деца) 3:1

България (ам.)

Купа на регионите 2019
Дата Фаза Противник Рез.
Междинен кръг / Група 4
04.10.2018 15:30 - Г Беларус (ам.) 3:1
07.10.2018 15:30 - Д Уелс (ам.) 5:2
10.10.2018 15:30 - Д Турция (ам.) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Турция (ам.) 3 3 0 0 12:3 9
2 България (ам.) 3 2 0 1 9:6 6
3 Уелс (ам.) 3 1 0 2 7:12 3
4 Беларус (ам.) 3 0 0 3 2:9 0

България

Международни приятелски срещи за жени 2019
Дата Фаза Противник Рез.
14.06.2019 18:30 - Д Хърватия -:-
17.06.2019 18:30 - Д Хърватия -:-

България (дев.ст.)

Квалификации за Европейско първенство за девойки (до 19 г.) 2019
Дата Фаза Противник Рез.
Квалификационен кръг / Група 11
01.10.2018 15:30 - Г Италия (дев.ст.) 0:4
04.10.2018 15:30 - Г Португалия (дев.ст.) 2:2
07.10.2018 15:00 - Д Румъния (дев.ст.) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Италия (дев.ст.) 3 3 0 0 9:0 9
2 Португалия (дев.ст.) 3 1 1 1 4:3 4
3 България (дев.ст.) 3 1 1 1 3:6 4
4 Румъния (дев.ст.) 3 0 0 3 0:7 0
Елитен кръг / Група 3
03.04.2019 20:00 - Г Холандия (дев.ст.) 0:6
06.04.2019 13:00 - Г Исландия (дев.ст.) 0:6
09.04.2019 20:00 - Д Русия (дев.ст.) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Холандия (дев.ст.) 3 3 0 0 9:1 9
2 Исландия (дев.ст.) 3 1 1 1 9:4 4
3 Русия (дев.ст.) 3 1 1 1 3:3 4
4 България (дев.ст.) 3 0 0 3 0:13 0
Международни приятелски срещи за девойки (до 19 г.) 2019
Дата Фаза Противник Рез.
19.03.2019 15:00 - Д Словения (дев.ст.) 0:2
21.03.2019 13:00 - Д Словения (дев.ст.) 0:4

България (дев.мл.)

Европейско първенство за девойки (до 17 г.) 2019
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "А"
05.05.2019 14:00 - Д Португалия (дев.мл.) 1:3
08.05.2019 11:30 - Д Испания (дев.мл.) 0:3
11.05.2019 11:30 - Г Дания (дев.мл.) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Испания (дев.мл.) 3 2 1 0 9:0 7
2 Португалия (дев.мл.) 3 2 0 1 4:7 6
3 Дания (дев.мл.) 3 1 1 1 2:1 4
4 България (дев.мл.) 3 0 0 3 1:8 0

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Васил Левски"

Стадион "Васил Левски"
капацитет: 43 632 седящи места,
с електрическо осветление

Интернет страници