ЦСКА 1948 (София)

BGSupporters форум

ЦСКА 1948 (София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 8:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 1:1
24.09.2016 17:00 3 кръг Г БМ Спорт (София) 2:0
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Витоша II (Бистрица) 4:2
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Урвич (Панчарево) 6:0
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Гранит (Владая) 1:0
30.10.2016 15:00 8 кръг Г Железница (Железница) 1:0
04.11.2016 15:00 9 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9:0
11.11.2016 15:00 10 кръг Г Левски-Раковски (София) 3:0
20.11.2016 15:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) 5:0
05.03.2017 15:00 12 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 7:0
12.03.2017 15:00 13 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 3:0
18.03.2017 15:00 14 кръг Д БМ Спорт (София) 4:0
03.05.2017 18:00 15 кръг Г Витоша II (Бистрица) 4:0
02.04.2017 17:00 16 кръг Д Урвич (Панчарево) 7:1
09.04.2017 17:00 17 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0
23.04.2017 17:00 18 кръг Д Гранит (Владая) 4:1
30.04.2017 17:00 19 кръг Д Железница (Железница) 9:0
07.05.2017 18:00 20 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 7:1
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:1
21.05.2017 18:00 22 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА 1948 (София) 21 20 1 0 102:7 61
2 Витоша II (Бистрица) 21 14 3 4 74:31 45
3 Левски-Раковски (София) 21 13 3 5 72:31 42
4 Гранит (Владая) 21 13 1 7 64:38 40
5 Академик 1947 (София) 21 11 3 7 55:44 36
"А" ОФГ София (столица) - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
28.05.2017 16:00 - Д Локомотив БДЖ (София) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
10.05.2017 17:30 - Д Литекс (Ловеч) 2:1
Финал
25.05.2017 18:00 - Г Черноморец (Балчик) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
28.09.2016 17:00 - Д Гранит (Владая) 2:1
Област София (столица) / 1/2 финали
05.10.2016 16:00 - Г Локомотив БДЖ (София) 3:0
Област София (столица) / Финал
12.10.2016 16:00 - Д Надежда (Доброславци) 2:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
26.10.2016 15:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Финал
26.11.2016 14:00 - Г Торнадо (Безден) 3:0
Югозападна България
29.03.2017 16:00 - Д Беласица (Петрич) 3:1

ЦСКА 1948 (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2016 17:00 1 кръг Г БМ Спорт (София) 1:15
15.09.2016 17:00 2 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:7
26.09.2016 17:00 3 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:5
29.09.2016 17:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 0:11
- 5 кръг
почива
13.10.2016 16:00 6 кръг Г Металург 1957 (Перник) анл.
20.10.2016 16:00 7 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) анл.
27.10.2016 14:00 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) анл.
03.11.2016 14:00 9 кръг Д Дружба (Мещица) анл.
10.11.2016 14:00 10 кръг Г Атлетик 11 (София) анл.
17.11.2016 14:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Германея (Сапарева баня) 16 5 0 11 25:56 15
8 Спортист 2009 (Своге) 16 2 1 13 24:71 7
9 Обеля (кв.Обеля, София) 16 0 1 15 7:78 1
-- ЦСКА 1948 (София) 4 0 0 4 3:38 -
-- Атлетик 11 (София) 1 0 0 1 0:3 -

ЦСКА 1948 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.10.2016 16:00 1 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:5
10.09.2016 09:00 2 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:3
17.09.2016 10:00 3 кръг Г Конкордия (София) 3:5
24.09.2016 10:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 0:8
01.10.2016 09:00 5 кръг Д Ферион (София) 1:5
08.10.2016 10:00 6 кръг Г БМ Спорт (София) 0:1
15.10.2016 09:00 7 кръг Д Септември (София) 0:5
22.10.2016 09:00 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
29.10.2016 10:00 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
05.11.2016 10:00 10 кръг Д Конкордия (София) 4:0
12.11.2016 10:00 11 кръг Д Спортист 13 (София) 0:2
11.03.2017 09:00 12 кръг Г Ферион (София) 4:2
18.03.2017 09:00 13 кръг Д БМ Спорт (София) 2:1
25.03.2017 12:30 14 кръг Г Септември (София) 0:2
01.04.2017 10:00 15 кръг Г Спортист 13 (София) 3:4
08.04.2017 10:00 16 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
22.04.2017 09:00 17 кръг Д Конкордия (София) 7:1
29.04.2017 09:00 18 кръг Г Ферион (София) 2:2
05.05.2017 13:00 19 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
13.05.2017 09:00 20 кръг Г БМ Спорт (София) 1:1
20.05.2017 08:45 21 кръг Д Септември (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември (София) 21 18 1 2 90:13 55
3 БМ Спорт (София) 21 11 3 7 39:25 36
4 ЦСКА 1948 (София) 21 7 4 10 41:51 25
5 Ферион (София) 21 7 2 12 68:60 23
6 Ботев 57 СОУ (София) 21 7 1 13 41:66 22


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници