Чавдар (Троян)

BGSupporters форум

Чавдар (Троян)

"А" ОФГ Ловеч
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Г Ботев (Луковит) 5:2
10.09.2016 17:00 2 кръг Д Априлци 2001 (Априлци) 2:3
18.09.2016 17:00 3 кръг Г Успех (Угърчин) 1:4
24.09.2016 17:00 4 кръг Г Тетевен (Тетевен) 3:3
01.10.2016 17:00 5 кръг Д Балкан (Български извор) 3:1
08.10.2016 15:30 6 кръг Г Пещера (Галата) 0:3
15.10.2016 16:00 7 кръг Д Спортист Озрен (Голям извор) 4:0
22.10.2016 15:30 8 кръг Г Вежен (Тетевен) 3:2
29.10.2016 14:00 9 кръг Д Изгрев (Ябланица) 3:1
02.04.2017 17:00 10 кръг Д Ботев (Луковит) 10:3
09.04.2017 17:00 11 кръг Г Априлци 2001 (Априлци) 0:3
22.04.2017 17:00 12 кръг Д Успех (Угърчин) 3:0
отложен 13 кръг Д Тетевен (Тетевен) -:-
отложен 14 кръг Г Балкан (Български извор) -:-
13.05.2017 18:00 15 кръг Д Пещера (Галата) 0:3
20.05.2017 17:00 16 кръг Г Спортист Озрен (Голям извор) 2:2
27.05.2017 17:00 17 кръг Д Вежен (Тетевен) -:-
03.06.2017 18:00 18 кръг Г Изгрев (Ябланица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Априлци 2001 (Априлци) 14 12 0 2 49:15 36
3 Балкан (Български извор) 15 10 0 5 38:28 30
4 Чавдар (Троян) 14 7 2 5 39:30 23
5 Вежен (Тетевен) 14 7 1 6 34:20 22
6 Изгрев (Ябланица) 15 6 0 9 21:33 18
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Ловеч / Първи кръг
27.08.2016 18:00 - Д Априлци 2001 (Априлци) 3:1
Област Ловеч / Финал
31.08.2016 18:00 - Д Литекс (Ловеч) 0:6

Чавдар (Троян)

ДПГ13: Плевен - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 11:00 1 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:10
25.09.2016 11:00 2 кръг Д Бенковски (Тетевен) 3:0
02.10.2016 11:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 1:3
09.10.2016 11:00 4 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 7:0
16.10.2016 11:00 5 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:9
- 6 кръг
почива
30.10.2016 11:00 7 кръг Г Гунди (Плевен) 2:0
17.04.2017 11:00 8 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 0:6
09.04.2017 11:00 9 кръг Г Бенковски (Тетевен) 5:4
21.05.2017 11:00 10 кръг Д Спартак (Плевен) 0:6
23.04.2017 11:00 11 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 4:1
30.04.2017 11:00 12 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:9
- 13 кръг
почива
14.05.2017 11:00 14 кръг Д Гунди (Плевен) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски 2007 (Левски) 12 10 1 1 73:15 31
3 Спартак (Плевен) 11 7 0 4 30:23 21
4 Чавдар (Троян) 12 6 0 6 28:48 18
5 Бенковски (Тетевен) 11 4 0 7 28:48 12
6 Мизия 2005 (Кнежа) 12 1 0 11 6:78 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ЛЧ 4 място
2014/2015 А ОФГ ЛЧ 4 място
2012/2013 "В" група 9 място
2011/2012 А ОФГ ЛЧ 2 място
2010/2011 А ОФГ ЛЧ ?
2009/2010 А ОФГ ЛЧ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2013 1.621 85
април 2013 7.620 65
март 2013 11.114 54
ноември 2012 7.432 73
октомври 2012 5.352 79
септември 2012 5.596 82
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници