Чавдар (Троян)

BGSupporters форум

Чавдар (Троян)

"А" ОФГ Ловеч
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 17:00 1 кръг Г Балкан (Български извор) 0:3
- 2 кръг
почива
16.09.2017 17:00 3 кръг Д Априлци 2001 (Априлци) 1:1
23.09.2017 17:00 4 кръг Г Вежен (Тетевен) 2:2
30.09.2017 17:00 5 кръг Д Пещера (Галата) 0:3
07.10.2017 16:00 6 кръг Г Спортист Озрен (Голям извор) 4:4
15.10.2017 16:00 7 кръг Д Изгрев (Ябланица) 3:1
21.10.2017 16:00 8 кръг Д Балкан (Български извор) 6:0
- 9 кръг
почива
04.11.2017 14:30 10 кръг Г Априлци 2001 (Априлци) 3:6
31.03.2018 15:00 11 кръг Д Вежен (Тетевен) 5:1
07.04.2018 17:00 12 кръг Г Пещера (Галата) 0:3
14.04.2018 17:00 13 кръг Д Спортист Озрен (Голям извор) 3:0
21.04.2018 17:00 14 кръг Г Изгрев (Ябланица) 2:2
28.04.2018 17:00 15 кръг Г Балкан (Български извор) 6:5
- 16 кръг
почива
12.05.2018 18:00 17 кръг Д Априлци 2001 (Априлци) 0:2
19.05.2018 18:00 18 кръг Г Вежен (Тетевен) 3:2
24.05.2018 18:00 19 кръг Д Пещера (Галата) -:-
02.06.2018 18:00 20 кръг Г Спортист Озрен (Голям извор) -:-
09.06.2018 18:00 21 кръг Д Изгрев (Ябланица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пещера (Галата) 15 14 0 1 63:10 42
2 Априлци 2001 (Априлци) 14 9 2 3 37:26 29
3 Чавдар (Троян) 15 6 4 5 38:35 22
4 Вежен (Тетевен) 15 6 2 7 39:39 20
5 Балкан (Български извор) 16 6 1 9 35:51 19
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Ловеч / Финал
26.08.2017 18:00 - Г Априлци 2001 (Априлци) 2:2
Поток Велико Търново/Габрово/Ловеч / Финал
30.08.2017 17:00 - Д Севлиево (Севлиево) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2017 18:00 - Д Венецуела /глухи/ 1:1
02.08.2017 18:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 1:6

Чавдар (Троян)

Деца: Плевен - Междуобластна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Г Вихър (Гулянци) 7:5
30.09.2017 11:00 2 кръг Д Вихър (Славяново) 3:0
07.10.2017 11:00 3 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) анл.
14.10.2017 11:00 4 кръг Д Гунди (Плевен) 13:0
21.10.2017 11:00 5 кръг Г Ювентус (Малчика) 5:1
- 6 кръг
почива
04.11.2017 11:00 7 кръг Д Обнова (Обнова) 7:1
11.11.2017 11:00 8 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 4:3
18.11.2017 11:00 9 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:0
31.03.2018 11:00 10 кръг Д Вихър (Гулянци) 4:3
04.04.2018 11:00 11 кръг Г Вихър (Славяново) 3:0
- 12 кръг
почива
21.04.2018 11:00 13 кръг Г Гунди (Плевен) 9:2
28.04.2018 11:00 14 кръг Д Ювентус (Малчика) 3:0
- 15 кръг
почива
12.05.2018 11:00 16 кръг Г Обнова (Обнова) 1:6
19.05.2018 11:00 17 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 3:0
26.05.2018 11:00 18 кръг Г Ситомир (Никопол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чавдар (Троян) 13 12 0 1 65:21 36
2 Ситомир (Никопол) 13 8 1 4 38:31 25
3 Обнова (Обнова) 13 8 0 5 46:26 24
4 Вихър (Гулянци) 13 5 4 4 38:27 19
5 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 13 5 2 6 31:28 17

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ЛЧ 5 място
2015/2016 А ОФГ ЛЧ 4 място
2014/2015 А ОФГ ЛЧ 4 място
2012/2013 "В" група 9 място
2011/2012 А ОФГ ЛЧ 2 място
2010/2011 А ОФГ ЛЧ ?
2009/2010 А ОФГ ЛЧ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2013 1.621 85
април 2013 7.620 65
март 2013 11.114 54
ноември 2012 7.432 73
октомври 2012 5.352 79
септември 2012 5.596 82
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници