Чавдар (Троян)

BGSupporters форум

Чавдар 2006 (Троян)

"А" ОФГ Ловеч
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Д Спортист Озрен (Голям извор) 3:0
13.09.2015 2 кръг Г Олимпик 2000 (Тетевен) 0:3
- 3 кръг
почива
26.09.2015 17:00 4 кръг Д Априлци 2001 (Априлци) 2:2
04.10.2015 15:30 5 кръг Г Пещера (Галата) 0:3
10.10.2015 15:30 6 кръг Д Успех (Угърчин) 3:2
18.10.2015 15:30 7 кръг Г Светкавица (Градежница) 5:2
08.11.2015 8 кръг Д Изгрев (Ябланица) 1:1
15.11.2015 9 кръг Г Вихър (Баховица) 5:0
02.04.2016 17:00 10 кръг Г Спортист Озрен (Голям извор) 0:4
09.04.2016 17:00 11 кръг Д Олимпик 2000 (Тетевен) 3:0
- 12 кръг
почива
04.06.2016 18:00 13 кръг Г Априлци 2001 (Априлци) 1:2
30.04.2016 16:00 14 кръг Д Пещера (Галата) 3:0
07.05.2016 18:00 15 кръг Г Успех (Угърчин) 0:3
14.05.2016 18:00 16 кръг Д Светкавица (Градежница) 3:0
21.05.2016 18:00 17 кръг Г Изгрев (Ябланица) 0:3
28.05.2016 18:00 18 кръг Д Вихър (Баховица) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Априлци 2001 (Априлци) 16 11 1 4 40:24 34
3 Успех (Угърчин) 16 10 0 6 38:22 30
4 Чавдар 2006 (Троян) 16 8 2 6 32:25 26
5 Светкавица (Градежница) 16 8 2 6 39:31 26
6 Изгрев (Ябланица) 16 8 2 6 27:28 26

Чавдар 2006 (Троян)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2015 17:00 1 кръг Д Академик (Свищов) 4:0
18.09.2015 17:00 2 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 6:1
25.09.2015 17:00 3 кръг Д Ювентус (Малчика) 3:2
02.10.2015 16:00 4 кръг Г Трявна (Трявна) 1:1
09.10.2015 16:00 5 кръг Д Гигант (Белене) 10:1
16.10.2015 16:00 6 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:2
22.10.2015 16:00 7 кръг Д Чумерна (Елена) 6:0
29.10.2015 16:00 8 кръг Г Павликени (Павликени) 1:0
- 9 кръг
почива
17.03.2016 10 кръг Г Академик (Свищов) 3:4
24.03.2016 11 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 1:0
31.03.2016 12 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:2
06.04.2016 13 кръг Д Трявна (Трявна) 1:0
14.04.2016 14 кръг Г Гигант (Белене) 5:5
21.04.2016 15 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 1:1
28.04.2016 16 кръг Г Чумерна (Елена) 0:5
05.05.2016 17 кръг Д Павликени (Павликени) 2:3
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ювентус (Малчика) 16 11 0 5 47:40 33
3 Павликени (Павликени) 16 10 0 6 38:26 30
4 Чавдар 2006 (Троян) 16 9 3 4 48:27 30
5 Трявна (Трявна) 16 8 2 6 34:25 26
6 Чумерна (Елена) 16 8 0 8 39:40 24

Чавдар 2006 (Троян)

ЮМВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 11:00 1 кръг Д Левски 2007 (Левски) 6:3
26.09.2015 11:00 2 кръг Г Ботев (Луковит) 2:3
03.10.2015 11:00 3 кръг Д Вихър (Славяново) 3:0
10.10.2015 11:00 4 кръг Г Партизан (Червен бряг) 3:2
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
07.11.2015 11:00 7 кръг Г Олимпик 2000 (Тетевен) 0:5
09.04.2016 11:00 8 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:3
16.04.2016 11:00 9 кръг Д Ботев (Луковит) 3:2
23.04.2016 11:00 10 кръг Г Вихър (Славяново) 1:6
07.05.2016 11:00 11 кръг Д Партизан (Червен бряг) 5:0
- 12 кръг
почива
- 13 кръг
почива
28.05.2016 11:00 14 кръг Д Олимпик 2000 (Тетевен) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Славяново) 10 8 0 2 41:11 24
2 Чавдар 2006 (Троян) 10 6 0 4 28:24 18
3 Левски 2007 (Левски) 10 5 0 5 26:37 15
4 Партизан (Червен бряг) 10 4 0 6 19:28 12
5 Ботев (Луковит) 10 3 0 7 17:27 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ЛЧ 2 място
2018/2019 А ОФГ ЛЧ 4 място
2017/2018 А ОФГ ЛЧ 3 място
2016/2017 А ОФГ ЛЧ 5 място
2015/2016 А ОФГ ЛЧ 4 място
2014/2015 А ОФГ ЛЧ 4 място
2012/2013 "В" група 9 място
2011/2012 А ОФГ ЛЧ 2 място
2010/2011 А ОФГ ЛЧ ?
2009/2010 А ОФГ ЛЧ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2013 1.621 85
април 2013 7.620 65
март 2013 11.114 54
ноември 2012 7.432 73
октомври 2012 5.352 79
септември 2012 5.596 82
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници