Чепинец (Велинград)

BGSupporters форум

Чепинец (Велинград)

Югозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2015 18:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 2:1
16.08.2015 18:00 2 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
23.08.2015 18:00 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
30.08.2015 18:00 4 кръг Д Германея (Сапарева баня) 4:1
06.09.2015 17:00 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:4
13.09.2015 17:00 6 кръг Д Локомотив (София) анл.
20.09.2015 17:00 7 кръг Г Балкан (Варвара) 2:2
27.09.2015 17:00 8 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:0
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
11.10.2015 16:00 10 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:4
18.10.2015 16:00 11 кръг Г Септември (София) 2:2
21.10.2015 16:00 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:6
04.11.2015 14:00 13 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:2
08.11.2015 14:00 14 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
15.11.2015 14:00 15 кръг Д Чико (Бяга) 2:2
25.11.2015 14:00 16 кръг Г София 2010 (София) 1:3
29.11.2015 14:00 17 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
21.02.2016 14:00 18 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
28.02.2016 14:00 19 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:6
06.03.2016 12:00 20 кръг Д ЦСКА (София) 0:4 Канал 3
13.03.2016 15:00 21 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:2
20.03.2016 15:00 22 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:2
- 23 кръг
почива
27.03.2016 15:00 24 кръг Д Балкан (Варвара) 1:0
03.04.2016 17:00 25 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:1
10.04.2016 17:00 26 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
13.04.2016 17:00 27 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:4
17.04.2016 17:00 28 кръг Д Септември (София) 1:0
24.04.2016 17:00 29 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
27.04.2016 17:00 30 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
08.05.2016 18:00 31 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:0
15.05.2016 18:00 32 кръг Г Чико (Бяга) 2:3
22.05.2016 18:00 33 кръг Д София 2010 (София) 2:3
29.05.2016 18:00 34 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 София 2010 (София) 32 11 1 20 51:72 34
13 Велбъжд (Кюстендил) 32 9 7 16 42:56 34
14 Чепинец (Велинград) 32 7 11 14 35:72 32
15 Пирин (Гоце Делчев) 32 8 4 20 33:63 28
16 Германея (Сапарева баня) 32 5 4 23 20:122 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / 1/2 финали
16.09.2015 17:00 - Д Чико (Бяга) 2:1
Област Пазарджик / Финал
07.10.2015 16:00 - Г Свобода 2011 (Пещера) 0:0
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
11.11.2015 14:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:2

Чепинец (Велинград)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 11:30 1 кръг Д ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) 8:0
27.09.2015 10:30 2 кръг Д Оборище (Панагюрище) 3:1
03.10.2015 11:30 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
10.10.2015 12:00 4 кръг Д Оборище /юмв/ (Панагюрище) 3:2
17.10.2015 10:30 5 кръг Г СОУ "Кл.Охридски" /юмв/ (Ракитово) 6:1
24.10.2015 10:30 6 кръг Д Юнак (Ивайло) 5:1
31.10.2015 10:30 7 кръг Г Чико /юмв/ (Бяга) 4:1
07.11.2015 10:30 8 кръг Д Брацигово /юмв/ (Брацигово) 3:4
14.11.2015 10:30 9 кръг Г Балкан (Варвара) 2:4
21.11.2015 10:30 10 кръг Д Локомотив 2011 /юмв/ (Септември) 2:2
28.11.2015 10:30 11 кръг Г Сарая /юмв/ (Сарая) 0:3
30.05.2016 10:30 12 кръг Г ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) 2:5
12.03.2016 11:00 13 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:1
19.03.2016 10:00 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
26.03.2016 10:30 15 кръг Г Оборище /юмв/ (Панагюрище) 0:3
03.04.2016 11:30 16 кръг Д СОУ "Кл.Охридски" /юмв/ (Ракитово) 3:4
06.04.2016 11:30 17 кръг Г Юнак (Ивайло) 3:0
08.04.2016 14:00 18 кръг Д Чико /юмв/ (Бяга) 1:4
16.04.2016 11:30 19 кръг Г Брацигово /юмв/ (Брацигово) 3:1
23.04.2016 11:30 20 кръг Д Балкан (Варвара) 2:2
29.04.2016 10:30 21 кръг Г Локомотив 2011 /юмв/ (Септември) 4:3
05.05.2016 15:00 22 кръг Д Сарая /юмв/ (Сарая) 2:9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници