Бургас спорт (Бургас)

BGSupporters форум

Бургас спорт (Бургас)

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 13:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:7
17.09.2016 11:00 2 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
23.09.2016 10:30 3 кръг Г Поморие (Поморие) 1:0
01.10.2016 11:00 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
- 5 кръг
почива
15.10.2016 13:00 6 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
21.10.2016 16:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
29.10.2016 13:00 8 кръг Д Марица (Пловдив) 2:1
05.11.2016 10:30 9 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0
12.11.2016 13:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
19.11.2016 10:30 11 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
18.03.2017 13:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:4
25.03.2017 11:00 13 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:2
01.04.2017 10:30 14 кръг Д Поморие (Поморие) 1:0
08.04.2017 11:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:4
- 16 кръг
почива
22.04.2017 13:00 17 кръг Г Левски (Карлово) 3:3
28.04.2017 13:00 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
07.05.2017 13:00 19 кръг Г Марица (Пловдив) 2:1
13.05.2017 10:30 20 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0
20.05.2017 13:00 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
27.05.2017 10:30 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Нефтохимик 1962 (Бургас) 20 11 4 5 30:20 37
5 Черноморец 1919 (Бургас) 20 9 3 8 35:24 30
6 Бургас спорт (Бургас) 20 7 5 8 22:38 26
7 Марица (Пловдив) 20 6 5 9 26:48 23
8 Левски (Карлово) 20 5 4 11 29:38 19

Бургас спорт (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 10:00 1 кръг Д Локомотив (Карнобат) 5:4
02.10.2016 10:00 2 кръг Г Вихър (Айтос) 6:3
09.10.2016 10:00 3 кръг Д Несебър (Несебър) 1:2
16.10.2016 09:30 4 кръг Д Ропотамо (Приморско) 4:2
23.10.2016 10:00 5 кръг Г Карнобат (Карнобат) 5:0
30.10.2016 10:00 6 кръг Д Странджанец (Царево) 6:0
07.11.2016 10:00 7 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 4:0
14.11.2016 10:00 8 кръг Д Звездичка (Бургас) 0:2
20.11.2016 10:00 9 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
27.03.2017 10:00 10 кръг Г Локомотив (Карнобат) 3:0
02.04.2017 10:00 11 кръг Д Вихър (Айтос) 2:1
09.04.2017 10:00 12 кръг Г Несебър (Несебър) 1:3
14.04.2017 09:30 13 кръг Г Ропотамо (Приморско) 4:4
23.04.2017 09:30 14 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:1
30.04.2017 10:00 15 кръг Г Странджанец (Царево) 2:2
07.05.2017 11:30 16 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 4:0
14.05.2017 10:00 17 кръг Г Звездичка (Бургас) 1:1
21.05.2017 10:00 18 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Несебър (Несебър) 18 13 0 5 56:33 39
3 Черноморец 1919 (Бургас) 18 12 1 5 64:22 37
4 Бургас спорт (Бургас) 18 10 3 5 50:29 33
5 Вихър (Айтос) 18 11 0 7 86:38 33
6 Карнобат (Карнобат) 18 8 1 9 43:47 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници