Бургас спорт (Бургас)

BGSupporters форум

Бургас спорт (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Д Липа (Череша) анл.
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Русокастро (Русокастро) 7:0
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Атлетик 2018 (Каблешково) 5:1
отложен 4 кръг Г Черно море-Рудник (Бургас) -:-
27.09.2020 17:00 5 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) -:-
- 6 кръг Г Странджанец (Царево) -:-
- 7 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 8 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) -:-
- 9 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
- 10 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 11 кръг Д Камено (Камено) -:-
- 12 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 13 кръг Д Устрем (Тънково) -:-
- 14 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
- 15 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
- 16 кръг Г Липа (Череша) -:-
- 17 кръг Д Русокастро (Русокастро) -:-
- 18 кръг Г Атлетик 2018 (Каблешково) -:-
- 19 кръг Д Черно море-Рудник (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) -:-
- 21 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
- 22 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 23 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) -:-
- 24 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
- 25 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 26 кръг Г Камено (Камено) -:-
- 27 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 28 кръг Г Устрем (Тънково) -:-
- 29 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 30 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черноморски спортист (Обзор) 4 3 0 1 14:3 9
5 Камено (Камено) 3 3 0 0 12:3 9
6 Бургас спорт (Бургас) 2 2 0 0 12:1 6
7 Свети Никола (Бургас) 4 2 0 2 16:7 6
8 Устрем (Тънково) 3 2 0 1 13:8 6

Бургас спорт (Бургас)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
01.09.2020 17:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
Област Бургас / Финал
08.09.2020 17:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:1

Бургас спорт (Бургас)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
01.09.2020 17:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници