Чардафон 1919 (Габрово)

BGSupporters форум

Чардафон 1919 (Габрово)

"А" ОГ Габрово
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2019 17:00 1 кръг Г Дан Колов (Сенник) 0:9
29.09.2019 17:00 2 кръг Г Стрела 2006 (Шумата) 2:1
06.10.2019 16:00 3 кръг Д Видима (Душево) 3:0
12.10.2019 16:00 4 кръг Г Балкан (Плачковци) 3:2
- 5 кръг
почива
10.11.2019 14:30 6 кръг Г Спортист (Петко Славейков) 0:1
17.11.2019 14:30 7 кръг Д Юнак 2006 (Кормянско) 9:1
24.11.2019 14:00 8 кръг Г Ангел Кънчев (Трявна) 2:3
01.12.2019 13:00 9 кръг Д Вихър 1962 (Ряховците) 3:0
- 10 кръг Д Дан Колов (Сенник) -:-
- 11 кръг Д Стрела 2006 (Шумата) -:-
- 12 кръг Г Видима (Душево) -:-
- 13 кръг Д Балкан (Плачковци) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Спортист (Петко Славейков) -:-
- 16 кръг Г Юнак 2006 (Кормянско) -:-
- 17 кръг Д Ангел Кънчев (Трявна) -:-
- 18 кръг Г Вихър 1962 (Ряховците) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ангел Кънчев (Трявна) 8 6 1 1 22:13 19
3 Дан Колов (Сенник) 8 6 1 1 42:11 19
4 Чардафон 1919 (Габрово) 8 5 0 3 22:17 15
5 Вихър 1962 (Ряховците) 8 4 0 4 11:17 12
6 Спортист (Петко Славейков) 8 4 0 4 23:15 12
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
25.09.2019 17:00 - Д Трявна (Трявна) -:-

Чардафон 1919 (Габрово)

ЮСВ: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 16:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
25.09.2019 16:00 2 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3
02.10.2019 15:00 3 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 1:5
09.10.2019 15:00 4 кръг Д Севлиево (Севлиево) 8:0
16.10.2019 15:00 5 кръг Г Академик (Свищов) 2:3
23.10.2019 15:00 6 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
30.10.2019 14:30 7 кръг Г Трявна (Трявна) 1:2
- 8 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 9 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 10 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 12 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 14 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Академик (Свищов) 7 3 2 2 20:12 11
5 Трявна (Трявна) 7 3 1 3 13:14 10
6 Локомотив 1927 (Дряново) 7 2 0 5 18:39 6
7 Чардафон 1919 (Габрово) 7 1 0 6 12:17 3
8 Севлиево (Севлиево) 7 0 0 7 4:71 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ГБ 5 място
2017/2018 - -
2016/2017 А ОФГ ГБ 4 място
2015/2016 А ОФГ ГБ 3 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 4 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 6 място

Интернет страници