Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Чавдар (Пловдив)

BGSupporters форум

Чавдар (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:30 1 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:3
18.09.2016 12:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:5
21.09.2016 17:00 3 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:1
02.10.2016 10:30 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
13.10.2016 16:00 5 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:4
16.10.2016 10:30 6 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 1:2
22.10.2016 10:30 7 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:4
30.10.2016 10:30 8 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:2
06.11.2016 10:30 9 кръг Д Марица (Пловдив) 1:8
13.11.2016 10:00 10 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:15
17.11.2016 19:30 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:8
12.03.2017 15:00 12 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:3
17.03.2017 12:00 13 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:4
27.03.2017 10:30 14 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:3
02.04.2017 10:00 15 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
09.04.2017 10:30 16 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:1
14.04.2017 13:00 17 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:6
21.04.2017 15:00 18 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:4
30.04.2017 10:30 19 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:3
07.05.2017 10:00 20 кръг Г Марица (Пловдив) 0:8
12.05.2017 18:15 21 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:13
22.05.2017 10:30 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:20
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 22 7 4 11 37:66 25
9 Металик 1938 (Сопот) 22 6 7 9 43:68 25
10 Тракия 2004 (Пловдив) 22 6 2 14 31:70 20
11 Орлета (Пазарджик) 22 5 1 16 23:107 16
12 Чавдар (Пловдив) 22 2 0 20 19:122 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници