Чардафон 1919 (Габрово)

BGSupporters форум

Чардафон 1919 (Габрово)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Г Спартак (Плевен) 0:5
20.09.2017 16:00 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:4
27.09.2017 16:00 3 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 0:8
04.10.2017 15:00 4 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
11.10.2017 15:00 5 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
- 6 кръг
почива
25.10.2017 15:00 7 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:2
22.11.2017 14:00 8 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:10
08.11.2017 14:00 9 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:1
21.05.2018 16:00 10 кръг Д Спартак (Плевен) 2:5
28.03.2018 15:00 11 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:7
04.04.2018 16:00 12 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 1:5
11.04.2018 16:00 13 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:3
18.04.2018 16:00 14 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:2
- 15 кръг
почива
02.05.2018 16:00 16 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
09.05.2018 16:00 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:8
16.05.2018 16:00 18 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Изгрев 93 (Царевец) 16 10 1 5 55:34 31
6 Бдин 1923 (Видин) 16 5 1 10 21:35 16
7 Янтра (Полски Тръмбеш) 16 4 3 9 21:41 15
8 Първа атомна (Козлодуй) 16 2 0 14 16:68 6
9 Чардафон 1919 (Габрово) 16 0 2 14 12:72 2

Чардафон 1919 (Габрово)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
- 2 кръг
почива
16.09.2017 10:30 3 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:1
23.09.2017 10:30 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
30.09.2017 10:30 5 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:3
07.10.2017 10:30 6 кръг Г Павликени (Павликени) 0:2
14.10.2017 10:30 7 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:0
18.10.2017 15:00 8 кръг Г Гигант (Белене) 0:2
21.10.2017 10:30 9 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:1
28.10.2017 10:30 10 кръг Г Спартак (Плевен) 0:4
01.11.2017 09:45 11 кръг Д Академик (Свищов) 1:6
- 12 кръг
почива
- 13 кръг
почива
18.11.2017 10:30 14 кръг Г Трявна (Трявна) 1:3
25.11.2017 10:30 15 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:7
- 16 кръг
почива
09.12.2017 10:30 17 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
17.03.2018 10:30 20 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:5
28.03.2018 15:00 21 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
29.05.2018 15:00 22 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
31.03.2018 10:30 23 кръг Д Павликени (Павликени) 2:3
07.04.2018 10:30 24 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
14.04.2018 10:30 25 кръг Д Гигант (Белене) 2:1
17.04.2018 15:00 26 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:1
21.04.2018 10:30 27 кръг Д Спартак (Плевен) 2:7
28.04.2018 10:30 28 кръг Г Академик (Свищов) 0:4
- 29 кръг
почива
- 30 кръг
почива
15.05.2018 15:00 31 кръг Д Трявна (Трявна) 1:2
19.05.2018 10:30 32 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:10
- 33 кръг
почива
02.06.2018 10:30 34 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Павликени (Павликени) 24 6 4 14 32:72 22
10 Севлиево (Севлиево) 24 6 2 16 23:78 20
11 Трявна (Трявна) 24 5 4 15 27:65 19
12 Гигант (Белене) 24 3 0 21 22:149 9
13 Чардафон 1919 (Габрово) 24 2 2 20 16:77 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ГБ 4 място
2015/2016 А ОФГ ГБ 3 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 4 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници