Не развиват дейност

Августа (Хърлец)

Автостроител (Шумен)

Агротрон (Плъстина)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Академик (Варна)

Академик (Варна) /1949-69/

Академик (Габрово)

Академик (Русе)

Академик (София)

Академик - Гео Милев (София)

Аксаково (Аксаково)

Акфикс (София)

Алеко (Алеко Константиново)

Алмус 2012 (Лом)

Алмус Биър (Стал. махала)

Алтай спорт (Асеновград)

Анхиало (Поморие)

Аполония (Созопол)

Арда 1 (Кърджали)

АРЗ (кв.гара Искър, София)

Арива (Пловдив)

Арсенал (Лъвино)

Аспарухово 2000 (Варна)

Атлетик (Благоевград)

Атлетик 09 (Усойка)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

АЦК "Вулкан" (Димитровград)

Аякс (Дивотино)

Аякс (Ореш)

Базел 2014 (Мърчево)

Байкал (Широко поле)

Балик (Балчик)

Балкан (Аспарухово)

Балкан (Горица)

Балкан (Горна Брезница)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Орешак)

Балкан (Прилеп)

Балкан (Разбойна)

Балкан (Селиминово)

Балкан (Церово)

Балкан 04 (Иново)

Балкански кът (Стеврек)

Баня (Баня)

Батишница (Батишница)

Беласица 1923 (Петрич)

Белите гълъби (Гълъбец)

Белите орли (Плевен)

Белица (Белица)

Белмекен (с.Костенец)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Лесковец)

Бенковски (Николаево)

Бенковски (Обединение)

Бенковски (Пазарджик)

Бенковски (Пищигово)

Бенковски (Ракево)

Бенковски (Салманово)

Бенковски (Септемврийци)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2007 (Крива бара)

Бенковски 2016 (Исперих)

Биоелит (Момино)

Бирлик (Левски)

Бистрица 2008 (Абланица)

БМ Спорт (София)

Болярки (Велико Търново)

Болярчета (Велико Търново)

Борба 10 (Шияково)

Боров дол (Боров дол)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев (Алваново)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Долна Митрополия)

Ботев (Левски)

Ботев (Ленково)

Ботев (Летница)

Ботев (Попица)

Ботев (Рупци)

Ботев (Свобода)

Ботев (Сливен)

Ботев (Спасово)

Ботев (Стара Загора)

Ботев (Черногорово)

Ботев 1 (Батановци)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2012 (Пудрия)

Ботев Д (Димово)

Бояджик 2004 (Бояджик)

Бригадир (Бургас)

Брусарци (Брусарци)

Бузлуджа (Кюстендил)

Бузово кале (Бузовград)

Буково (Буково)

Булдог (Айтос)

Бургас (Бургас)

Бургос (Ливада)

Бургос лейдис (Бургас)

Буря (Градско)

Бутан (Бутан)

Буховци 2016 (Буховци)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

ВВС (София)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Венец (гара Орешец)

Веселина (Веселина)

Ветрино (Ветрино)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вит (Дерманци)

Витановци (Витановци)

Витски орли (Д.Митрополия)

Вихър (Алдомировци)

Вихър (Баховица)

Вихър (Боил)

Вихър (Борима)

Вихър (Бързия)

Вихър (Йонково)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Вихър (Лопян)

Вихър (Мараш)

Вихър (Семерджиево)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Вихър 97 (Превала)

Вихър С (Сенокос)

Владислав (Варна)

Възход (Радиево)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2008 (Ореше)

Вършец 99 (Вършец)

Въча (Йоаким Груево)

Въча (Кадиево)

Габер (Габровдол)

Габър (Габерово)

Гагарин (Крумово)

Галатасарай (Малко Йонково)

Гелеменово (Гелеменово)

Генерал Скобелев (Подем)

Геоложка база (Варна)

Герена (Кюстендил)

Глоджево (Глоджево)

Големи връх (Долна Секирна)

Голое (Лозарево)

Голямоизворските тигри (Г.изв)

Горски техникум (Тетевен)

Гранит (Годешево)

Гранит (Кънчево)

Гранит (Сборище)

Гранит (Слатина)

Гранит (Широки дол)

Гранит 2012 (Скобелево)

Граничар 2008 (Доспат)

Грифид (Варна)

Гунди (Плевен)

Гълъбец (Гълъбец)

Давидово (Давидово)

ДАП (Добрич)

ДВТК "Г.Генев" (Габрово)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДЗЗ (Горна Оряховица)

ДЗС "Д.комуна" (Дупница)

ДЗС "Я.Забунов" (Тутракан)

Диана 1924 (Правда)

Дивотино (Дивотино)

ДИК "Гаврил Генов" (Огоста)

Димитровград II (Димитровгр.)

Димитровец 1 (Ковачевци)

Димча (Димча)

Динамо (София)

Динамо 2011 (Стамболово)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

ДИП "Август Попов" (Шумен)

ДИП "Елпром" (Варна)

ДМЗ "Г.Димитров" (Видин)

ДМЗ "Георги Димитров" (Русе)

ДМЗ "Н.Вапцаров" (Плевен)

ДМЗ "Стомана" (Силистра)

ДМЗ (Габрово)

Добромирка (Добромирка)

Добруджа (Средище)

Добруджанец (Паскалево)

Долен (Долен)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Доростол 2013 (Силистра)

ДПТК "Г.Делчев" (Благоевград)

Драгалевци (София)

Дрен 2011 (Дрен)

Дружба (Добровница)

ДСНМ (Своге)

ДСО Динамо (Враца)

ДСО Динамо (Дупница)

ДСО Динамо (Лом)

ДСО Динамо (Пазарджик)

ДСО Динамо (Плевен)

ДСО Динамо (Пловдив)

ДСО Динамо (Русе)

ДСО Динамо (Ямбол)

ДСО Локомотив (Лом)

ДСО Септември (Добрич)

ДСО Спартак (Русе)

ДСО Спартак (Шумен)

ДСО Строител (Видин)

ДСО Строител (Димитровград)

ДСО Строител (Свищов)

ДСО Строител (София)

ДСО Торпедо (Русе)

ДСО Торпедо (Хасково)

ДСО Ударник (Шумен)

ДСО Черв.знаме (Берковица)

ДСО Черв.знаме (Благоевград)

ДСО Червено знаме (Видин)

ДСО Червено знаме (Габрово)

ДСО Червено знаме (Дупница)

ДСО Черв.знаме (Кюстендил)

ДСО Червено знаме (Поморие)

ДСО Червено знаме (Самоков)

ДСО Червено знаме (Силистра)

ДСО Червено знаме (Ямбол)

ДТК "Първи май" (Варна)

Дунав (Вардим)

Дунав (Гиген)

Дунав 09 (Лесковец)

Дъбене (Дъбене)

Дянково (Дянково)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство (Китанчево)

Единство (Търговище)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Елит (София)

Ера I (Севлиево)

ЕСФА (София)

Етър (Велико Търново)

Етър 1924 (Велико Търново)

Жиленци (Жиленци)

ЖПЗ "Г.Димитров" (София)

ЖСК Ихтиман (Ихтиман)

ЖФК Берое (Стара Загора)

ЖФК Бургас (Бургас)

ЖФК Варна (Варна)

ЖФК Оборище (Панагюрище)

Завод 12 (София)

Завод 14 (Ловеч)

Загоре (Загоре)

Западно ехо (Бегуновци)

Заря (Крушаре)

Заря (Тодор Икономово)

Звезда (Студеница)

Здравец (Груево)

Здравец (Здравец)

ЗЕМ "Рекорд" (Пловдив)

Земеделец 93 (Козловец)

Зенит (Памукчии)

Зенит 2012 (Православен)

ЗКМО (Бараково)

Златен клас (Благоево)

Златен рог (Кутово)

Златия (Вълчедръм)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Игнатиево (Игнатиево)

Изтребител (Иваняне)

Илинден (Ключ)

Илинден 2005 (Илинден)

Имренчево (Имренчево)

Искра (Власатица)

Искра (Голямо градище)

Искра (Искрец)

Искра (Пазарджик)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кабиюк (Коньовец)

Каблешково 07 (Каблешково)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Казичене (Казичене)

Кайлъка (Плевен)

Кале (Крепча)

Кале (Руйно)

Калчево (Калчево)

Камбурово (Камбурово)

Каменар (Каменар)

Камено поле (Камено поле)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Камчийски сокол (Дъбравино)

Караджалово (Караджалово)

Керамик (гара Елин Пелин)

Кликач (Кликач)

Ком-Миньор (Берковица)

Коматево 2001 (Пловдив)

Комуна 2011 (Черногорово)

Конелиано 2005 (Герман)

Копривлен (Копривлен)

Корабостроител (Варна)

Космос (Каменец)

Космос 2013 (Браничево)

Коста Тодоров (Ивански)

Костиево (Костиево)

Котел (Котел)

Кочово (Кочово)

Кошарица (Кошарица)

Кула 04 (Кула)

Лазур (Сирищник)

Лайтс (Велико Търново)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Коньово)

Левски (Коняво)

Левски (Лиляк)

Левски (Лом)

Левски (Одърне)

Левски (Оризово)

Левски (Пазарджик)

Левски (Свещари)

Левски (Сухаче)

Левски (Чепинци, обл.Смолян)

Левски (Чирен)

Левски 2000 (Русе)

Левски 2012 (Карапелит)

Левски (кв.Драгалевци)

Ленчо (Якимово)

Ловско (Ловско)

Лозен (Лозен, обл.ВТ)

Локомотив (Бургас)

Локомотив (Бс) /2016-18/

Локомотив (Вакарел)

Локомотив (Варна)

Локомотив (Кардам)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Локомотив (Мездра)

Локомотив (София)

Локомотив (Хан Крум)

Локомотив (Черноград)

Локомотив 101 (София)

Локомотив 1929 (Мездра)

Локомотивно депо (Г.Оряховица)

Лудогорец (Доброплодно)

Лъки 2004 (Лъки)

Любляна (Люблен)

Люляк (Люляково)

Люта (Владимирово)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Манастирище (Манастирище)

Маниш (кв.Църква, Перник)

Марек 2007 (Дупница)

Марисан (Русе)

Марица (Крум)

Марица (Мененкьово)

Марица (Огняново)

Месамбрия (Несебър)

Месокомбинат (Търговище)

Металург (Елисейна)

Металург (Кърджали)

МИГ 2010 (Девня)

Мизия (Мизия)

Миланово 2007 (Миланово)

Милин камък (Баница)

Милковица 09 (Милковица)

Минерал (Рударци)

Миньор (Брежани)

Миньор (Бургас)

Миньор (Бухово)

Миньор (Враца)

Миньор (Димитровград)

Миньор (Кюстендил)

Миньор (Маджарово)

Миньор (Рудник)

Миньор (Устрем)

Миньор 1919 (Перник)

Миньор 1934 (Рудник)

Миньор 2013 (Перник)

Мирково (Мирково)

Мокреш 2005 (Мокреш)

Морена (Кладница)

Мортагоново (Мортагоново)

Мост (Мост)

МСЗ "Струма" (Перник)

Надежда 1926 (Оряхово)

Надежди (Сливен)

Неизвестен

Нефтяник 2010 (Шабла)

Ник (Изгрев)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нова Черна (Нова Черна)

Нови Искър 2005 (Нови Искър)

Новосел (Новосел)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огражденец (Кърналово)

Одесос 2014 (Варна)

Олд Хаус (Каварна)

Олимекс (Покрайна)

Олимпик (Бургас)

Олимпик (Галата)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия (Оризари)

Олимпия (Шумен)

Орел (Глухар)

Орел (Разделци)

Орел 19 (Оряхово)

Оризаре (Оризаре)

Орлите (Надарево)

Орлите (Секулово)

Орлите (Стефан Караджа)

Орловец (Габрово)

Орловец 94 (Габрово)

Оскар ЕЛ (София)

Осмар (Осмар)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Варна (Варна)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Паламара (Венец)

Партизан (Скалица)

Партизани (Градина)

Партизанин (Русе)

Пауталия (Соволяно)

ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)

Пегас спорт (Видин)

Пелезо (Пелишат)

Перун (Кресна)

Петър Бонев (Перущица)

Пирин Бл (Благоевград)

Планинец (Батошево)

Плевен 2009 (Плевен)

Плиска (Плиска)

Победа (Вресово)

Победа (Градница)

Победа (Колобър)

Победа (Паламарца)

Поломие 2016 (Лом)

Поповица (Поповица)

Пороминово (Пороминово)

Порто (Портитовци)

ППО "Сърп и чук" (Габрово)

Прециз Интер (Иваново)

Ракета (Търговище)

Ракета 1111 (Буковлък)

Раковски (Русе)

Раковски 2011 (Раковски)

Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

Реал (Божурово)

Ремзавод (Шумен)

Републиканец (Енево)

Републиканец (Лисец)

Рила (Белица)

Рилски орли (Бистрица)

Родопа 2018 (Смолян)

Родопи (Сатовча)

Родопски сокол (Кърджали)

Рома (Тополчане)

Рома 2014 (Тервел)

Росица (Стоките)

Рудник "Ал.Миленов" (Пк)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сарата (Долни Раковец)

Сб.отбор на АБФ

Сборен отбор (София)

Свети Влас 08 (Свети Влас)

Светкавица (Баните)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Своге (Своге)

Свраките (Гълъбник)

Сейдол (Сейдол)

Селтик (Овчарово)

Септември (Варна)

Септември (Градец)

Септември (Краводер)

Септември (Медковец)

Септември (Плевен)

Септември (Ямбол)

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 2009 (Лехчево)

Септ.победа (Божурище)

Силистра 2009 (Силистра)

Сините извори (ГорнаГращица)

Синя вода (Синя вода)

СК Марица (Пловдив)

Скала (гара Бов)

Скала (Зверино)

Скала (Камен)

Скалите (Русе)

Скобелево (Сливен)

Скрита сила (Мъдрево)

Слава (Севар)

Слави мес (Ловеч)

Славилов (Търговище)

Славия (Асеновци)

Славия (Граница)

Славия (Пловдив)

Славия 1947 (Хаджиево)

Смолян 2000 (Смолян)

Смоляновци (Смоляновци)

Сокол (Каравелово)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2008 (Зърнево)

Сокол 2009 (Еленино)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Солей 97 (кв.Калкас, Перник)

СОУ "Кл.Охридски" (Ракитово)

Спарта (Бургас)

Спарта (Самоводене)

Спартак (Бошуля)

Спартак (Бяла)

Спартак (Муселиево)

Спартак (Самоков)

Спартак (Сливен)

Спартак (София)

Спартак (Триводици)

Спартак (Търнава)

Спартак 2001 (Пирдоп)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спартак 76 (Плевен)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Баниска)

Спортист (Бата)

Спортист (Бели извор)

Спортист (Добрич)

Спортист (Книжовник)

Спортист (Ковачевец)

Спортист (Преславци)

Спортист (София)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Средногорец (Стара Загора)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Стара Загора (Стара Загора)

Старосел (Старосел)

Старчево 2010 (Старчево)

Стефаново (Стефаново)

Стоби (Стоб)

Столипиново (Пловдив)

Сторгозия (Плевен)

Стражица 2012 (Стражица)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Странджа (Малко Търново)

Стрела (Доброславци)

Стрела (Дъбник)

Стрела (Обединение)

Стрелец (Стрелча)

Струма (Кралев дол)

Струма 2017 (Невестино)

Струмска слава (Шишковци)

Струмски сокол (Калище)

Стряма 2001 (Стряма)

Суворово 1920 (Суворово)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Съкровището на (Кралево)

Тетевен (Тетевен)

Титан (Лесново)

Тича (Варна)

Тича 1948 (Долни чифлик)

ТКЗС "V-ти конгрес" (Петрич)

ТКЗС "Манчо Генов" (Гита)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тополите (Тополи)

Тополите 2005 (Тополчане)

Топчийско (Топчийско)

Торпедо (Косово)

Торпедо (Стара Загора)

ТПК "Прогрес" (Търговище)

Тракиец (Говедаре)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2012 (Бяла река)

Тракторостроител (Карлово)

Трапище (Трапище)

Тръстиково (Тръстиково)

Тунджа (Веселиново)

Тунджа (Срем)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Тунджа 2006 (Ягода)

Тунджа 2007 (Желю войвода)

Тунджа 2010 (Копринка)

Тунджа спорт (Елхово)

Удар 99 (Петко Каравелово)

Ураган (Белинци)

Ураган (Бъзовец)

Ураган (Владимир)

Ураган (Манастирци)

Ураган (Патреш)

Урожай (Българово)

Урожай (Гърчиново)

Урожай (Пиргово)

Урума (Хасково)

Успех (Угърчин)

Устрем (Белодол)

Устрем (Дропла)

Устрем (Пет могили)

Устрем (Раковски)

Феникси (Варна)

Фердо (Тръстеник)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Берое (Стара Загора)

ФК Костинброд (Костинброд)

ФК Несебър (Несебър)

ФК Спартак (Варна)

Фортуна (Плевен)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Хаджи Димитър (Сливен)

Хаджи Димитър (Сливен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Харманли 04 (Харманли)

Хебър 2011 (Пазарджик)

Химик (Димитровград)

Химик (Стара Загора)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Хранинвест (Стара Загора)

Христо Ботев (Чешнегирово)

Христо Кърпачев (Слатина)

ЦеСеKа (Лесичери)

Чавдар (Ковачите)

Чавдар (София)

Чайка Конуш 2000 (Конуш)

Чарган (Чарган)

Чардафон (Габрово)

Челник (Реселец)

Чепинци (Чепинци)

Червена звезда (Глава)

Червено знаме (София)

Черно море (Топола)

Черноломец (Горско Абланово)

Черноломец (Острица)

Черноломец 2017 (Попово)

Черноморец (Поморие)

Черноморец Бургас (Бургас)

Чиракман (Селце)

Шабла (Шабла)

Шампиони 2014 (Варна)

Шемшево (Шемшево)

Шерба (Гроздьово)

Шипка (Стара Загора)

Шипка 1955 (Мало Конаре)

Шипченски сокол (Варна)

Шумен 1929 (Шумен)

Юнак (Варна)

Юнак (Юнаците)

Юнак 2000 (Ардино)

Юстина (Устина)

Яворов 1929 (Чирпан)

Яков (Яворница)

Якоруда 2007 (Якоруда)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янково (Янково)

Янтра 2013 (Габрово)

Янтра Габрово (Габрово)

Ястреб (Страцин)

Бургас (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през 2009 г. в Бургас под името Мастер.

Хроника: ПФК Бургас е наследник на историята и традициите на футболен клуб Мастер, учреден през 2009 г. На 22 юни 2014 г. той се пререгистрира в професионален футболен клуб и приема името Бургас, като променя клубните си цветове от червено и бяло на синьо и бяло - символични за черноморския град. Играе домакинските си мачове на стадиона в най-близко отстоящото до областния център градче Българово. През лятото на 2015 г. ПФК Бургас променя своята идентичност и на практика прекратява съществуването си, след като на 11 юни с. г. се преименува на ПФК Нефтохимик Бургас 1962, а на 21 юни - към него се присъединява и учредения през 2014 г. ФК Нефтохимик 1962.

Клубни върхове:
седмо място в “Б” група: 2014/15 г.
шестнадесетфиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2012/13 г. (като Мастер)

Бургас (Бургас)

"Б" Футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2014 18:00 1 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:0
09.08.2014 18:00 2 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 0:0
16.08.2014 20:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
23.08.2014 18:00 4 кръг Д Банско (Банско) 1:1
30.08.2014 18:00 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
13.09.2014 17:00 6 кръг Д Ботев (Враца) 2:0
20.09.2014 17:00 7 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
28.09.2014 17:00 8 кръг Д Септември (Симитли) 1:0
03.10.2014 16:00 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:1
18.10.2014 16:00 10 кръг Г Созопол (Созопол) 1:3
24.10.2014 16:00 11 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:1
02.11.2014 14:30 12 кръг Г Пирин 2002 (Разлог) 1:3
08.11.2014 14:30 13 кръг Д Локомотив 2012 (Мездра) 2:2
22.11.2014 14:30 14 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:2
29.11.2014 14:30 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
01.03.2015 14:00 16 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
08.03.2015 15:30 17 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 2:0
14.03.2015 15:30 18 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:0
21.03.2015 15:30 19 кръг Г Банско (Банско) 1:2
03.04.2015 17:00 20 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:2
09.04.2015 17:00 21 кръг Г Ботев (Враца) 0:1
15.04.2015 17:00 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
18.04.2015 17:00 23 кръг Г Септември (Симитли) 1:0
22.04.2015 17:00 24 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:2
26.04.2015 17:00 25 кръг Д Созопол (Созопол) 1:1
02.05.2015 18:00 26 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:0
27.03.2015 15:30 27 кръг Д Пирин 2002 (Разлог) 1:1
16.05.2015 18:00 28 кръг Г Локомотив 2012 (Мездра) 3:1
23.05.2015 18:00 29 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
30.05.2015 17:30 30 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Добруджа 1919 (Добрич) 30 13 7 10 41:28 46
6 Созопол (Созопол) 30 12 10 8 39:25 46
7 Бургас (Бургас) 30 11 10 9 34:30 43
8 Ботев (Гълъбово) 30 11 9 10 35:40 42
9 Локомотив 2012 (Мездра) 30 12 5 13 43:41 41
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
24.09.2014 16:00 - Д Берое (Стара Загора) 0:1

Бургас (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2014 16:00 1 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:4
09.10.2014 16:00 2 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 2:1
15.10.2014 16:00 3 кръг Г Созопол (Созопол) 1:2
23.10.2014 16:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 0:1
29.10.2014 14:30 5 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
06.11.2014 14:30 6 кръг Д Поморие (Поморие) 1:0
12.11.2014 14:30 7 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 1:2
01.04.2015 10:00 8 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
09.04.2015 10:30 9 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) 3:0
15.04.2015 10:00 10 кръг Д Созопол (Созопол) 2:1
23.04.2015 11:00 11 кръг Г Несебър (Несебър) 1:1
29.04.2015 10:00 12 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
07.05.2015 10:00 13 кръг Г Поморие (Поморие) 2:2
13.05.2015 10:00 14 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Нефтохимик 1962 (Бургас) 14 9 1 4 30:15 28
4 Поморие (Поморие) 14 8 2 4 43:23 26
5 Бургас (Бургас) 14 6 2 6 18:21 20
6 Созопол (Созопол) 14 5 0 9 21:37 15
7 Карнобат (Карнобат) 14 3 0 11 14:55 9

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2014/2015 "Б" група 7 място
2013/2014 "В" група 2 място
2012/2013 "В" група 3 място
2011/2012 "В" група 6 място
2010/2011 А ОФГ БС 1 място
2009/2010 Б ОФГ БС 1 място
2008/2009 - -
2007/2008 - -
2006/2007 - -
2005/2006 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2015 24.136 16
април 2015 19.553 18
март 2015 25.959 17
декември 2014 14.341 34
октомври 2014 16.083 27
септември 2014 36.476 10
май 2014 20.880 23
април 2014 18.551 26
март 2014 13.719 37
ноември 2013 16.022 41
септември 2013 22.598 21
август 2013 12.186 55
май 2013 17.450 34
април 2013 9.915 57
март 2013 13.889 40
ноември 2012 22.650 23
октомври 2012 12.448 49
септември 2012 12.855 43
май 2012 19.215 27
април 2012 12.879 47
март 2012 17.775 32
ноември 2011 9.496 74
октомври 2011 7.881 79
септември 2011 10.076 72
август 2011 9.224 72
всички

Интернет страници