ЮМВ: Пловдив - Зонална група | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.09.2023 10:00 | 1 кръг | Г | Арда 1924 (Кърджали) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.09.2023 09:30 | 2 кръг | Д | Марица 2009 (Градина) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.09.2023 11:00 | 3 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 12:00 | 4 кръг | Г | Сините камъни 2022 II (Сливен) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 13:30 | 5 кръг | Д | Верея (Стара Загора) | 8:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 6 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 12:30 | 7 кръг | Д | Черноморец 1919 (Бургас) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 13:00 | 8 кръг | Г | Локомотив (Стара Загора) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.10.2023 11:00 | 9 кръг | Д | Сините камъни 2022 (Сливен) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.10.2023 11:00 | 10 кръг | Г | Розова долина (Казанлък) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.11.2023 13:00 | 11 кръг | Д | Марица 1921 (Пловдив) | 0:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.11.2023 17:00 | 12 кръг | Г | Пловдив 2015 (Пловдив) | 0:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 10:00 | 13 кръг | Д | Вихър (Войсил) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 10:00 | 14 кръг | Г | Лидер Пловдив (Ягодово) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 14:00 | 15 кръг | Г | Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 11:00 | 16 кръг | Д | Арда 1924 (Кърджали) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 18:00 | 17 кръг | Г | Марица 2009 (Градина) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.03.2024 10:00 | 18 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.03.2024 11:00 | 19 кръг | Д | Сините камъни 2022 II (Сливен) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 12:00 | 20 кръг | Г | Верея (Стара Загора) | 7:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 14:00 | 22 кръг | Г | Черноморец 1919 (Бургас) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.04.2024 12:00 | 23 кръг | Д | Локомотив (Стара Загора) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.04.2024 15:00 | 24 кръг | Г | Сините камъни 2022 (Сливен) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 12:30 | 25 кръг | Д | Розова долина (Казанлък) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 12:00 | 26 кръг | Г | Марица 1921 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.05.2024 17:00 | 27 кръг | Д | Пловдив 2015 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.05.2024 17:00 | 28 кръг | Г | Вихър (Войсил) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 12:00 | 29 кръг | Д | Лидер Пловдив (Ягодово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 10:00 | 30 кръг | Д | Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Деца "Б": Пловдив - Зонална група | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.09.2023 10:30 | 1 кръг | Г | ФК Кърджали (Кърджали) | 3:11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.09.2023 11:30 | 2 кръг | Д | Димитровград 1947 (Димитровград) | 0:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.09.2023 09:00 | 3 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 11:00 | 4 кръг | Г | Звезденбург (Бургас) | 1:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 5 кръг | Д | Берое (Стара Загора) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 11:00 | 6 кръг | Г | Бургас спорт (Бургас) | 1:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 14:30 | 7 кръг | Д | Черноморец 1919 (Бургас) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 10:00 | 8 кръг | Г | Локомотив (Стара Загора) | 2:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 13:00 | 9 кръг | Д | Нефтохимик 1962 (Бургас) | 2:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 09:30 | 10 кръг | Г | Академик (Пловдив) | 0:10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.11.2023 15:00 | 11 кръг | Д | Марица 1921 (Пловдив) | 0:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 10:00 | 12 кръг | Г | Ботев (Пловдив) | 0:14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 10:30 | 13 кръг | Д | Хебър 1918 (Пазарджик) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 09:00 | 14 кръг | Г | Локомотив 1926 (Пловдив) | 0:12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.12.2023 11:00 | 15 кръг | Д | Кронос 2016 (Пловдив) | 0:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 11:00 | 16 кръг | Д | ФК Кърджали (Кърджали) | 0:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 11:00 | 17 кръг | Г | Димитровград 1947 (Димитровград) | 7:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.03.2024 13:00 | 18 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.03.2024 12:00 | 19 кръг | Д | Звезденбург (Бургас) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 10:00 | 20 кръг | Г | Берое (Стара Загора) | 0:10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 12:00 | 21 кръг | Д | Бургас спорт (Бургас) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 12:00 | 22 кръг | Г | Черноморец 1919 (Бургас) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.04.2024 10:00 | 23 кръг | Д | Локомотив (Стара Загора) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.04.2024 12:00 | 24 кръг | Г | Нефтохимик 1962 (Бургас) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 10:00 | 25 кръг | Д | Академик (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 10:00 | 26 кръг | Г | Марица 1921 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 10:00 | 27 кръг | Д | Ботев (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 10:00 | 28 кръг | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 10:00 | 29 кръг | Д | Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 09:30 | 30 кръг | Г | Кронос 2016 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2023 09:00 | 1 кръг | Г | Ботев II (Пловдив) | 0:12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 09:00 | 2 кръг | Д | Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 11:30 | 3 кръг | Г | Бригада 2010 (Димитровград) | 1:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 4 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 09:00 | 5 кръг | Д | Пловдив 2015 (Пловдив) | 0:10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 09:00 | 6 кръг | Г | Ботев 2002 (Пловдив) | 0:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 09:00 | 7 кръг | Д | Пловдив сити (Пловдив) | 1:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 11:30 | 8 кръг | Г | ФА Карлово (Карлово) | 1:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 12:45 | 9 кръг | Д | ФК Арда 1924 II (Кърджали) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 10 кръг | Д | Ботев II (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 11 кръг | Г | Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 12 кръг | Д | Бригада 2010 (Димитровград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 13 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Г | Пловдив 2015 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Д | Ботев 2002 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Г | Пловдив сити (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Д | ФА Карлово (Карлово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Г | ФК Арда 1924 II (Кърджали) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2023 14:00 | 1 кръг | Д | Хебър 1918 (Пазарджик) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.09.2023 13:00 | 2 кръг | Г | Ботев (Пловдив) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 13:00 | 3 кръг | Д | Асеновец 2005 (Асеновград) | 5:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 15:00 | 4 кръг | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 0:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 15:00 | 5 кръг | Д | Труд (Труд) | 1:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 10:00 | 6 кръг | Г | Пловдив сити (Пловдив) | 1:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 11:00 | 7 кръг | Д | ФК Хасково 2022 (Хасково) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.10.2023 12:00 | 8 кръг | Г | ФК Хасково 2022 II (Хасково) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 13:00 | 9 кръг | Д | Академик (Пловдив) | 0:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 12:00 | 10 кръг | Д | Юнайтед (Пловдив) | 2:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 13:00 | 11 кръг | Г | Бригада 2010 (Димитровград) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 12 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 09:00 | 13 кръг | Г | Академия Спартак (Пловдив) | 3:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Д | Ботев (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Г | Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Д | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Г | Труд (Труд) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Д | Пловдив сити (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Г | ФК Хасково 2022 (Хасково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Д | ФК Хасково 2022 II (Хасково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Г | Академик (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 23 кръг | Г | Юнайтед (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 24 кръг | Д | Бригада 2010 (Димитровград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 25 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 26 кръг | Д | Академия Спартак (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|