Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Батак (Батак)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2006 (Бенковски)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Ком 98 (Годеч)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Обеля (кв.Обеля, София)

Одесос (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 1929 (Шумен)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Бургас спорт (Бургас)

BGSupporters форум

Бургас спорт (Бургас)

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 13:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:7
17.09.2016 11:00 2 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
23.09.2016 10:30 3 кръг Г Поморие (Поморие) 1:0
01.10.2016 11:00 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
- 5 кръг
почива
15.10.2016 13:00 6 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
21.10.2016 16:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
29.10.2016 13:00 8 кръг Д Марица (Пловдив) 2:1
05.11.2016 10:30 9 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0
12.11.2016 13:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
19.11.2016 10:30 11 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
18.03.2017 13:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:4
25.03.2017 11:00 13 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:2
01.04.2017 10:30 14 кръг Д Поморие (Поморие) 1:0
08.04.2017 11:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:4
- 16 кръг
почива
22.04.2017 13:00 17 кръг Г Левски (Карлово) 3:3
28.04.2017 13:00 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
07.05.2017 13:00 19 кръг Г Марица (Пловдив) 2:1
13.05.2017 10:30 20 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0
20.05.2017 13:00 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
27.05.2017 10:30 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Нефтохимик 1962 (Бургас) 20 11 4 5 30:20 37
5 Черноморец 1919 (Бургас) 20 9 3 8 35:24 30
6 Бургас спорт (Бургас) 20 7 5 8 22:38 26
7 Марица (Пловдив) 20 6 5 9 26:47 23
8 Левски (Карлово) 20 5 4 11 29:38 19

Бургас спорт (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 10:00 1 кръг Д Локомотив (Карнобат) 5:4
02.10.2016 10:00 2 кръг Г Вихър (Айтос) 6:3
09.10.2016 10:00 3 кръг Д Несебър (Несебър) 1:2
16.10.2016 09:30 4 кръг Д Ропотамо (Приморско) 4:2
23.10.2016 10:00 5 кръг Г Карнобат (Карнобат) 5:0
30.10.2016 10:00 6 кръг Д Странджанец (Царево) 6:0
07.11.2016 10:00 7 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 4:0
14.11.2016 10:00 8 кръг Д Звездичка (Бургас) 0:2
20.11.2016 10:00 9 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
- 10 кръг Г Локомотив (Карнобат) -:-
- 11 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
- 12 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 13 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
- 14 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 15 кръг Г Странджанец (Царево) -:-
- 16 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 17 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
- 18 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Звездичка (Бургас) 9 7 0 2 21:7 21
2 Бургас спорт (Бургас) 9 7 0 2 33:14 21
3 Вихър (Айтос) 9 6 0 3 50:16 18
4 Несебър (Несебър) 9 6 0 3 21:24 18
5 Локомотив (Карнобат) 9 5 0 4 21:27 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници